Anketa

Jaký tablet si vyberete?

iPAD od Apple
Android od ACERu
Android od Samsungu
Android od ASUSu
Android od jiného výrobce
Windows 8 od Microsoftu
Tablet považuji za zbytečnostVýsledky
Další ankety

Účastníků: 6506
Komentářů: 1852

Doporučujeme

Zajišťujeme na míru kurzy a školení kybernetické bezpečnosti a informační bezpečnosti a to jak pro běžné uživatele, tak i pro IT odborníky a manažery.

Přesuňte starost o všechno IT na cloud pro podnikání od české společnosti Algotech s non-stop zákaznickou podporou.

O nás

Informace o Palmserver.CZ a kontakty na vydavatele jsou zde. Neposkytujeme rady ohledně software ani hardware! Není to v našich silách. Prosíme, abyste kontaktní informace nezneužívali pro výše uvedené účely.

Sony SmartWatch 3 na IFA 2014?

Sponzorované odkazy:


Na Internetu se objevily spekulace o nových chytrých hodinkách od japonské společnosti SONY. Možná budete překvapeni.

Sony SmartWatch 3 budou nástupcem nepříliš úspěšných chytrých hodinek Sony SmartWatch 2, které nedokázaly využít časový náskok a nezískaly na svou stranu tolik zákazníků, aby překonaly například Samsung nebo aby se dokonce staly lídrem v této oblasti. Obecně to je velká škoda, protože Sony mívá své silné stránky v designu a použitých materiálech a často také přichází se zajímavými novinkami a funkcemi. Nedá se sice tvrdit, že by Sony SmartWatch 2 byly vyslovený propadák, ale "něco" jim chybělo a dokonce se objevily i potíže s kvalitou výroby. Sony SmartWatch 3 by údajně měly být lepší, což je velice vágní a navíc u nového produktu předpokládatelný termín. Co konkrétně Sony SmartWatch 3 přinesou? Novinkou by mělo být bezdrátové nabíjení, vlastní WiFi modul umožňující částečně samostatné použití, lepší nové uživatelské prostředí, větší výdrž na baterie, lepší transreflektivní displej s větším rozlišením , voděodolnost a několik dalších novinek, které prozatím nebyly zveřejněny. Naopak zůstane čtvercové provedení. Zajímavé je, že Sony SmartWatch 3 nebudou postaveny na platformě Google Android Wear, což může být fatální chyba. Sony tak ztratí přízeň vývojářů a nebude srovnatelným konkurentem pro většinu "wearables" hodinek, které pomalu zplavují trh. Možná, že Sony sází na jistou výlučnost, na užší provázání se svými vlastními produkty a tak podobně, ale pokud nepřinesou Sony SmartWatch 3 velmi pádný důvod k zapomenutí na Android Wear, resp. na Moto 360, LG GWatch a další, tak odstup SONY od Android Wear nemusí dopadnout dobře. Pravdou je, že informací není mnoho a Sony také dokáže překvapit. Uvidíme, jestli Sony SmartWatch 3 budou představeny podle očekávání na IFA 2014 (spolu s Xperia Z3) a jestli se nějakým způsobem dokáží funkčně a kvalitativně dostat nad většinovou produkci chytrých hodinek...

(Na obrázku výše jsou SW2.) Původně se předpokládalo, že hodinky SW3 budou představeny někdy na počátku roku, budou podporovat NFC a dorovnají náskok Samsung Gear. Odložení premiéry povzbudilo dohady o širší technické inovaci. Prvotní zdroj zprávy je zde.

Články na podobné téma:

Sponzorované odkazy:
Publikováno: 14.08, 2014  Autor: Jan Novotný   Téma: Krátké zprávy
 

Související odkazy

Hodnocení článku

Průměrné hodnocení: 0
Účastníků: 0

Zvolte počet hvězdiček:

Výborný
Velmi dobré
Dobré
Povedený
Špatné

Možnosti

"Sony SmartWatch 3 na IFA 2014? " | Přihlásit/Registrovat | 0 komentářů
Komentáře vlastní jejich autoři. Neodpovídáme za jejich obsah.
Vzhled vytvořil Webdesign Dra-Go Copyright Œ 2007-2008. Čas potřebný ke zpracování stránky: 2.65 sekund