Anketa

Jaký tablet si vyberete?

iPAD od Apple
Android od ACERu
Android od Samsungu
Android od ASUSu
Android od jiného výrobce
Windows 8 od Microsoftu
Tablet považuji za zbytečnostVýsledky
Další ankety

Účastníků: 6492
Komentářů: 1838

Doporučujeme

Zajišťujeme na míru kurzy a školení kybernetické bezpečnosti a informační bezpečnosti a to jak pro běžné uživatele, tak i pro IT odborníky a manažery.

Přesuňte starost o všechno IT na cloud pro podnikání od české společnosti Algotech s non-stop zákaznickou podporou.

O nás

Informace o Palmserver.CZ a kontakty na vydavatele jsou zde. Neposkytujeme rady ohledně software ani hardware! Není to v našich silách. Prosíme, abyste kontaktní informace nezneužívali pro výše uvedené účely.

Steroidy pro externí fotoaparát SONY - výměnné objektivy!

Sponzorované odkazy:


Možná si vzpomenete, že SONY se svého času pokusila vylepšit fotoaparáty svých androidích mobilů a tabletů XPERIA pomocí přídavných externích fotoaparátů QX10 a QX100. Nyní ovšem přichází pecka, kterou je nový ILCE-QX1. Je to malá revoluce v mobilním fotografování!

O QX fotoaparátech jsme podrobněji psali zhruba před rokem v článku Podrobná recenze přídavného fotoaparátu Sony Cyber-Shot QX10, ale SONY nespí na vavřínech a připravuje zásadní inovace i tohoto produktu. Jednak jde o ultrazoom QX30, který nabídne 30x optický zoom, ale skutečnou peckou je ILCE-QX1, který umožní měnit objektivy jako na zrcadlovce, resp. používat kvalitní zrcadlovkové objektivy s bajonetem typu E-mount...

Základem je nové tělo externího fotoaparátu, které s tablety a mobily komunikuje bezdrátově.

Obsahuje "zrcadlovkový" 24MPx Exmor APS-C sensor...

Možnosti tohoto řešení jsou úžasné. Dovolují použít jakékoli objektivy E-mount. Fakticky můžeme ILCE-QX1 považovat za extrémní formu bezzrcadlovky, které místo hledáčku a také jako úložiště a řídící systém používá tablet nebo chytrý mobil...

Zdroj zprávy je zde. Samotný modul ILCE-QX1 by měl stát 300 Euro. Spolu s 16-50mm objektivem pak 450 Euro. Novinka bude představena na IFA 2014.

Poznámka:
Když jsme se v loňském roce ptali Kdy nahradí mobily zrcadlovky? , tak jsme netušili, jak blízko takový stav nastane. Toto řešení SONY je průlomové. Malý bezdrátový modul s kvalitním senzorem (Sony jej používá v řadě svých digitálních zrcadlovek) a s bajonetem na "dospělé" objektivy zcela mění smysl fotografování se zrcadlovkami nižší a možná i nižší střední cenové kategorie, ale také útočí na smysl tzv. bezzrcadlovek s výměnnými objektivy.

Články na podobné téma:

Sponzorované odkazy:
Publikováno: 03.09, 2014  Autor: Josef Tkáč   Téma: Krátké zprávy
 

Související odkazy

Hodnocení článku

Průměrné hodnocení: 5
Účastníků: 1

Výborný

Zvolte počet hvězdiček:

Výborný
Velmi dobré
Dobré
Povedený
Špatné

Možnosti

Související témata

Koncepty

"Steroidy pro externí fotoaparát SONY - výměnné objektivy!" | Přihlásit/Registrovat | 3 komentářů | Vyhledávání v diskusi
Komentáře vlastní jejich autoři. Neodpovídáme za jejich obsah.

Re: Steroidy pro externí fotoaparát SONY - výměnné objektivy! (Hodnocení: 0)
Od: Anonym - Středa, 03.09. 2014 - 08:42:48
Tak to klobouk dolů! Tímhle to Sony natřela všem z mobilní i foto branže. Za cca 9K to je sice stejná investice jako do Sony Alpha nebo levnějšího Canonu, ale ten potenciál tam je!


[ Odpovědět ]

Re: Steroidy pro externí fotoaparát SONY - výměnné objektivy! (Hodnocení: 0)
Od: Anonym - Středa, 03.09. 2014 - 10:45:07
Supr, jen ta cena je moc vysoko. Tak 4000-5000 bych do toho dal.


[ Odpovědět ]

Re: Steroidy pro externí fotoaparát SONY - výměnné objektivy! (Hodnocení: 0)
Od: Anonym - Čtvrtek, 25.06. 2020 - 20:40:53
Rád sledujem mladé dievčatá z diaľky, snívam s nimi o sexe. Perfektný zadok pre kurva a pohyb. http://www.sexdupy.pl/pl/artykul/16/anonse-erotyczne-a-kobiety-z-lodzi [www.sexdupy.pl] Pekné voyeur vybavenie


[ Odpovědět ]
Vzhled vytvořil Webdesign Dra-Go Copyright Œ 2007-2008. Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.38 sekund