Anketa

Jaký tablet si vyberete?

iPAD od Apple
Android od ACERu
Android od Samsungu
Android od ASUSu
Android od jiného výrobce
Windows 8 od Microsoftu
Tablet považuji za zbytečnost



Výsledky
Další ankety

Účastníků: 6687
Komentářů: 2099

Doporučujeme

Zajišťujeme na míru kurzy a školení kybernetické bezpečnosti a informační bezpečnosti a to jak pro běžné uživatele, tak i pro IT odborníky a manažery.

Přesuňte starost o všechno IT na cloud pro podnikání od české společnosti Algotech s non-stop zákaznickou podporou.

O nás

Informace o Palmserver.CZ a kontakty na vydavatele jsou zde. Neposkytujeme rady ohledně software ani hardware! Není to v našich silách. Prosíme, abyste kontaktní informace nezneužívali pro výše uvedené účely.

Má Microsoft Zune šanci?

Sponzorované odkazy:


Nadšenci jej nazvali "iPod killer", pochybovači kroutili nevěřícně hlavami. Řeč je o multimediálním přehrávači Zune, který nedávno nabídla veřejnosti společnost Microsoft. Názory na přístoj se různí. Někteří oceňují netradiční pojetí a přístup k bohaté nabídce hudby, jiní v něm rozhodně nevidí konkurenci pro legendární iPOD. Jaká je pravda? Povedl se tento přehrávač nebo je první verze nedokonalá? Po uvedení na trh se okamžitě vyrojily kritiky, ale i chvála. Asi nejpodrobnější recenzi sme objevili na serveru digitaltrends.com. Pokud vás přehrávač Zune zajímá a třeba uvažujete o jeho koupi, možná byste měli věnovat pozornost uvedeným názorům a poznatkům...

Sponzorované odkazy:




Publikováno: 30.11, 2006  Autor: Josef Tkáč   Téma: Krátké zprávy
 

Související odkazy

Hodnocení článku

Průměrné hodnocení: 0
Účastníků: 0

Zvolte počet hvězdiček:

Výborný
Velmi dobré
Dobré
Povedený
Špatné

Možnosti

Související témata

Krátké zprávy

"Má Microsoft Zune šanci?" | Přihlásit/Registrovat | 2 komentářů | Vyhledávání v diskusi
Komentáře vlastní jejich autoři. Neodpovídáme za jejich obsah.

Re: Má Microsoft Zune šanci? (Hodnocení: 0)
Od: Anonym - Čtvrtek, 30.11. 2006 - 08:37:12
O koupi lze těžko uvažovat vzhelem k tomu, že na Evropský trh má být uveden až za rok......


[ Odpovědět ]

Re: Má Microsoft Zune šanci? (Hodnocení: 0)
Od: Anonym - Čtvrtek, 30.11. 2006 - 09:42:10
jako kratka zprava dobry, ale cekal bych alespon nekolik nazoru prelozenych do cestiny. ja treba sice anglicky docela umim, ale nekteri ctenari by alespon shrnuti poznatku v cestine uvitali.
teda, ne ze bych o koupi prehravace uvazoval :-)


[ Odpovědět ]
Vzhled vytvořil Webdesign Dra-Go Copyright Œ 2007-2008. Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.10 sekund