Anketa

Jaký tablet si vyberete?

iPAD od Apple
Android od ACERu
Android od Samsungu
Android od ASUSu
Android od jiného výrobce
Windows 8 od Microsoftu
Tablet považuji za zbytečnostVýsledky
Další ankety

Účastníků: 6471
Komentářů: 1787

Doporučujeme

Zajišťujeme na míru kurzy a školení kybernetické bezpečnosti a informační bezpečnosti a to jak pro běžné uživatele, tak i pro IT odborníky a manažery.

Přesuňte starost o všechno IT na cloud pro podnikání od české společnosti Algotech s non-stop zákaznickou podporou.

O nás

Informace o Palmserver.CZ a kontakty na vydavatele jsou zde. Neposkytujeme rady ohledně software ani hardware! Není to v našich silách. Prosíme, abyste kontaktní informace nezneužívali pro výše uvedené účely.

Kobe mění značku digitálních fotoobrazů i-Frame na FrameXX

Sponzorované odkazy:


Společnost Kobe, specializovaný distributor v oblasti ICT s přidanou hodnotou a výrobce digitálních fotoobrazů začíná nabízet fotoobrazy a přehrávače pro digitální reklamu i-Frame nyní pod značkou FrameXX.

Spolu se změnou představuje i nové webové stránky www.framexx.com. Produkty FrameXX představují dostupné řešení pro prezentaci fotografií, videa a HTML stránek. Najdou uplatnění jak v designových domácnostech, kde mohou sloužit k přehrávání fotografií nebo zobrazení slavných obrazů, tak galeriích a muzeích, nebo v oblasti digitální reklamy. V řadě FrameXX jsou dvě produktové linie.

All-on-one řada FrameXX Home s velkým displejem 32“ – 55“ nabízí více než 100 designových provedení rámu, což umožní dokonalé sladění s interiérem zákazníka, nebo provedení přímo ve firemních barvách. Svůj styl si najde jak průmyslový výrobce, tak i secesní hotel. Sortiment různých tvarů rámů doplňují rámy v čistém designu v kompletní barevné škále RAL. Samotný zobrazovací panel má FullHD rozlišení, antireflexní povrch a na rozdíl od komerčně dostupných produktů má životnost 50.000h a je certifikován na provoz 16/7. Perfektní pozorovací úhly ze všech stran a příslušná podpora systému umožní plnohodnotný provoz na šířku i na výšku. Pro zvýraznění exkluzivního provedení lze osadit i paspartu.

Přehrávač FrameXX Sign má naprosto stejné funkční vlastnosti jako Home, přes HDMI kabel k němu lze připojit libovolný zobrazovací panel. Stejně jako verze Home využívá pasivní chlazení bez ventilátoru. Odolné kovové provedení umožní nasazení i do náročných provozů. FrameXX umožní automatizované zobrazení obrázků, videa a HTML stránek. Zdrojem informací může být jak lokální paměť, síť LAN nebo internetu (FTP, Flickr, Dropbox, HTML5). Automatizaci provozu umožní časovače, playlisty i automatický start prezentace po zapnutí. Široké možnosti nastavení přechodových efektů, časování snímků, nebo možnosti vložení textu, či pevného snímku (např. loga) do obrazu činí z toho produktu skvělý nástroj pro firemní prezentace, ať už se jedná o hotely, showroomy, recepce, nebo restaurace.

Velkou výhodou je možnost automatické aktualizace přehrávaného obsahu ze vzdáleného úložiště a to i na pozadí probíhající prezentace. Nadstavbová aplikace FrameXX Control umožní řízení i pro celé skupiny, vytváření playlistů a zpětnou vazbu přes cloud. Velkou odlišností od konkurenčního řešení je i možnost plného provozu bez pravidelných měsíčních poplatků.

FrameXX je flexibilní platforma pro oblasti vzdělávání, služeb, prodeje i zábavy. Typickými zákazníky jsou hotely, muzea, galerie, restaurace, školy, autopůjčovny a všechny řetězce, kde je klíčová rychlá centrální distribuce obsahu. FrameXX je atraktivní i pro firemní zákazníky a jejich produktové prezentace v recepci, či reprezentativních prostorách.

Díky nové značce FrameXX jsou produkty na internetu lépe indexovatelné a zákazníkům je k dispozici atraktivnější doména www.framexx.com namísto původní www.i-frame.net.

Více info: tady.

O společnosti KOBE
Firma KOBE je česká společnost založená v roce 1993 jako specializovaný distributor s přidanou hodnotou. Počáteční zaměření na příslušenství pro notebooky a PDA dnes rozšiřuje i široká nabídka modulů pro mobilní datovou komunikaci, IP kamery, GPS, SSD disky a datová úložiště. Významnou produktovou řadou jsou populární NAS servery od domácích verzí až po výkonné podnikové modely. Další činností je vývoj specializovaného software na zakázku a vlastní hardwarový vývoj, v současné době to je internetový fotoobraz i-Frame.

Základní motto firmy je nabízet kvalitní a ověřené produkty spolu s odborným zázemím, předprodejní konzultace, školení, nadstandardní servis a individuální přístup. Odborný kredit KOBE podtrhuje i členství v evropské asociaci firem zabývajících se distribucí mobilních zařízení - VADnet Europe (dříve "Mobile Partners International" – od r. 1994). Toto členství umožňuje přístup k nejnovějším technologiím, sdílení know-how a efektivnější distribuční politiku. Více informací naleznete na stránkách www.kobe.cz.

Články na podobné téma:

Sponzorované odkazy:
Publikováno: 09.03, 2015  Autor: Josef Tkáč   Téma: PR články
 

Související odkazy

Hodnocení článku

Průměrné hodnocení: 0
Účastníků: 0

Zvolte počet hvězdiček:

Výborný
Velmi dobré
Dobré
Povedený
Špatné

Možnosti

Související témata

PR články

"Kobe mění značku digitálních fotoobrazů i-Frame na FrameXX" | Přihlásit/Registrovat | 1 komentář | Vyhledávání v diskusi
Komentáře vlastní jejich autoři. Neodpovídáme za jejich obsah.

lzm (Hodnocení: 0)
Od: Anonym - Středa, 30.11. 2016 - 13:22:00
nike basketball shoes [www.basketballshoes.in.net]
nike jordan shoes [www.nike-jordan-shoes.us]
michael kors outlet [www.michaelkorsoutletbing.us]
burberry outlet [www.burberry--outlet.org]
jordan shoes [www.jordanshoes.co]


Přečíst zbytek komentáře...


[ Odpovědět ]
Vzhled vytvořil Webdesign Dra-Go Copyright Œ 2007-2008. Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.60 sekund