Anketa

Jaký tablet si vyberete?

iPAD od Apple
Android od ACERu
Android od Samsungu
Android od ASUSu
Android od jiného výrobce
Windows 8 od Microsoftu
Tablet považuji za zbytečnostVýsledky
Další ankety

Účastníků: 6552
Komentářů: 1886

Doporučujeme

Zajišťujeme na míru kurzy a školení kybernetické bezpečnosti a informační bezpečnosti a to jak pro běžné uživatele, tak i pro IT odborníky a manažery.

Přesuňte starost o všechno IT na cloud pro podnikání od české společnosti Algotech s non-stop zákaznickou podporou.

O nás

Informace o Palmserver.CZ a kontakty na vydavatele jsou zde. Neposkytujeme rady ohledně software ani hardware! Není to v našich silách. Prosíme, abyste kontaktní informace nezneužívali pro výše uvedené účely.

Ježíškův zápisník pro Windows Phone

Sponzorované odkazy:


Vánoce se blíží a Štědrý večer tady bude již za 50 dní. Uteče to jako voda a jestli chcete mít nákup dárků pod kontrolou, můžete použít hezkou českou aplikaci Ježíškův zápisník od pana Petra Voborníka.

Ježíškův zápisník umožňuje nejen klasickou evidenci dárků nebo nápadů, ale také sledování stavu a další věci. Aplikace je pěkně udělaná a dobře se ovládá. Při instalaci nevyžaduje žádná nadbytečná práva a kromě češtiny zvládá i slovenštinu, angličtinu a ruštinu...

Hlavní strana aplikace ukazuje kolik dní zbývá do vánoc, kolik máte koupených dárků i kolik to stálo celkem. Z dolní lišty se pak lze dostat k informaci o aplikaci, k internetovým stránkám aplikace, k nápovědě a tak podobně. 4 hlavní ikony na liště ovšem umožňují přidat i další události, mazat je a upravovat, ale to vyžaduje nákup placené varianty. Ta bezplatná ovšem může stačit na celé Vánoce, protože dovoluje zaznamenávat až 15 dárků pro 5 osob. Poslední ikona na stavové liště je nastavení.

V nastavení lze měnit barvy a obrázky na pozadí, ale mnohem zajímavější je možnost využití, resp. výběru vyhledávače dárků, kde nechybí ani Heuréka, Zboží.cz a nejznámější zahraniční e-shopy.

Horizontálním listováním obrazovek můžeme přepínat mezi hlavní obrazovkou(události), seznamem osob a seznamem dárků. Tyto obrazovky mají další kontextové možnosti třídění, resp. seřazování podle ceny, stavu, jména/názvu atd. Samotné používaní aplikace je pak prosté. V obrazovce OSOBY se pomocí tlačítka "+" prostě přidá osoba nebo více osob a stejným způsobem se k jednotlivým osobám doplní dárky. Na kartě dárku je název, cena, popis, URL stránek s dárkem a bezva vychytávka, která graficky ukazuje stav dárku.

Stav dárku mění ikonku a pohybuje se na ose: nápad-vybrán-objednán-koupen-zabalen. Skvělá fičurka! Ikonka se stavem se pak promítá i na obrazovku sezamu dárků, kde opět lze seřazovat, takže uživatel má rychlý přehled o všech stavech a ví kolik dárků ještě musí koupit, kolik objednat nebo kolik zabalit. Jednoduché a chytré...

Aplikaci Ježíškův zápisník můžete zdarma stahovat z Windows Phone Store. Doporučujeme vyzkoušet. Aplikace se nám líbí a v tomto období bude užitečná pro spousty uživatelů.

Články na podobné téma:

Sponzorované odkazy:
Publikováno: 04.11, 2014  Autor: Josef Tkáč   Téma: Windows Phone
 

Související odkazy

Hodnocení článku

Průměrné hodnocení: 5
Účastníků: 1

Výborný

Zvolte počet hvězdiček:

Výborný
Velmi dobré
Dobré
Povedený
Špatné

Možnosti

Související témata

Windows Phone

"Ježíškův zápisník pro Windows Phone" | Přihlásit/Registrovat | 5 komentářů | Vyhledávání v diskusi
Komentáře vlastní jejich autoři. Neodpovídáme za jejich obsah.

Re: Ježíškův zápisník pro Windows Phone (Hodnocení: 0)
Od: Anonym - Úterý, 04.11. 2014 - 13:38:59
mily Jezisku, letos jsem byl opravdu hodny a tak moc prosim, hlavne zadny windows phone, dekuji:-)


[ Odpovědět ]
Re: Ježíškův zápisník pro Windows Phone (Hodnocení: 0)
Od: Anonym - Úterý, 04.11. 2014 - 14:32:07
 
Milé dítě, jelikož jsi chudé duchem, budeš blahoslaveno a jelikož je mobil zjevně nad tvé intelektuální schopnosti a zajímají tě jen ta pomíjivá blikavá androidí světýlka v plastu, dostaneš kulové! :o)


[ Odpovědět ]
Re: Ježíškův zápisník pro Windows Phone (Hodnocení: 0)
Od: Anonym - Úterý, 04.11. 2014 - 19:48:53
 
zajímavé, že intelektuální dispozice zkoumají právě ti, kteří zrovna projevili své intelektuální indispozice


[ Odpovědět ]
Re: Ježíškův zápisník pro Windows Phone (Hodnocení: 0)
Od: Anonym - Středa, 05.11. 2014 - 07:17:58
 
nápodobně


[ Odpovědět ]

Vzhled vytvořil Webdesign Dra-Go Copyright Œ 2007-2008. Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.35 sekund