Anketa

Jaký tablet si vyberete?

iPAD od Apple
Android od ACERu
Android od Samsungu
Android od ASUSu
Android od jiného výrobce
Windows 8 od Microsoftu
Tablet považuji za zbytečnostVýsledky
Další ankety

Účastníků: 6471
Komentářů: 1787

Doporučujeme

Zajišťujeme na míru kurzy a školení kybernetické bezpečnosti a informační bezpečnosti a to jak pro běžné uživatele, tak i pro IT odborníky a manažery.

Přesuňte starost o všechno IT na cloud pro podnikání od české společnosti Algotech s non-stop zákaznickou podporou.

O nás

Informace o Palmserver.CZ a kontakty na vydavatele jsou zde. Neposkytujeme rady ohledně software ani hardware! Není to v našich silách. Prosíme, abyste kontaktní informace nezneužívali pro výše uvedené účely.

Otestujte si očekávaný Skype Translator Preview

Sponzorované odkazy:


25. května, Praha – Skype Translator Preview byl v minulých měsících k dispozici pouze v zahraničí, nyní však dorazila očekáváná novinka i do České republiky. První simultánní překladač chatů a video hovorů vzniká za velkého přispění českého vývojářského týmu Skype.

Skype Translator boří jazykové bariéry mezi přáteli, rodinami i kolegy z celého světa. Zvládne totiž simultánně přeložit zprávy i videohovory. Překlad hovorů v reálném čase je momentálně k dispozici ve čtyřech jazycích - angličtině, španělštině, italštině a mandarinštině, pro chatování je na výběr z 50 jazyků včetně češtiny.

„Náš pražský tým aktivně pracuje na vývoji uživatelského rozhraní Skype Translator. Jsme pyšní na to, že právě Praha může být u zrodu této unikátní aplikace, která je vůbec první svého druhu a nemá momentálně konkurenci,“ uvádí k aplikaci Skype Translator ředitel Skype Česká republika Tomáš Vocetka.

Translator je k dispozici ke stažení z Windows store zcela zdarma. Po stažení se v nabídce používaného zařízení automaticky objeví ikona nové aplikace Skype Translator Preview, do níž je možné se přihlásit přihlašovacími údaji ze Skype účtu. Nástroj je zatím podporován operačními systémy Windows 8.1 nebo Windows 10 Preview, a to jak na počítači, tak na tabletech.

„Po přihlášení si rozkliknete chatovací okno u osoby, se kterou chcete komunikovat, a jednoduše si nastavíte, jakým jazykem dotyčný člověk mluví a píše, stejná kritéria vyplníte u sebe. Jakmile svou zprávu ve svém jazyce odešlete, dorazí k příjemci v přeložené verzi, přičemž originál i překlad uvidíte také vy přímo v chatovacím okénku. Pro psané zprávy je již nyní dostupný také překlad z a do češtiny, podobně jako do dalších 49 jazyků,“ říká Tomáš Vocetka, ředitel české pobočky Skype.

O Skype
Skype je softwarová společnost, založená v roce 2003, která se během necelých deseti let své existence stala jedním ze světových lídrů v oblastí komunikačního softwaru. Jejím cílem je bourat hranice v komunikaci napříč celým světem. Nabízí zdarma služby messagingu, video přenosů a hlasových hovorů a to zcela zdarma. V roce 2011 se stal Skype divizí společnosti Microsoft. Skype je možné stáhnout zdarma do počítačů, mobilů a tabletů bezplatně na www.skype.com.

Pro novinky o produktu Skype navštivte Blog:blogs.skype.com,Twitter: twitter.com/skype nebo Facebook: www.facebook.com/skype.

Články na podobné téma:

Sponzorované odkazy:
Publikováno: 26.05, 2015  Autor: Josef Tkáč   Téma: PR články
 

Související odkazy

Hodnocení článku

Průměrné hodnocení: 0
Účastníků: 0

Zvolte počet hvězdiček:

Výborný
Velmi dobré
Dobré
Povedený
Špatné

Možnosti

Související témata

PR články

"Otestujte si očekávaný Skype Translator Preview" | Přihlásit/Registrovat | 0 komentářů
Komentáře vlastní jejich autoři. Neodpovídáme za jejich obsah.
Vzhled vytvořil Webdesign Dra-Go Copyright Œ 2007-2008. Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.46 sekund