Anketa

Jaký tablet si vyberete?

iPAD od Apple
Android od ACERu
Android od Samsungu
Android od ASUSu
Android od jiného výrobce
Windows 8 od Microsoftu
Tablet považuji za zbytečnostVýsledky
Další ankety

Účastníků: 6625
Komentářů: 2031

Doporučujeme

Zajišťujeme na míru kurzy a školení kybernetické bezpečnosti a informační bezpečnosti a to jak pro běžné uživatele, tak i pro IT odborníky a manažery.

Přesuňte starost o všechno IT na cloud pro podnikání od české společnosti Algotech s non-stop zákaznickou podporou.

O nás

Informace o Palmserver.CZ a kontakty na vydavatele jsou zde. Neposkytujeme rady ohledně software ani hardware! Není to v našich silách. Prosíme, abyste kontaktní informace nezneužívali pro výše uvedené účely.

Druhá generace hodinek Moto 360 - prohlídka na IFA 2015

Sponzorované odkazy:


Druhá generace hodinek Moto 360 je o pořádný kus vymazlenější než byla ta první. Zlepšily se téměř všechny parametry, ale také design je jemnější a více propracovaný. celkově hodinky působí velmi dobře a Motorola skvěle zúročila zkušenosti z prvního modelu.

Naposledy jsme o těchto hodinkách psali v článku Druhá generace hodinek Moto 360 se rýsuje. Původní spekulace o parametrech se téměř bezezbytku potvrdily, takže tady máme nové hodinky s lepším displejem, výkonnější baterií, Android Wear 5.1, a to ve dvou velikostech!

2. generace chytrých hodinek Moto 360 má quad-core CPU Qualcomm Snapdragon 400 s 1,2 GHz (APQ 8026), GPU Adreno 305 s 450MHz, 4GB interní paměti, 512 MB RAM, Bluetooth 4.0, Wi-Fi, akcelerometr, gyroskop, čidlo okolního osvětlení, haptický snímač, optický sledovač srdečního tepu a duální mikrofony. Baterie pak má buď 300 mAh nebo 400 mAh, podle velikostního modelu.

Dalším rozdílem oproti původní generaci Moto 360 je větší variabilita vzhledu, řemínků a tak podobně...

Zdroj zprávy je zde

Články na podobné téma:

Sponzorované odkazy:
Publikováno: 03.09, 2015  Autor: Jan Novotný   Téma: Krátké zprávy
 

Související odkazy

Hodnocení článku

Průměrné hodnocení: 0
Účastníků: 0

Zvolte počet hvězdiček:

Výborný
Velmi dobré
Dobré
Povedený
Špatné

Možnosti

Související témata

Krátké zprávy

"Druhá generace hodinek Moto 360 - prohlídka na IFA 2015" | Přihlásit/Registrovat | 5 komentářů | Vyhledávání v diskusi
Komentáře vlastní jejich autoři. Neodpovídáme za jejich obsah.

Re: Druhá generace hodinek Moto 360 - prohlídka na IFA 2015 (Hodnocení: 0)
Od: Anonym - Čtvrtek, 17.02. 2022 - 16:02:05
I learned a lot from the insight you shared here. It's good to learn more about this topic, and if you have some free time or you're curious about some celebrity basic information, you can visit net worth and search for it.


[ Odpovědět ]

Shoulder Milling Inserts (Hodnocení: 0)
Od: Anonym - Sobota, 18.03. 2023 - 10:13:59
products cemented carbide inserts have avantgarde widia inserts design , insert apmt which can milling inserts factory make you look stylish and modern in any occasion.Numerous returned customers possess a passion to enjoy probably the most product good carbide rpmt insert inserts because of their super quality but lowest price.


[ Odpovědět ]


Carbide Insert (Hodnocení: 0)
Od: Anonym - Pondělí, 06.11. 2023 - 04:26:09
Being a reliable Carbide Inserts supplier, CCMT Turning Inserts WNMG Inserts Estool has CNC Carbide Inserts the widest range of machining inserts available at affordable CNMG Inserts prices. We only offer BTA Deep Hole Inserts first-class machining inserts to all TPMT Inserts our Drilling Deep Hole Inserts customers. Plus, our Deep Hole Inserts machining insert is Přečíst zbytek komentáře...


[ Odpovědět ]

Replica Ulysse Nardin Swiss Watches (Hodnocení: 0)
Od: Anonym - Úterý, 19.12. 2023 - 03:53:49
Over 10 years Replica Christian Louboutin Shoes Replica Ferragamo shoes of experience Replica Jimmy Choo Shoes Replica Loewe Pants in replica gucci sandals the research and manufacturing of cutting tool products, Estool had established the best internal management systems. Replica Giuseppe Zanotti Shoes We are Replica Versace Belt engaged to provide top-quality cutting tool insert solutions to our Replica Polo valued customers, both

Přečíst zbytek komentáře...


[ Odpovědět ]
Vzhled vytvořil Webdesign Dra-Go Copyright Œ 2007-2008. Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.18 sekund