Anketa

Jaký tablet si vyberete?

iPAD od Apple
Android od ACERu
Android od Samsungu
Android od ASUSu
Android od jiného výrobce
Windows 8 od Microsoftu
Tablet považuji za zbytečnostVýsledky
Další ankety

Účastníků: 6596
Komentářů: 1908

Doporučujeme

Zajišťujeme na míru kurzy a školení kybernetické bezpečnosti a informační bezpečnosti a to jak pro běžné uživatele, tak i pro IT odborníky a manažery.

Přesuňte starost o všechno IT na cloud pro podnikání od české společnosti Algotech s non-stop zákaznickou podporou.

O nás

Informace o Palmserver.CZ a kontakty na vydavatele jsou zde. Neposkytujeme rady ohledně software ani hardware! Není to v našich silách. Prosíme, abyste kontaktní informace nezneužívali pro výše uvedené účely.

Birdsoft uvádí - Extreme Agenda for WM Professional

Sponzorované odkazy:


Jedná se o verzi 3.11 alternativního balíku PIM aplikací. Vydavatel toho titulu se chlubí , že "The Windows Mobile Organizer Revolution is here", ale i když vezmeme v úvahu marketing a nadšení nad vlastním produktem, tak aplikaci nelze upřít vysokou kvalitu a některé nové přístupy. Pokud jste ještě nenašli komplexní program, který by vám vyhovoval, nechte se inspirovat. Třeba vás Extreme Agenda příjemně překvapí.

Některé alternativní balíky PIM aplikací jsou tak přeplácené, že je těžké se v nich orientovat a mnohdy působí jako kombajn na malé zahrádce. Samozřejmě záleží na jednotlivých uživatelích, jejich potřebách a jejich schopnosti využít dostupné funkce. Extreme Agenda se nám subjektivně zdá příjemnější než některé konkurenční produkty. Ovládání je jednodušší a lepší se nám zdá i orientace, protože producent zvolil rozumnou dispozici informací na hlavních obrazovkách. Nicméně, jde o tak individuální záležitost, že posouzení necháme na vás...

Aplikace je nebývale komplexní a kromě PIM obsahuje i elektronickou peněženku s 256bitovým šifrováním nebo program pro projekty. Ostatně, seznam funkcí vyjde na celou stránku, takže máte co objevovat.

Než se vrhnete na instalaci, můžete se podívat na kratičké video, které potvrzuje naše slova o přehledném zobrazení informací...

Oficiální stránky programu jsou zde. K dispozici je zkušební verze. Cena programu je 24.95 USD, ale pokud máte jinou podobnou aplikaci (Agenda One, Agenda Fusion, Pocket Informant, Agendus for Windows, Mobile Ulti-Planner, Project-ing aj.), tak za upgrade na Extreme Agenda zaplatíte pouze 12,95 USD, což je jistě příjemná sleva, zvláště pokud vám nový program bude vyhovovat více. Chce to vyzkoušet!

Sponzorované odkazy:
Publikováno: 10.01, 2008  Autor: Josef Tkáč   Téma: Windows Mobile
 

Související odkazy

Hodnocení článku

Průměrné hodnocení: 0
Účastníků: 0

Zvolte počet hvězdiček:

Výborný
Velmi dobré
Dobré
Povedený
Špatné

Možnosti

Související témata

Windows Mobile

"Birdsoft uvádí - Extreme Agenda for WM Professional" | Přihlásit/Registrovat | 1 komentář | Vyhledávání v diskusi
Komentáře vlastní jejich autoři. Neodpovídáme za jejich obsah.

Re: Birdsoft uvádí - Extreme Agenda for WM Professional (Hodnocení: 0)
Od: Anonym - Čtvrtek, 10.01. 2008 - 08:14:49
Už jsem to nainstaloval a nevypadá to špatně. Sice to chce trochu zvyku, ale prozatím jsem nenašel nic, co by mi vadilo.


[ Odpovědět ]
Vzhled vytvořil Webdesign Dra-Go Copyright Œ 2007-2008. Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.12 sekund