Anketa

Jaký tablet si vyberete?

iPAD od Apple
Android od ACERu
Android od Samsungu
Android od ASUSu
Android od jiného výrobce
Windows 8 od Microsoftu
Tablet považuji za zbytečnostVýsledky
Další ankety

Účastníků: 6625
Komentářů: 2039

Doporučujeme

Zajišťujeme na míru kurzy a školení kybernetické bezpečnosti a informační bezpečnosti a to jak pro běžné uživatele, tak i pro IT odborníky a manažery.

Přesuňte starost o všechno IT na cloud pro podnikání od české společnosti Algotech s non-stop zákaznickou podporou.

O nás

Informace o Palmserver.CZ a kontakty na vydavatele jsou zde. Neposkytujeme rady ohledně software ani hardware! Není to v našich silách. Prosíme, abyste kontaktní informace nezneužívali pro výše uvedené účely.

Které chytré hodinky s Android Wear se prodávají nejlépe

Sponzorované odkazy:


Historie chytrých hodinek má několik zásadních milníku, ale i tak není snadné celý segment porovnat, protože ne všechny hodinky mají Android Wear. Podívejte se, co zjistila nejnovější analýza od firmy Canalys, která se týká roku 2014.

Překvapivě úspěšné hodinky Pebble, sice prodaly od roku 2013 přes 1.000.000 ks, ale v roce 2014 byly nejúspěšnější Moto 360, které s náskokem porazily LG GWatch R. Potěšitelné je, že i pro českého zákazníka je většina úspěšných modelů hodinek běžně dostupná v českých e-shopech, a to za celkem rozumné ceny.

V roce 2014 se prodalo přes 4.6 milionů nositelných zařízení celkově, ale hodinky Motorola Moto 360 jsou se svými 720.000 prodanými kusy jasnou jedničkou na trhu v segmentu Android Wear! Zpráva (zdroj je uveden níže) se sice výslovně nezmiňuje o Sony SmartWatch 3 a Asus ZenWatch, ale zřejmě dosáhly výrazně nižších prodejů, což může být dáno vyšší přitažlivostí kruhových displejů, ale také pozdějším termínem uvedení na trh...

Rovněž se potvrdila naše předpověď, že Samsung v hodinkách vede jen dočasně . Snaha "trhnout se" od Android Wear a implantovat vlastní Tizen nebo snaha být za každou cenu první na úkor funkcionality a průzkumu toho, co uživatelé skutečně chtějí, se musel projevit. Ale to neznamená, že by na tom byl Samsung úplně špatně. Prodeje mu rozhodně nešly špatně, i když zaostaly za příliš velkým očekáváním. Uvidíme, s čím překvapí na MWC 2015.

Samozřejmě je v celkovém kontextu nutno zmínit náš předpoklad, že prozatím se jedná o "zahřívací fázi" a hlavní závod vypukne po zahájení prodeje hodinek od Apple. Apple Watch jsou natolik fantastické zařízení, že vysoko nastaví laťku i ostatním výrobcům chytrých hodinek a nejen jim. I konzervativní legendární hodinářské firmy začínají tušit konec svého byznysu. V podstatě nemají jinou možnost než výrazněji segmentovat svoje produkty a k tradičním hodinkám přidat chytrou elektroniku. Troufáme si odhadnout, že za 10-15 let bude chtít nosit hodinky jako jednoúčelový mechanický šperk jen mizivé procento lidí.

Zdroj zprávy je zde.

Články na podobné téma:

Sponzorované odkazy:
Publikováno: 12.02, 2015  Autor: Josef Tkáč   Téma: Krátké zprávy
 

Související odkazy

Hodnocení článku

Průměrné hodnocení: 5
Účastníků: 1

Výborný

Zvolte počet hvězdiček:

Výborný
Velmi dobré
Dobré
Povedený
Špatné

Možnosti

Související témata

Krátké zprávy

"Které chytré hodinky s Android Wear se prodávají nejlépe" | Přihlásit/Registrovat | 10 komentářů | Vyhledávání v diskusi
Komentáře vlastní jejich autoři. Neodpovídáme za jejich obsah.

Re: Které chytré hodinky s Android Wear se prodávají nejlépe (Hodnocení: 0)
Od: Anonym - Čtvrtek, 12.02. 2015 - 08:30:46
zatím jsem nenašel důvod, proč do toho vrazit 7-8tisíc:/


[ Odpovědět ]
Re: Které chytré hodinky s Android Wear se prodávají nejlépe (Hodnocení: 0)
Od: Anonym - Čtvrtek, 12.02. 2015 - 09:34:59
 
taky jsem to nechápal, ale pak jsem si koupil nového androida a začal více poslouchat hudbu. Najednou mi přišlo, že mít dálkové ovládání přehrávače na hodinkách by mohlo být prima a tak jsem si je koupil (Moto 360). Totální nadšení! Úžasná věc, nemusím vytahovat mobil a mám 100% přehled o všem co potřebuji. 8K není málo, ale tahle věcička se mi neomrzí ani za 5 let! :-)


[ Odpovědět ]

Re: Které chytré hodinky s Android Wear se prodávají nejlépe (Hodnocení: 0)
Od: Anonym - Čtvrtek, 12.02. 2015 - 08:59:37
ten kdo napsal tento clanek je iovce jinak by nenapsal s.acku "Apple Watch jsou natolik fantastické zařízení" az budou v prodeji, az budou lamat rekordy v prodeji, az zajisti celosvetovy mir, tak pak budu take souhlasit. Takto to je jen patlama matlana vic slov do clanku..


[ Odpovědět ]
Re: Které chytré hodinky s Android Wear se prodávají nejlépe (Hodnocení: 0)
Od: Anonym - Čtvrtek, 12.02. 2015 - 09:30:29
 
nic si z toho nedělej a nějak se s tím smiř, protože jestli celý slavný android prodal za rok 2014 4,6 milionů, tak Apple Watch odhadují experti na 10-15 mil jen letos, tj. za cca půl roku. A to jsou ti zdrženliví a opatrní! :o))


[ Odpovědět ]
Re: Které chytré hodinky s Android Wear se prodávají nejlépe (Hodnocení: 0)
Od: Anonym - Čtvrtek, 12.02. 2015 - 09:36:29
 
pro a-ovci:
http://www.palmserver.cz/modules.php?name=News&file=article&sid=13844


[ Odpovědět ]


Carbide Drilling Inserts (Hodnocení: 0)
Od: Anonym - Středa, 22.03. 2023 - 09:18:25
The products is as carbide insert quotation beautiful and striking as it is turning inserts price mechanically distinguished. You will find what is good value for money.Not to mention, new Identify oem insert cheap product defined by the dnmg insert last appearance of sophistication hss lathe inserts appear as icons in your collection.


[ Odpovědět ]


Carbide Threading Inserts (Hodnocení: 0)
Od: Anonym - Pondělí, 06.11. 2023 - 05:27:44
Carbide insert from Estool is able Deep Hole Inserts CCMT Turning Inserts CNC Carbide Inserts to bring product manufacturing molds and measuring tools live up Wholesale Carbide Inserts to twenty to Drilling Deep Hole Inserts fifty times longer MPHT Square Inserts than that of alloy steel. Aside TPMT Inserts from that, there s no need for CNC Carbide Inserts the molded product to be reprocessed
Přečíst zbytek komentáře...


[ Odpovědět ]

replica louis vuitton knitwear (Hodnocení: 0)
Od: Anonym - Pátek, 22.12. 2023 - 09:20:20
Welcome to purchase your Replica Dolce & Gabbana Shoes beloved replica Replica Prada Glasses Replica Chopard Watches products. We Replica Slide will send the replica products promptly to you as we Omega Replica Watches can. The replica products will be insured before Replica Just Cavalli Belt sending Swiss Rolex 3135 Watches to you. Replica Roger Dubuis Watches You Přečíst zbytek komentáře...


[ Odpovědět ]
Vzhled vytvořil Webdesign Dra-Go Copyright Œ 2007-2008. Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.18 sekund