Anketa

Jaký tablet si vyberete?

iPAD od Apple
Android od ACERu
Android od Samsungu
Android od ASUSu
Android od jiného výrobce
Windows 8 od Microsoftu
Tablet považuji za zbytečnostVýsledky
Další ankety

Účastníků: 6553
Komentářů: 1887

Doporučujeme

Zajišťujeme na míru kurzy a školení kybernetické bezpečnosti a informační bezpečnosti a to jak pro běžné uživatele, tak i pro IT odborníky a manažery.

Přesuňte starost o všechno IT na cloud pro podnikání od české společnosti Algotech s non-stop zákaznickou podporou.

O nás

Informace o Palmserver.CZ a kontakty na vydavatele jsou zde. Neposkytujeme rady ohledně software ani hardware! Není to v našich silách. Prosíme, abyste kontaktní informace nezneužívali pro výše uvedené účely.

Microsoft pročistil Windows Store

Sponzorované odkazy:


Microsoftu došla trpělivost a odstranil 1500 aplikací z aplikačního eshopu Windows Store. Udělal dobře a jen houšť! Nyní se podobná čistící akce chystá i na Windows Phone Store.

Microsoft odstranil "parazitní" aplikace, které neoprávněně používaly ikony známých produktu nebo jiného software, aplikace, které svými funkcemi neodpovídaly popisu nebo měly matoucí popis a aplikace, které svým zařazením do kategorií neodpovídaly svým skutečným funkcím.

Je dobře, že se Microsoft rozhodl k razantnímu zásahu včas nenechal věci dojít tak daleko, jak můžeme vidět na Google Play a než uživatelé získají negativní zkušenosti. Je zřejmé, že podobné čistky jsou nutné. Poctivé vývojáře nepostihnou, uživatel ocení, když název a popis aplikace a její zatřídění budou odpovídat skutečným funkcím aplikací. Naopak nepořádní lemplové, kteří si nedají pozor na správné zatřídění, nedají si práci s vlastní ikonou aplikace nebo neúmyslně zvolí matoucí název budou postiženi. Gauneři, kteří parazitují na známých aplikacích, vymýšlejí podvodné programy a pod lákavými a často klamnými názvy skrývají uživatelsky nebezpečné programy vyžadující neoprávněné přístupy k soukromým informacím, by měli být vyřazeni ze hry a jejich činnost jim po zásluze komplikována častějšími kontrolami a tudíž i častějším odstraňováním jejich "výtvorů" z oficiálního Windows Store.

Microsoft to myslí s touto činností velice vážně a dokonce nabízí i refundaci u odstraněných aplikací, které byly placené a jejichž producent odmítl dát popis, ikonu, název a zatřídění do pořádku. Zdroj zprávy je zde

Články na podobné téma:

Sponzorované odkazy:
Publikováno: 28.08, 2014  Autor: Josef Tkáč   Téma: Krátké zprávy
 

Související odkazy

Hodnocení článku

Průměrné hodnocení: 0
Účastníků: 0

Zvolte počet hvězdiček:

Výborný
Velmi dobré
Dobré
Povedený
Špatné

Možnosti

Související témata

Krátké zprávy

"Microsoft pročistil Windows Store" | Přihlásit/Registrovat | 0 komentářů
Komentáře vlastní jejich autoři. Neodpovídáme za jejich obsah.
Vzhled vytvořil Webdesign Dra-Go Copyright Œ 2007-2008. Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.31 sekund