Anketa

Jaký tablet si vyberete?

iPAD od Apple
Android od ACERu
Android od Samsungu
Android od ASUSu
Android od jiného výrobce
Windows 8 od Microsoftu
Tablet považuji za zbytečnostVýsledky
Další ankety

Účastníků: 6471
Komentářů: 1787

Doporučujeme

Zajišťujeme na míru kurzy a školení kybernetické bezpečnosti a informační bezpečnosti a to jak pro běžné uživatele, tak i pro IT odborníky a manažery.

Přesuňte starost o všechno IT na cloud pro podnikání od české společnosti Algotech s non-stop zákaznickou podporou.

O nás

Informace o Palmserver.CZ a kontakty na vydavatele jsou zde. Neposkytujeme rady ohledně software ani hardware! Není to v našich silách. Prosíme, abyste kontaktní informace nezneužívali pro výše uvedené účely.

APONIA GPS NAVIGATION 3.1 2 - svěží nový design

Sponzorované odkazy:


Brno, 3. března 2015 – Česká společnost Aponia Software představila novou verzi mobilní aplikace Aponia GPS Navigation. Díky Aponia GPS Navigation získá váš smartphone či tablet stejné vlastnosti, jako plnohodnotný navigační systém. Vyzkoušejte nyní novou vylepšenou offline verzi zcela zdarma!

Vlastnosti aplikace Aponia GPS Navigation si oblíbilo již mnoho uživatelů. Možnost použití navigace bez připojení k internetu, bezplatná aktualizace map i samotné aplikace či příjemné uživatelské rozhraní se však staly již standardem a tudíž není překvapením, že na řadu přichází verze 3.12 i s novými funkcemi a rysy.

První výraznou novinkou je možnost přepnutí mezi původním hlasovým naváděním a naváděním pomocí nové funkce TTS, Text-to-Speech („syntetizátor řeči“), která obsahuje detailnější povely a informace o trase uživatele – lze v ní nastavit hlasové povely pro jízdní pruhy, návěstí, dopravní informace, názvy ulic, jimiž projíždí, a mnoho dalších.

Další změny se týkají grafiky a uživatelského rozhraní aplikace Aponia GPS Navigation. Uživatele jistě příjemně překvapí nový potvrzovací dialog – jakmile zadají cíl své cesty (ať už v podobě adresy či GPS souřadnic), nabídne jim vyskakovací okno několik možností, co s vloženými daty provést. Zmíněná změna grafiky se týká nejen MapView, tedy zobrazení mapy, které dostalo novou image, ale i barevnosti, jež nyní nabízí více možností přizpůsobení pro maximální komfort všech uživatelů.

Neméně důležitou inovací jsou i takzvaná „bundled data“, neboli datové balíčky. Komponenty, jako grafický vzhled, lokalizace aj. se po aktualizaci aplikace již nestahují jednotlivě, ale jsou součástí základního balíku aplikace. Nová Aponia GPS Navigation jistě potěší i všechny vlastníky zařízení s operačním systémem Android 5(Lollipop), který je od této verze také podporován. Zároveň s ním jsou podporovány i operační systémy iOS, Windows Phone 8, Windows Mobile a WindowsCE. Aplikaci Aponia GPS Navigation je tak ke stažení na Google Play, Apple AppStore, Windows Phone Store a nově i na Amazon Store.

Vyzkoušejte mobilní aplikaci Aponia GPS Navigation 3.12 na jeden měsíc ZDARMA a využijte funkcí, které tento všestranný nástroj nabízí. V případě, že se Vám Aponia GPS Navigation zalíbí, neváhejte, navštivte e-shop Aponia GPS Navigation a nakupte mapy až s 60% slevou!

Články na podobné téma:

Sponzorované odkazy:
Publikováno: 04.03, 2015  Autor: Josef Tkáč   Téma: PR články
 

Související odkazy

Hodnocení článku

Průměrné hodnocení: 0
Účastníků: 0

Zvolte počet hvězdiček:

Výborný
Velmi dobré
Dobré
Povedený
Špatné

Možnosti

Související témata

PR články

"APONIA GPS NAVIGATION 3.1 2 - svěží nový design" | Přihlásit/Registrovat | 2 komentářů | Vyhledávání v diskusi
Komentáře vlastní jejich autoři. Neodpovídáme za jejich obsah.

qq888 (Hodnocení: 0)
Od: Anonym - Sobota, 03.02. 2018 - 04:50:35
nike roshe uk [www.nikerosheone.co.uk]
yeezy boost [www.yeezy-boost.us.com]
hermes belt [www.hermesbelts.co.uk]
kevin durant shoes [www.kevindurant-shoes.us.com]
michael kors handbags [www.michaelkorshandbags.net.co]


Přečíst zbytek komentáře...


[ Odpovědět ]

YY888 (Hodnocení: 0)
Od: Anonym - Pondělí, 12.03. 2018 - 08:11:19
nike cortez men [www.nikecortez.us.com]
fenty puma [www.fentypuma.us.com]
nike flyknit racer [www.nikeflyknitracer.us.com]
adidas online shop [www.adidasonlineshop.us.com]
100% real jordans for cheap [www.jordansforcheap.us.com]
Přečíst zbytek komentáře...


[ Odpovědět ]
Vzhled vytvořil Webdesign Dra-Go Copyright Œ 2007-2008. Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.79 sekund