Anketa

Jaký tablet si vyberete?

iPAD od Apple
Android od ACERu
Android od Samsungu
Android od ASUSu
Android od jiného výrobce
Windows 8 od Microsoftu
Tablet považuji za zbytečnostVýsledky
Další ankety

Účastníků: 6511
Komentářů: 1858

Doporučujeme

Zajišťujeme na míru kurzy a školení kybernetické bezpečnosti a informační bezpečnosti a to jak pro běžné uživatele, tak i pro IT odborníky a manažery.

Přesuňte starost o všechno IT na cloud pro podnikání od české společnosti Algotech s non-stop zákaznickou podporou.

O nás

Informace o Palmserver.CZ a kontakty na vydavatele jsou zde. Neposkytujeme rady ohledně software ani hardware! Není to v našich silách. Prosíme, abyste kontaktní informace nezneužívali pro výše uvedené účely.

Synology NAS - nový DiskStation Manager 5.0 beta

Sponzorované odkazy:


Praha, 28. 2. 2014. Společnost Synology® oznámila dostupnost beta verze DiskStation Manager ( DSM ) 5.0. - více než operační systém NAS serveru. Vyzkoušejte zcela nové uživatelské prostředí. Každý prvek Synology DSM 5.0 Beta je navržen tak, že je flexibilní a slouží vašim potřebám lépe než kdykoli předtím.

"Představení systému DSM 5.0 beta je pro nás vzrušujícím momentem, jelikož se jedná k tomuto datu o nejvýznamnější uvedení společnosti." řekl Vic Hsu, generální ředitel společnosti Synology Inc". DSM 5.0 usiluje o změnu způsobu, jakým firemní i domácí uživatelé budují jejich cloud a poskytnout jim neomezenou konektivitu."

Nová betaverze přináší:
  • Nové uživatelské rozhraní (podpora touch-screen, widgety, podpora vysokého rozlišení)
  • QuickConnect pro snadné vzdálené připojení k NAS serveru Synology
  • Rychlejší a spolehlivější řešení s vylepšenou podporou SSD cache
  • Cloud se širokou konektivitou a vylepšenou synchronizací vč. Google Drive a Dropbox
  • Robustní zálohování dat i systémový výkon
  • Snadný vzdálený přístup k souborům a optimalizaci pro multimédia
  • Více než 60 volitelně instalovatelných aplikací
Každá část DSM byla přepracována s důrazem na jednoduchost a optimalizovaná tak, aby plně využila ultra HD a Retina® displeje. Hlavní menu a widgety jsou předělány pro snadný přístup k funkcím, které uživatelé často hledají. Služba Synology QuickConnect nyní podporuje většinu balíčků, mobilní aplikace a dokonce i DSM pro přístup uživatelů k NAS serveru bez námahy. DSM 5.0 představuje Central Management System (Synology CMS), jež zvyšuje efektivitu při správě většího množství NAS serverů. Synology CMS poskytuje sjednocený monitoring zdrojů, vzdálené nastavování serverů či aktualizací, a editor skupinových práv pro stovky serverů NAS - to vše z jediného místa a uživatelského prostředí. Navíc je nyní k dispozici Synology scale-out clustering, který umožňuje podnikům vyšší dynamičnost díky škálovatelnému výpočetnímu výkonu i úložišti. Uživatelé mohou nyní nechat narůst jejich NAS pole až na kapacitu 1 PB v jednom datovém poolu, který poskytuje ochranu dat a jeden jmenný prostor snadno přístupný přes protokol CIFS.

Zcela nový balíček Cloud Sync umožňuje uživatelům vytvořit bezpečnou síť pro jejich digitální majetek díky synchronizaci služeb Dropbox, Google Drive a Baidu se Synology NAS. Kromě toho DSM 5.0 přináší do aplikace Cloud Station obousměrnou synchronizaci pro sdílení dat mezi dvěma Synology NAS servery odhalujíc nekonečné možnosti pro zálohování dat a pracovní spolupráci. Navíc PC a mobilní zařízení lze nyní synchronizovat s více servery Synology NAS a režim "jen pro čtení" umožňuje jednosměrnou replikaci z NAS serverů ke klientským zařízením.

Synology Snapshot Manager poskytuje konzistentní snapshoty bez ohledu na aplikace a zaručuje integritu dat v prostředí VMware® vSphereTM nebo prostředí Windows®. DSM 5.0 také nyní podporuje mnohonásobné verze záloh pomocí integrace technologie přírůstkového zálohování, která výrazně šetří prostor a čas nutný pro zálohování. DSM 5.0 je optimalizována tak, aby se přizpůsobila stále rostoucí datové propustnosti. Výkon iSCSI náhodného čtení je vyšší až sedmkrát zatímco aplikace běžící na systému DSM mají lepší reakční čas díky kompresi posledně používaných dat v paměti. Navíc tím, že DSM 5.0 plně podporuje SSD cache pro čtení i zápis, přináší výrazné snížení I/O latence.

Procházení souborů v mobilních zařízeních je snadnější než kdy jindy díky vylepšené aplikaci DS file, jež poskytuje náhledy, kompresi souborů a odkazy na sdílení souborů a složek. Správa a prohlížení foto kolekcí jsou intuitivnější díky zavedení stromového zobrazení alb ve stanici Photo Station. Uživatelé platformy AndroidTM nyní mohou přenášet fotografie na velké obrazovky přes Apple TV a zážitek ze sledování videí je vylepšen díky možnosti uložení videa pro off-line sledování v aplikaci DS Video. Uživatelé Windows Phone 8 uživatelé už také mohou snadno spravovat úlohy ke stahování v aplikaci DS Download.

Pro další detaily prosíme navštivte www.synology.com/en-global/dsm/dsm5_0_beta.

Synology DSM 5.0 Beta Reward program
Synology předá tři DS214play beta-testerům, kteří poskytnou nejcennější feedback a asistenci. Více informací naleznete na www.synology.com/en-global/support/beta_program

DSM 5.0 beta a nové balíčky jsou k dispozici na www.synology.com/en-global/support/beta_dsm_5_0

Pro vyzkoušení nových funkcí navštivte demo stránku na www.synology.com/products/dsm_livedemo

Dostupnost
Synology DSM 5.0 je k dispozici zdarma ke stažení pro uživatele, kteří vlastní zařízení DiskStation nebo RackStation x10 a vyšší. Podporované modely zahrnují série 14/13/12/11/10, tedy modelové řady od r. 2010.

Stručně o společnosti Synology
Společnost Synology založená v roce 2000 je dynamická společnost, která se věnuje vývoji výkonných, spolehlivých, všestranných a ekologicky šetrných NAS serverů (Network Attached Storage). Cílem Synology je nabízet uživatelsky přívětivá řešení a spolehlivý zákaznický servis pro široké spektrum uživatelů od domácího po podnikové nasazení. Více informací naleznete na stránkách www.synology.cz.

Stručně o společnosti KOBE
Firma KOBE je česká společnost založená v roce 1993 jako specializovaný distributor s přidanou hodnotou. Počáteční zaměření na příslušenství pro notebooky a PDA dnes rozšiřuje i široká nabídka modulů pro mobilní datovou komunikaci, GPS, SSD disky a datová úložiště. Významnou produktovou řadou jsou populární NAS servery od domácích verzí až po výkonné podnikové modely. Další činností je vývoj specializovaného software na zakázku a vlastní hardwarový vývoj, v současné době to je internetový fotoobraz i-Frame.

Základní motto firmy je nabízet kvalitní a ověřené produkty spolu s odborným zázemím, předprodejní konzultace, školení, nadstandardní servis a individuální přístup. Odborný kredit KOBE podtrhuje i členství v evropské asociaci firem zabývajících se distribucí mobilních zařízení - VADnet Europe (dříve "Mobile Partners International" – od r. 1994). Toto členství umožňuje přístup k nejnovějším technologiím, sdílení know-how a efektivnější distribuční politiku. Více informací naleznete na stránkách www.kobe.cz.

Články na podobné téma:

Sponzorované odkazy:
Publikováno: 07.03, 2014  Autor: Josef Tkáč   Téma: Vybíráme z KOBE
 

Související odkazy

Hodnocení článku

Průměrné hodnocení: 0
Účastníků: 0

Zvolte počet hvězdiček:

Výborný
Velmi dobré
Dobré
Povedený
Špatné

Možnosti

Související témata

Vybíráme z KOBE

"Synology NAS - nový DiskStation Manager 5.0 beta" | Přihlásit/Registrovat | 0 komentářů
Komentáře vlastní jejich autoři. Neodpovídáme za jejich obsah.
Vzhled vytvořil Webdesign Dra-Go Copyright Œ 2007-2008. Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.34 sekund