Anketa

Jaký tablet si vyberete?

iPAD od Apple
Android od ACERu
Android od Samsungu
Android od ASUSu
Android od jiného výrobce
Windows 8 od Microsoftu
Tablet považuji za zbytečnostVýsledky
Další ankety

Účastníků: 6552
Komentářů: 1886

Doporučujeme

Zajišťujeme na míru kurzy a školení kybernetické bezpečnosti a informační bezpečnosti a to jak pro běžné uživatele, tak i pro IT odborníky a manažery.

Přesuňte starost o všechno IT na cloud pro podnikání od české společnosti Algotech s non-stop zákaznickou podporou.

O nás

Informace o Palmserver.CZ a kontakty na vydavatele jsou zde. Neposkytujeme rady ohledně software ani hardware! Není to v našich silách. Prosíme, abyste kontaktní informace nezneužívali pro výše uvedené účely.

Malá revoluce v mobilním Skype

Sponzorované odkazy:


Microsoft si Skype dost hýčká, protože to je jedna z podařených investic a také brána k milionům uživatelů. Populární multiplatformní služba ovšem měla do nedávna malou, ale nepochopitelnou chybku.

Tou byla preference cizích platforem před vlastní platformou Windows Phone. Z málo pochopitelných důvodů se většina novinek realizovala dříve pro iOS a Android a teprve pak pro Windows Phone. Nebylo tomu tak vždy ve 100% případů, ale většinou bohužel ano a nutno dodat, že uživatelé Windows Phone tuto skutečnost snášeli dost trpělivě, ale na druhou stranu to nebyla příliš rozumná strategie. Když někdo nepreferuje vlastní platformu, jak chce přesvědčit nové uživatele, že se vyplatí na ni přejít? Naštěstí to je již minulostí. Snad poprvé se nové funkce objevily nejprve pro Windows Phone, což lze považovat za malou revoluci a zřejmě i signál, že Microsoft nabírá opět správné sebevědomí v prosazování vlastní a již velmi dobré platformy.

Podrobnosti o novince naleznete v oficiální zprávě na blogu Skype. Jedná se o přidání možnosti komunikace pomocí zasílání ručně kreslených obrázků a náčrtků, které pochopitelně lze i dále komentovat. Je to šikovně provedeno a přidání malůvky je krásně snadné...

Pro kreslení si lze vybrat jednu ze tří tlouštěk "pera" a také barvu. Z dolní lišty pak lze vložit fotku, na kterou lze kreslit nebo dokonce i mapu, což se zase hodí pro různé navigační plánky. Skutečně podařené! Funguje to na Skype 2.24 pro Windows Phone 8.1 a Windows Phone 8. Ale to není všechno. Nový Skype podporuje HD displeje a také se zrychlilo vytáčené volání přes VoIP. Zdroj zprávy je zde. Aplikaci můžete zdarma stahovat z Windows Phone Store.

Aby toho nebylo málo, můžete se ještě podívat na další video, které je o Skype Qik, o kterém jsme vás již informovali tady...

Články na podobné téma:

Sponzorované odkazy:
Publikováno: 22.10, 2014  Autor: Josef Tkáč   Téma: Windows Phone
 

Související odkazy

Hodnocení článku

Průměrné hodnocení: 0
Účastníků: 0

Zvolte počet hvězdiček:

Výborný
Velmi dobré
Dobré
Povedený
Špatné

Možnosti

Související témata

Windows Phone

"Malá revoluce v mobilním Skype" | Přihlásit/Registrovat | 2 komentářů | Vyhledávání v diskusi
Komentáře vlastní jejich autoři. Neodpovídáme za jejich obsah.

Re: Malá revoluce v mobilním Skype (Hodnocení: 0)
Od: Anonym - Středa, 22.10. 2014 - 18:50:05
mne spíše trápí absence některých nastavení u tohoto mobilního Skype. A to je především možnost (kdy ve "woknech" lze - logicky) nastavit "nepřítomnost". Skype vás tak neustále identifikuje "online" i když jste od techniky ta kilometry daleko :-(
Kvůli tomu se snad vrhnu na jiný komunikační sw ...


[ Odpovědět ]

seo (Hodnocení: 0)
Od: Anonym - Sobota, 04.12. 2021 - 13:27:59
Caldwells really is the way to go if you are finding the best doors with the lowest price. Check https://caldwells.com/interior-doors/traditional-doors link to their website for their products.


[ Odpovědět ]
Vzhled vytvořil Webdesign Dra-Go Copyright Œ 2007-2008. Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.33 sekund