Anketa

Jaký tablet si vyberete?

iPAD od Apple
Android od ACERu
Android od Samsungu
Android od ASUSu
Android od jiného výrobce
Windows 8 od Microsoftu
Tablet považuji za zbytečnostVýsledky
Další ankety

Účastníků: 6560
Komentářů: 1889

Doporučujeme

Zajišťujeme na míru kurzy a školení kybernetické bezpečnosti a informační bezpečnosti a to jak pro běžné uživatele, tak i pro IT odborníky a manažery.

Přesuňte starost o všechno IT na cloud pro podnikání od české společnosti Algotech s non-stop zákaznickou podporou.

O nás

Informace o Palmserver.CZ a kontakty na vydavatele jsou zde. Neposkytujeme rady ohledně software ani hardware! Není to v našich silách. Prosíme, abyste kontaktní informace nezneužívali pro výše uvedené účely.

Samsung Galaxy S5 představuje fotoaparát ISOCELL

Sponzorované odkazy:


Na Internetu se objevilo oficiální video společnosti Samsung, které představuje nový fotoaparát typu ISOCELL. Pojďte se na to podívat.

O této technologii jsme vás již informovali v loňském článku Samsung ISOCELL - více světla pro Androidy. Je to reakce Samsungu na technologii PureView od NOKIE, které dosud Androidy od korejského giganta nemohly souměřitelně konkurovat. Uvidíme, jestli ISOCELL tuto situaci vyřeší nebo alespoň zmírní. Vzpomeňme jen na HTC a jeho technologii UltraPixel, která i přes slibnou reklamu příliš velkou díru do světa neudělala. Tady je slíbené video...

ISOCELL sdružuje pixely do "buněčných struktur" zvětšuje přesah až o 30%, čímž zvyšuje přesnost záznamu a celkovou aktivní plochu, což umožňuje zachytit více světla. Jako vedlejší, ale nikoli zanedbatelný aspekt přináší i nižší výšku senzoru ISOCELL, který se tak lépe hodí do ultratenkých mobilů.

Samsung má skutečně velký snímač, což vzbuzuje naději, že tentokrát se můžeme těšit na kvalitnější fotografie. Velikost snímače ISOCELL je 1/2.6", což je jen nepatrně menší rozměr než má NOKIA Lumia 1520 a Nokia Icon (1/2.5"). Nový HTC One 2 (All New) má dva snímače (a dva objektivy) a jeden z nich by měl být určen pro horší světelné podmínky. Uvidíme, jak dopadne následné srovnání těchto 3 přístupů od různých výrobců na reálných fotografiích. Reklama totiž mnohdy naslibuje více, než je realita schopna naplnit.

Zdroj zprávy je zde

Články na podobné téma:

Sponzorované odkazy:
Publikováno: 13.03, 2014  Autor: Jan Novotný   Téma: Krátké zprávy
 

Související odkazy

Hodnocení článku

Průměrné hodnocení: 0
Účastníků: 0

Zvolte počet hvězdiček:

Výborný
Velmi dobré
Dobré
Povedený
Špatné

Možnosti

Související témata

Krátké zprávy

"Samsung Galaxy S5 představuje fotoaparát ISOCELL" | Přihlásit/Registrovat | 0 komentářů
Komentáře vlastní jejich autoři. Neodpovídáme za jejich obsah.
Vzhled vytvořil Webdesign Dra-Go Copyright Œ 2007-2008. Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.38 sekund