Anketa

Jaký tablet si vyberete?

iPAD od Apple
Android od ACERu
Android od Samsungu
Android od ASUSu
Android od jiného výrobce
Windows 8 od Microsoftu
Tablet považuji za zbytečnostVýsledky
Další ankety

Účastníků: 6572
Komentářů: 1893

Doporučujeme

Zajišťujeme na míru kurzy a školení kybernetické bezpečnosti a informační bezpečnosti a to jak pro běžné uživatele, tak i pro IT odborníky a manažery.

Přesuňte starost o všechno IT na cloud pro podnikání od české společnosti Algotech s non-stop zákaznickou podporou.

O nás

Informace o Palmserver.CZ a kontakty na vydavatele jsou zde. Neposkytujeme rady ohledně software ani hardware! Není to v našich silách. Prosíme, abyste kontaktní informace nezneužívali pro výše uvedené účely.

Neomezené úložiště fotek a videí pro Apple iOS a Android

Sponzorované odkazy:


Nová aplikace a s ní spojená cloudová služba Shutter se objevily nejprve pro Apple iOS, ale provozovatel slibuje i variantu pro Android. Pojďte se podívat na první skutečně neomezenou službu tohoto typu!

Konec starostí s ukládáním fotek a dlouhých videí. Klidně si můžete na dovolené natočit i svůj vlastní celovečerní film z nějakého výletu, protože služba Shutter nabízí neomezený prostor pro fotografie, ale také pro neomezeně dlouhá videa. Uživatel je tak fakticky omezen pouze časem, který potřebuje k importu fotek a videí na cloud a v některých případech i FUP (3G/4G) nebo rychlostí připojení, ale to již není starostí Shutteru. Samozřejmě víme, že nic není zadarmo, takže správná otázka zní: Kolik to stojí? Shutter nabízí 20GB prostor zdarma, další 100GB a 500GB předplatné a konečně zmíněný absolutně neomezený tarif za 19 USD na měsíc. To je v přepočtu cca 400 Kč za měsíc, což není zrovna levná záležitost, ale musíme si uvědomit, že se jedná o neomezený cloud s parametry, které jinde nenajdeme. Prostě prémiová služba pro určitou klientelu, která něco takového potřebuje a může si to dovolit nebo které se to vyplatí. Ostatně, jsou rodiny, kde se za cloudové služby jednotlivých členů v součtu také zaplatí dost peněz...

Služba umožňuje i ukládání TV pořadu a samozřejmě i sdílení s rodinou nebo přáteli. Shutter se tak stane multimediálním centrem pro mobily a tablety, ale také na PC nebo notebooku přes webové rozhraní.

Aplikaci můžete zdarma stahovat z iTunes

Poznámka:
Nejlepší na tom je, že tato služba může být startovním impulzem pro konkurenci, aby také nabídla neomezené tarify svých cloudových služeb. Dovedeme si představit, že cloud by mohla nyní čekat malá cenová revoluce. Pokud by konkurence nezareagovala, mohlo by to pro ni mít závažný následek v podobě odlivu zákazníků.

Články na podobné téma:

Sponzorované odkazy:
Publikováno: 01.07, 2014  Autor: Josef Tkáč   Téma: Apple
 

Související odkazy

Hodnocení článku

Průměrné hodnocení: 0
Účastníků: 0

Zvolte počet hvězdiček:

Výborný
Velmi dobré
Dobré
Povedený
Špatné

Možnosti

Související témata

Apple

"Neomezené úložiště fotek a videí pro Apple iOS a Android" | Přihlásit/Registrovat | 0 komentářů
Komentáře vlastní jejich autoři. Neodpovídáme za jejich obsah.
Vzhled vytvořil Webdesign Dra-Go Copyright Œ 2007-2008. Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.32 sekund