Anketa

Jaký tablet si vyberete?

iPAD od Apple
Android od ACERu
Android od Samsungu
Android od ASUSu
Android od jiného výrobce
Windows 8 od Microsoftu
Tablet považuji za zbytečnostVýsledky
Další ankety

Účastníků: 6620
Komentářů: 2024

Doporučujeme

Zajišťujeme na míru kurzy a školení kybernetické bezpečnosti a informační bezpečnosti a to jak pro běžné uživatele, tak i pro IT odborníky a manažery.

Přesuňte starost o všechno IT na cloud pro podnikání od české společnosti Algotech s non-stop zákaznickou podporou.

O nás

Informace o Palmserver.CZ a kontakty na vydavatele jsou zde. Neposkytujeme rady ohledně software ani hardware! Není to v našich silách. Prosíme, abyste kontaktní informace nezneužívali pro výše uvedené účely.

Slevy patří do kapsy - Kupi.cz

Sponzorované odkazy:


Praha, 3. července 2014 – Listování letáky je passé a taky kdo si má všechny ty akce vůbec pamatovat? Šetřit naštěstí můžete daleko pohodlněji! Stačí mít v kapse chytrý telefon a v něm staženou mobilní aplikaci Kupi.cz, portálu, který hlídá ceny v supermarketech. Nová bezplatná aplikace Kupi.cz vám během vteřiny poradí, jak daleko to máte do obchodu s nejlepší cenou, a taky pozná, jestli je akce opravdu tak výhodná, jak se tváří. Stačí v obchodě naskenovat čárový kód.

Aplikace Kupi.cz ví všechno o akčním zboží a cenách, navíc využívá geniality chytrých telefonů. Jdete z práce a najednou si uvědomíte, že potřebujete koupit prací prášek? Pusťte si aplikaci, nechte se zaměřit a pak už jen sledujte, za jakou cenu je prášek v obchodech kolem vás. Půjdete si 500 metrů pro 30 % slevu nebo radši 800 metrů pro prášek za polovic? Rozhodnutí je na vás. Aplikace Kupi.cz vám poradí i přímo v obchodě. Až zas jednou budete stát před regálem se super akcí a nebudete si jistí, zda je vážně tak super, prostě vyfoťte čárový kód zboží. Hned se dozvíte, za jakou cenu je tenhle produkt obvykle k mání i za jakou cenu byl v poslední době nejlevněji. Hned víte, jestli můžete cenové akci, na kterou se zrovna díváte, důvěřovat.

Aplikaci si navíc snadno přizpůsobíte na míru. Ujíždíte na zdravé stravě, která bývá často předražená? Nastavte si hlídání oblíbených produktů nebo rovnou celé kategorie Zdravá výživa. Ze širokého seznamu si navíc můžete vybrat sledování jen těch obchodů, ve kterých opravdu nakupujete.

„Naše aplikace by se měla stát každodenním průvodcem při rodinných nákupech. Ve 21. století prostě není třeba mít všechny ceny v hlavě, stačí chytrý telefon,“ říká Martin Kadlčík z Kupi cz.

Aplikace je určena pro chytré telefony s operačním systémem Android a je zdarma, verze pro iOS (telefony Apple) bude k dispozici do konce letošního roku.

Odkaz na stažení aplikace Kupi.cz zde.

O Kupi.cz
Kupi.cz je služba, která umožňuje jednoduché online vyhledávání v aktuálních akcích supermarketů, hypermarketů či drogerií. Současně umí Kupi.cz zákazníka e-mailem upozornit na akci u zboží, které si označil jako sledované. www.kupi.cz

Sponzorované odkazy:
Publikováno: 07.07, 2014  Autor: Petr Kačenka   Téma: PR články
 

Související odkazy

Hodnocení článku

Průměrné hodnocení: 0
Účastníků: 0

Zvolte počet hvězdiček:

Výborný
Velmi dobré
Dobré
Povedený
Špatné

Možnosti

Související témata

PR články

"Slevy patří do kapsy - Kupi.cz " | Přihlásit/Registrovat | 2 komentářů | Vyhledávání v diskusi
Komentáře vlastní jejich autoři. Neodpovídáme za jejich obsah.


Pvd Insert (Hodnocení: 0)
Od: Anonym - Pondělí, 06.11. 2023 - 06:27:04
The products TPMT Inserts is SNMG Carbide Inserts as beautiful and striking as it CCGT Insert is mechanically distinguished. You WNMG Inserts Drilling Deep Hole Inserts will RCGT Insert find what is good value for money.Not PVD Coating Inserts to mention, APMT Milling Inserts new Identify cheap Deep Hole Inserts product defined by CCMT Turning Inserts
Přečíst zbytek komentáře...


[ Odpovědět ]
Vzhled vytvořil Webdesign Dra-Go Copyright Œ 2007-2008. Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.13 sekund