Anketa

Jaký tablet si vyberete?

iPAD od Apple
Android od ACERu
Android od Samsungu
Android od ASUSu
Android od jiného výrobce
Windows 8 od Microsoftu
Tablet považuji za zbytečnostVýsledky
Další ankety

Účastníků: 6553
Komentářů: 1887

Doporučujeme

Zajišťujeme na míru kurzy a školení kybernetické bezpečnosti a informační bezpečnosti a to jak pro běžné uživatele, tak i pro IT odborníky a manažery.

Přesuňte starost o všechno IT na cloud pro podnikání od české společnosti Algotech s non-stop zákaznickou podporou.

O nás

Informace o Palmserver.CZ a kontakty na vydavatele jsou zde. Neposkytujeme rady ohledně software ani hardware! Není to v našich silách. Prosíme, abyste kontaktní informace nezneužívali pro výše uvedené účely.

Freewarová prohlížečka obrázků ve stylu iPhone

Sponzorované odkazy:


Už pomalu začíná být nudné zdůrazňování podobností nebo inspirací iPhone u dalšího software, ale je to prostě nezpochybnitelný současný trend. Někteří jsou tomu rádi, jiní mají výhrady. V každém případě je dobře, že uživatelské pohodlí se dostalo do středu zájmu programátorů a výborná prohlížečka S2V v0.20 (Slide2View) je toho jen dalším důkazem.

Na první pohled sympatický program, který umožňuje ovládání jednou rukou. První co zaujme jsou nízké nároky na download ZIP souboru - cca 72 KB. Samotný instalační CAB soubor má 199 KB, což také není mnoho. Po klasické instalaci se dostaneme do prostředí, které nevyžaduje stylus pro žádnou operaci. Skutečně stačí jeden prst pro všechny potřebné kroky. Uživatel může procházet stromovou strukturou složek na zařízení s Windows Mobile 5.0 nebo s WM 6 a vybírat si prohlížení obrázků. Aplikace samozřejmě nabízí i procházení paměťové karty. Pomocí prstu se pohodlně listuje mezi obrázky dostupnými ve vybrané složce, a to v obou směrech. Zoom se provádí pomocí jostickového tlačítka, a to směry nahoru a dolů.

V poslední fázi si může vybraný obrázek nejen prohlédnout, ale také uložit na plochu úvodní obrazovky...

Nabízí se srovnání s jedinou obdobnou aplikací ImageViewer 0.4, kterou jsme ocenili i v naší anktetě Nejlepší programy pro WM za rok 2007. Ačkoli je S2V v0.20 dobře udělaná aplikace, tak ImageViewer 0.4 nám připadá mírně lepší. Nabízí totiž 3x zoom poklepáním na displej, ale hlavně nenabízí zdlouhavé a zbytečné procházení adresářové struktury, ale rovnou vypíše seznam všech složek, ve kterých najde obrázky a u každé položky vypíše kolik obrázků složka obsahuje. Je to příjemnější a rychlejší.

S2V v0.20 nám ovšem nabízí poněkud plynulejší práci, menší zatížení systému, lepší design GUI, rotaci obrázku pomocí svislého tahu prstem po levé straně displeje a v neposlední řadě snadnější namapování na HW tlačítko. Necháme tedy na uživatelích, který program se jim bude líbit více. Velmi dobře použitelné jsou oba.

Stránky programu naleznete na xda-developers.com, což vyžaduje registraci (poměrně jednoduchou a rychlou. Zcela vyjímečně si můžete tuto aplikaci stáhnout i z našeho serveru, a to zde nebo na rapidshare. Doporučujeme vyzkoušet!

Sponzorované odkazy:
Publikováno: 15.01, 2008  Autor: Josef Tkáč   Téma: Windows Mobile
 

Související odkazy

Hodnocení článku

Průměrné hodnocení: 0
Účastníků: 0

Zvolte počet hvězdiček:

Výborný
Velmi dobré
Dobré
Povedený
Špatné

Možnosti

Související témata

Windows Mobile

"Freewarová prohlížečka obrázků ve stylu iPhone" | Přihlásit/Registrovat | 3 komentářů | Vyhledávání v diskusi
Komentáře vlastní jejich autoři. Neodpovídáme za jejich obsah.

Re: Freewarová prohlížečka obrázků ve stylu iPhone (Hodnocení: 0)
Od: Anonym - Úterý, 15.01. 2008 - 08:27:29
Vyzkoušel jsem a je dobrá, ale nechám si i tu předchozí. Tahle se mi líbí kvůli rotaci obr., ale je fakt, že to procházení adresářů mohli vypustit a udělat stejně inteligentní jako má imgViewer a pak by to bylo dokonalé.


[ Odpovědět ]

Re: Freewarová prohlížečka obrázků ve stylu iPhone (Hodnocení: 0)
Od: Anonym - Úterý, 19.02. 2008 - 17:36:47
V realVGA režimu nefunkční. Škoda, ale zobrazení přepínat kvůli jednomu programu nebudu.


[ Odpovědět ]

Re: Freewarová prohlížečka obrázků ve stylu iPhone (Hodnocení: 0)
Od: Anonym - Pondělí, 21.04. 2008 - 13:14:30
jak se dá zbavit toho spořiče, co to tam ukazuje obrázky???nainstaloval jsem si jen tu jednu část zipu bez těch doplňků jako tapety apod...jen nevím kde se dá zbavit toho spořiče...


[ Odpovědět ]
Vzhled vytvořil Webdesign Dra-Go Copyright Œ 2007-2008. Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.36 sekund