Anketa

Jaký tablet si vyberete?

iPAD od Apple
Android od ACERu
Android od Samsungu
Android od ASUSu
Android od jiného výrobce
Windows 8 od Microsoftu
Tablet považuji za zbytečnostVýsledky
Další ankety

Účastníků: 6471
Komentářů: 1787

Doporučujeme

Zajišťujeme na míru kurzy a školení kybernetické bezpečnosti a informační bezpečnosti a to jak pro běžné uživatele, tak i pro IT odborníky a manažery.

Přesuňte starost o všechno IT na cloud pro podnikání od české společnosti Algotech s non-stop zákaznickou podporou.

O nás

Informace o Palmserver.CZ a kontakty na vydavatele jsou zde. Neposkytujeme rady ohledně software ani hardware! Není to v našich silách. Prosíme, abyste kontaktní informace nezneužívali pro výše uvedené účely.

Dynamic Mobile přináší na český trh novou značku Leagoo

Sponzorované odkazy:


Praha, 24. února 2015 – Dnešním dnem vstoupila na český trh nová značka čínských mobilních telefonů. Smartphony Leagoo oficiálně distribuuje společnost Dynamic Mobile, která má na tuzemském trhu letité zkušenosti s lokalizací, prodejem a servisem čínských smartphonů ZOPO.

Leagoo je po Iglo další hvězda z portfolia společnosti Oteda Group. Přestože značka Leagoo vznikla v Hongkongu teprve v roce 2014, již nyní má na asijských trzích řadu fanoušků. Její dynamičnost se projevila natolik, že se ji představitelé rozhodli prodávat i v evropských zemích včetně České republiky, kde se jejím oficiálním distributorem stala společnost Dynamic Mobile.

Bohaté portfolio
Z portfolia značky se na tuzemském maloobchodním, ale i velkoobchodním trhu prodává hned pět modelů – Lead 1i, Lead 2, Lead 4, Lead 5 a Lead 7. Nabízejí velký displej, který je zasazen do kompaktního a tenkého těla přístroje. Jejich cena se pohybuje v rozmezí od 1 850 do 4 350 korun vč. DPH. Smartphony jsou vybaveny Androidem 4.4 KitKat bez zbytečných přidaných aplikací a systém je lokalizován do českého jazyka. Všechny smartphony obsahují dual SIM technologii, takže v telefonu mohou být vloženy hned dvě SIM karty, které jsou neustále aktivní a připraveny ke komunikaci. Oficiální distribuce telefonů nabízí široké spektrum příslušenství především v podobě různých krytů, pouzder a folií.

Komplexní servis zajištěn
Dynamic Mobile není pouhým prodejcem čínských telefonů Leagoo a ZOPO, ale zároveň pro tyto značky zajišťuje komplexní podporu, od manuálů, přes autorizovaný záruční a pozáruční servis, telefonickou podporu až po možnost vyzkoušet si všechny prodávané telefony ve vlastním novém a moderním showroomu o velikosti 25 m2. Ten se nachází v Praze na náměstí Jiřího z Poděbrad, kde vyškolený personál pomůže s výběrem vhodného smartphonu a zákazník si ho může rovnou odnést domů. V případě servisního zásahu se řada oprav řeší do druhého pracovního dne a po dobu opravy je možné zapůjčení náhradního telefonu. Všechny prodávané produkty mají CE certifikát, což znamená, že jsou ve shodě s normami Evropské unie, a jsou tedy bezpečné a šetrné k životnímu prostředí.

„Máme velkou radost, že jsme ve společnosti Dynamic Mobil získali velmi silného partnera, na kterého se můžeme v České republice spolehnout. Tato společnost nám dokázala, že má velké zkušenosti s prodejem a servisem čínských telefonů, a také proto jsme ji pověřili zastupováním naší značky na tuzemském trhu,“ řekl Donny Chow, Sales Director značky Leagoo k uvedení nové značky na český trh a dodal: „Značka Leagoo se spíše než na počet produktů v nabídce zaměřuje na jejich výkon, kvalitu a dílenské zpracování, čehož si naši zákazníci velice cení.“

„Pro zavedení nové značky na český trh jsme udělali maximum. Stali jsme se autorizovaným distributorem, produkty máme skladem, naši servisní technici jsou připraveni na případné servisní zásahy a opravy, které řeší okamžitě, a to i díky tomu, že máme rychlý přístup k náhradním dílům. Navíc jsme v denním úzkém kontaktu s mateřskou společností Leagoo, a tak máme směrem k zákazníkům zajištěnou maximální podporu. V případě velkoobchodního trhu jsme připraveni našim partnerům z řad resellerů, retailu, ale i e-tailu zajistit požadované množství smartphonů a příslušenství,“ řekl David Buršík, jednatel společnosti Dynamic Mobile.

O Leagoo
Značka smartphonů Leagoo byla založena v dubnu 2014 hongkongskou společností Oteda Group. Vznikla ze slov Leading…Going. Od začátku klade velký důraz na výzkum, výrobu, prodej a servis svých zařízení. Produkty značky se vyznačují precizním dílenským zpracováním a vysokou výkonností. Posláním značky je důslednost, zaměření na detail a spokojenost zákazníků. Oteda Group vyrábí mobilní telefony od roku 2003 a je předním producentem smartphonů na světovém trhu. Zaměstnává přes 1 000 zaměstnanců, z nichž více než 200 pracuje ve vývoji.

Další informace najdete na www.myleagoo.cz.

O Dynamic Mobile
Dynamic Mobile (dříve ZOPOmobile) je dovozcem, distributorem a prodejcem čínských telefonů na českém trhu. První značkou, kterou společnost na tuzemském trhu jak maloobchodně, tak velkoobchodně prodávala, byla ZOPO (www.zopomobile.cz). Logickým krokem bylo přidat do portfolia další, kterou se stalo Leagoo (www.myleagoo.cz). Pro tuto značku je autorizovaným distributorem a poskytuje kompletní záruční i pozáruční servis. Všechny modely v nabídce společnosti jsou opatřeny označením CE, které zaručuje, že výrobek vyhovuje všem ustanovením příslušných směrnic.

Články na podobné téma:

Sponzorované odkazy:
Publikováno: 25.02, 2015  Autor: Josef Tkáč   Téma: PR články
 

Související odkazy

Hodnocení článku

Průměrné hodnocení: 0
Účastníků: 0

Zvolte počet hvězdiček:

Výborný
Velmi dobré
Dobré
Povedený
Špatné

Možnosti

Související témata

PR články

"Dynamic Mobile přináší na český trh novou značku Leagoo" | Přihlásit/Registrovat | 1 komentář | Vyhledávání v diskusi
Komentáře vlastní jejich autoři. Neodpovídáme za jejich obsah.

lzm (Hodnocení: 0)
Od: Anonym - Středa, 30.11. 2016 - 13:19:30
nike basketball shoes [www.basketballshoes.in.net]
nike jordan shoes [www.nike-jordan-shoes.us]
michael kors outlet [www.michaelkorsoutletbing.us]
burberry outlet [www.burberry--outlet.org]
jordan shoes [www.jordanshoes.co]


Přečíst zbytek komentáře...


[ Odpovědět ]
Vzhled vytvořil Webdesign Dra-Go Copyright Œ 2007-2008. Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.57 sekund