Anketa

Jaký tablet si vyberete?

iPAD od Apple
Android od ACERu
Android od Samsungu
Android od ASUSu
Android od jiného výrobce
Windows 8 od Microsoftu
Tablet považuji za zbytečnostVýsledky
Další ankety

Účastníků: 6471
Komentářů: 1787

Doporučujeme

Zajišťujeme na míru kurzy a školení kybernetické bezpečnosti a informační bezpečnosti a to jak pro běžné uživatele, tak i pro IT odborníky a manažery.

Přesuňte starost o všechno IT na cloud pro podnikání od české společnosti Algotech s non-stop zákaznickou podporou.

O nás

Informace o Palmserver.CZ a kontakty na vydavatele jsou zde. Neposkytujeme rady ohledně software ani hardware! Není to v našich silách. Prosíme, abyste kontaktní informace nezneužívali pro výše uvedené účely.

K podnikům přecházejícím z CA ERWin na ER/Studio se přidává významný zákazník

Sponzorované odkazy:


Praha, 18.2.2015 – Společnost Embarcadero Technologies, vedoucí poskytovatel softwarových řešení pro vývoj aplikací a databází, oznamuje uzavření významného obchodu s jedním z velkých zákazníků společnosti Computer Associates.

Tento zákazník patří mezi 500 elitních technologických firem podle žebříčku 'Fortune 500' časopisu Forbes, který řadí americké soukromé a veřejné korporace podle jejich hrubého obratu; zákazník přešel od používání CA ERwin® na Embarcadero ER/Studio. Očekává se, že nasadí ER/Studio u stovek datových modelářů a pravděpodobně i tisícům obchodních uživatelů v celé globální organizaci. Získání tohoto významného zákazníka rozšiřuje současný trend dalších nedávných přechodů od nástroje ERWin k ER/Studiu, jenž v minulosti provedla i společnost Microsoft (https://www.embarcadero.com/products/er-studio/testimonials/microsoft)

"Máme velkou radost z toho, že jsme pomohli dalšímu ohromnému podniku přejít od nástroje ERWin na naše ER/Studio. Tuto společnost přesvědčilo zjištění, že ER/Studio dokáže otevřít její stávající rozsáhlé datové modely desetkrát rychleji a pomoci tak rozšíření jejich využívání v rámci každodenních obchodních činností. Uzavření obchodu je jasným důkazem toho, že vize společnosti Embarcadero je správná a že se do produktu dostatečně investuje, aby přinášel časté inovace v oblasti modelování dat a měl tak vedoucí pozici na trhu podnikových aplikací. Jsme v kontaktu s mnoha organizacemi, které se obávají o současnost i budoucnost nástroje ERWin, zatímco Embarcadero denně dává najevo své závazky v oblasti datového modelování", říká pan Wayne Williams, prezident a hlavní výkonný ředitel společnosti Embarcadero technologies.

Klíčová fakta, která přispěla k přechodu od ERWin na ER/Studio byla:
  • Rozčarování z podpory produktu a frekvence úprav, oprav a nových verzí nástroje ERWin
  • Nedostatek vědomostí o směru budoucího vývoje a závazku CA pro nástroj ERWin
  • Přímé porovnání nástrojů ERWin a ER/Studio ve výkonnostních testech u zákazníka; výkon nástroje ER/Studio je desetkrát vyšší než výkon nástroje ERWin
  • Embarcadero investuje do výzkumu a vývoje dvojnásobek průměrných investic v odvětví
  • Bezkonkurenční podpora produktu a zákazníků Embarcadero pro ER/Studio

Mluvčí zákazníka uvedl: "Shledáváme, že pokračovat s nástrojem CA ERWin je pro nás příliš velkým rizikem. Společnost Embarcadero prokázala, že nám dokáže být partnerem a že skutečně chápe naše potřeby v oblasti modelování dat."

Této situaci předcházelo následující oznámení společnosti CA vydané v 11/2014: "Z pohledu finančního účetnictví bude společnost CA nadále vnímat obchodování s nástrojem ERWin jako ukončenou aktivitu."

O produktu Embarcadero ER/Studio®
ER/Studio® Data Architect Professional je vedoucí platforma společnosti Embarcadero pro modelování dat. Možnost práce s rozsáhlými datovými architekturami a široké možnosti modelování umožňují zákazníkům definovat podnikové datové modely včetně možnosti definovat skutečnou hierarchii submodelů. Vyčerpávající obousměrná podpora databází dovoluje zjišťování, dokumentaci a opakované použití klíčových podnikových datových zdrojů na bohaté řadě databázových platforem. Další informace o produktu najdete na stránce http://www.embt.cz/cs/produkty/22-er-studio nebo v angličtině na http://www.embarcadero.com/products/er-studio.

O společnosti Embarcadero Technologies
Embarcadero Technologies, Inc., je vedoucím dodavatelem oceňovaných softwarových nástrojů pro vývojáře aplikací a databází. Pomocí produktů Embarcadero mohou profesionálové správně navrhovat systémy, vytvářet je rychleji a provozovat je bezpečněji bez ohledu na platformu nebo programovací jazyk. Devadesát ze sta největších společností v USA a aktivní komunita více než tří miliónů uživatelů na celém světě se spoléhá na produkty Embarcadero, které jim pomáhají zvyšovat produktivitu, optimalizovat náklady, zjednodušovat přijímání změn, zajišťovat shody s normami a zrychlovat vývoj a inovace. Společnost byla založena v roce 1993, její ústředí je ve městě San Francisco, USA; pobočky a partnery má v mnoha zemích. Embarcadero je online na adrese www.embarcadero.com. V České republice a Slovenské republice je zastoupením společnosti Embarcadero Technologies společnost Embt.biz s.r.o. a její webovou prezentaci najdete na adrese http://www.embt.cz/.

###

Embt.biz s.r.o., Lumírova 564/15, Nusle, 128 00 Praha 2 Spisová značka C 232906 vedená u Městského soudu v Praze Datum zápisu: 29.10.2014, IČ: 03502104, DIČ: CZ03502104

Obchodní společnost Embt.biz s.r.o. vznikla rozdělením společnosti Borland, s.r.o., IČ: 62907620, se sídlem: Praha 2, Lumírova 564/15, PSČ 128 00, a to odštěpením se vznikem nové společnosti, kdy společnost Borland, s.r.o. odštěpila část svého jmění, která je uvedena v projektu rozdělení ze dne 26.6.2014, a tato vyčleněná část přešla na nově vznikající společnost s ručením omezením Embt.biz s.r.o., se sídlem Praha 2, Lumírova 564/15, PSČ 128 00, a to k rozhodnému dni fúze, tedy ke dni 1.1.2014.

Sponzorované odkazy:
Publikováno: 18.02, 2015  Autor: Josef Tkáč   Téma: PR články
 

Související odkazy

Hodnocení článku

Průměrné hodnocení: 0
Účastníků: 0

Zvolte počet hvězdiček:

Výborný
Velmi dobré
Dobré
Povedený
Špatné

Možnosti

Související témata

PR články

"K podnikům přecházejícím z CA ERWin na ER/Studio se přidává významný zákazník" | Přihlásit/Registrovat | 1 komentář | Vyhledávání v diskusi
Komentáře vlastní jejich autoři. Neodpovídáme za jejich obsah.

Vzhled vytvořil Webdesign Dra-Go Copyright Œ 2007-2008. Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.28 sekund