Anketa

Jaký tablet si vyberete?

iPAD od Apple
Android od ACERu
Android od Samsungu
Android od ASUSu
Android od jiného výrobce
Windows 8 od Microsoftu
Tablet považuji za zbytečnostVýsledky
Další ankety

Účastníků: 6596
Komentářů: 1908

Doporučujeme

Zajišťujeme na míru kurzy a školení kybernetické bezpečnosti a informační bezpečnosti a to jak pro běžné uživatele, tak i pro IT odborníky a manažery.

Přesuňte starost o všechno IT na cloud pro podnikání od české společnosti Algotech s non-stop zákaznickou podporou.

O nás

Informace o Palmserver.CZ a kontakty na vydavatele jsou zde. Neposkytujeme rady ohledně software ani hardware! Není to v našich silách. Prosíme, abyste kontaktní informace nezneužívali pro výše uvedené účely.

S Windows Mobile na střelnici

Sponzorované odkazy:


Pokud jste podlehli kouzlu střelného prachu a technické kráse zbraní, chodíte na střelnici trénovat sportovní nebo obranou střelbu, pak by se vám mohla hodit speciální a poměrně slušně propracovaná aplikace s přiléhavým jménem Target, která je nyní dostupná ve verzi 1.2.66. Další dobrou zprávou je to, že program je freeware.

Program slouží k zaznamenávání výsledků střelby a nabízí širokou škálu užitečných funkcí. Rozhodně se nejedná o nějakou primitivní aplikaci, ale o propracovaný systém pro střelce. Autor tohoto článku jako dlouholetý střelec a trenér sportovní a obranné střelby může tento program s klidným svědomím doporučit, i když by se na aplikaci dalo pár věcí dopracovat, aby více odpovídaly našim zvyklostem a potřebám sportovních střelců. Přesto jde o užitečnou aplikaci, která stojí za vaši pozornost. Mimo záznam zásahů může uživatel zaznamenat i model zbraně, ráži, použitý typ nábojů a mnoho dalšího...

Oficiální stránky aplikace Target 1.2.66 jsou zde. Program je zdarma! Download anglicko-německého CAB souboru zabere 733 KB. K instalaci je ještě nutno mít freewarový program Capture Screen Utility v1.0.0007. Aplikace je určena pro střelce, kteří mají přístroje s operačními systémy PocketPC 2002, Windows Mobile 2003/2003SE a Windows Mobile 5.0. Doporučujeme vyzkoušet!

Sponzorované odkazy:
Publikováno: 11.01, 2008  Autor: Josef Tkáč   Téma: Windows Mobile
 

Související odkazy

Hodnocení článku

Průměrné hodnocení: 0
Účastníků: 0

Zvolte počet hvězdiček:

Výborný
Velmi dobré
Dobré
Povedený
Špatné

Možnosti

Související témata

Windows Mobile

"S Windows Mobile na střelnici" | Přihlásit/Registrovat | 0 komentářů
Komentáře vlastní jejich autoři. Neodpovídáme za jejich obsah.
Vzhled vytvořil Webdesign Dra-Go Copyright Œ 2007-2008. Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.20 sekund