Anketa

Jaký tablet si vyberete?

iPAD od Apple
Android od ACERu
Android od Samsungu
Android od ASUSu
Android od jiného výrobce
Windows 8 od Microsoftu
Tablet považuji za zbytečnostVýsledky
Další ankety

Účastníků: 6625
Komentářů: 2039

Doporučujeme

Zajišťujeme na míru kurzy a školení kybernetické bezpečnosti a informační bezpečnosti a to jak pro běžné uživatele, tak i pro IT odborníky a manažery.

Přesuňte starost o všechno IT na cloud pro podnikání od české společnosti Algotech s non-stop zákaznickou podporou.

O nás

Informace o Palmserver.CZ a kontakty na vydavatele jsou zde. Neposkytujeme rady ohledně software ani hardware! Není to v našich silách. Prosíme, abyste kontaktní informace nezneužívali pro výše uvedené účely.

5 aplikací pro sledování Olympiády přímo na vašem mobilu

Sponzorované odkazy:


Svět žije Letními olympijskými hrami, a pokud i vy patříte mezi nadšené fanoušky, může se vám hodit aplikace, která vám umožní sledovat aktuální dění v Riu, ať už jste kdekoli. Tedy samozřejmě za předpokladu, že jste připojeni k internetu.

Pro zvětšení si klikněte na obrázek

Pro pořádek začneme těmi globálními a oficiálními aplikacemi, teprve pak se podíváme na ty lokálně zaměřeně na českého konzumenta.

Rio 2016 (anglicky), dostupné pro Android, iOS, Windows

Oficiální aplikace provázející Olympijské hry. Hodí se nejen fanouškům přímo na místě, kterým pomáhá najít místo konání každého sportovního eventu a nejvhodnější způsob dopravy, ale užitečná může být i nám ostatním, kteří sledujeme kolbiště nejlepších sportovců světa zpoza oceánu. My v ní oceníme zejména možnost zvolit si svou zemi a oblíbené sportovce/týmy. Aplikace poté v závislosti na možnostech, které zvolíte v nastavení, bude zobrazovat notifikace přímo ve vašem mobilu. Součástí aplikace jsou i seznamy sportů, sportovců a týmů. Samozřejmostí jsou aktuality. Mně osobně však při používání aplikace provázely problémy. Notifikace se mi nepodařilo aktivovat, mnoho videí mi nejde načíst, články mají k dispozici náhledy obrázků, ty se však nezobrazují, i když po rozklepnutí se již zpravidla zobrazí v článku v pořádku. Zda jde o chyby v aplikaci samotné, nebo byly problémy způsobené spíše stářím mého telefonu, který má již svá nejlepší léta za sebou, nedokáži posoudit. Pokud jde o zmiňované seznamy, působí poněkud nedotaženě. Například o sportovcích se dozvíte jen základní údaje – konkrétně: jméno, datum narození, výšku, váhu a sport. Místo fotky má každý sportovec jen nic neříkající ikonku.

Pro zvětšení si klikněte na obrázek

Olympics (anglicky), dostupné pro Android, iOS

Hlavní přednost této aplikace je i její hlavní slabinou. Aplikace totiž nebyla vyvinuta jen pro tuto Olympiádu, ale je oficiální aplikací Mezinárodního olympijského výboru. Najdeme v ní samozřejmě aktuality z Ria, ale i informace týkající se dlouhodobé politiky MOV, jejíž součástí je třeba Olympijské muzeum nebo Olympic Solidarity. Pokud se zajímáte o pozadí Olympiády, mohla by pro vás tato aplikace být tou správnou volbou. Zároveň i zde najdete spoustu aktualit, a také live textové přenosy. Celkově tato aplikace nenabízí tolik možností, jako Rio 2016, avšak se zdá, že většina obsahu funguje bezproblémově. Snad jen hledání v historických výsledcích je poněkud nedotažené.

Pro zvětšení si klikněte na obrázek

NBC Olympics (anglicky), dostupné pro Android, iOS

NBC je televize působící v USA, ale její aplikace může být zajímavá i pro Evropana, ač jsou aktuality zaměřovány z valné většiny na americké sportovce. Pokud se ponoříte trochu hlouběji a najdete si ve výčtu národů Českou republiku, možná vás překvapí, že každý z našich sportovců má u svého profilu fotografii, seznam disciplín, kterých se bude účastnit, a také údaje o své dosavadní kariéře, což v oficiálních olympijských aplikacích chybí. Užitečné může být i pokrytí live textovými přenosy, které se zdá být opravdu široké, včetně statistik. Samozřejmostí je plánovaný program her.

Pro zvětšení si klikněte na obrázek

LOH 2016 (česky), dostupné pro Android, iOS

V předchozí aplikaci bylo její národní zaměření nevýhodou, LOH 2016 je aplikací českého T-Mobilu, ale zpravodajství poskytuje přímo ze stránek, na které odkazuje Český olympijský výbor. Díky tomu je aplikace zaměřená na českého konzumenta a samozřejmě je tedy v češtině včetně videí, které se vám však nebudou přehrávat přímo v aplikaci. Kromě aktualit máme dostupný i program her a výsledky, které však zpravidla jsou jen výpisem prvních několika příček po ukončení soutěže. Dobře naopak působí textové online přenosy, ty jsou poskytovány z velice široké palety disciplín a velmi detailně, ze zde vyjmenovaných aplikací má tuto službu nejvypilovanější pravděpodobně právě LOH 2016. Zajímavé mohou být i krátké články o olympijských sportech a úspěších, které v nich Češi zaznamenali, a také o samotných českých sportovcích. Součástí aplikace jsou i informace o Olympijském parku na Lipně a možnost zamluvit si tam pro sebe sportoviště. K dispozici je také spousta soutěží se zajímavými výhrami.

ČT sport (česky), dostupné pro Android, iOS, Windows

Podobně jako Olympics není ani tato aplikace vyrobena primárně pro letošní Olympiádu. Jde o zpravodajský kanál České Televize. Pravděpodobně nejzajímavější funkcí je možnost spustit živě kanál ČT Sport, stačí jen dostatečně rychlé připojení na internet. Aplikace ale poskytuje i zpravodajství ze sportu. Pokud si v menu zvolíme možnost RIO 2016, máme před sebou v podstatě stejnou várku informací, jakou poskytuje aplikace LOH 2016. Zajímavé mohou být pro spoustu fanoušků články z blogu, které prolínají jinak klasické novinky. Aplikace však postrádá jakékoli další informace, nedají se zobrazit statistiky, program, ani výsledky v jiné formě, než ve formě článků. Ani live textové přenosy zde nenajdeme.

Závěrem

Pro většinu českých fanoušků bude nejspíše nejlepší a nejjednodušší volbou kombinace aplikací LOH 2016 s jejími live textovými přenosy, a ČT sport s možností sledovat vybrané disciplíny živě přímo na svém smartphonu. Pokud se však zajímáte o Olympiádu z širšího pohledu, může vám přijít vhod i trio anglických aplikací, na něž jsme se zde v rychlosti podívali.

Sponzorované odkazy:
Publikováno: 11.08, 2016  Autor: Pavel Skala   Téma: Všeobecné a nadplatformní záležitosti
 

Související odkazy

Hodnocení článku

Průměrné hodnocení: 0
Účastníků: 0

Zvolte počet hvězdiček:

Výborný
Velmi dobré
Dobré
Povedený
Špatné

Možnosti

Související témata

Android

"5 aplikací pro sledování Olympiády přímo na vašem mobilu" | Přihlásit/Registrovat | 10 komentářů | Vyhledávání v diskusi
Komentáře vlastní jejich autoři. Neodpovídáme za jejich obsah.

HSP (Hodnocení: 0)
Od: Anonym - Čtvrtek, 10.11. 2016 - 02:17:14
jimmy choo [www.jimmy-choo.in.net]
the north face outlet [www.the-northface.co.uk]
red valentino [www.redvalentino.in.net]
michael kors [www.michaelkorsuk.org.uk]
louis vuitton sacs [www.louisvuitton-sacpascher.fr]
cheap

Přečíst zbytek komentáře...


[ Odpovědět ]
Re: HSP (Hodnocení: 0)
Od: Anonym - Středa, 14.03. 2018 - 06:59:45
 
Kyrie Irving Shoes [www.kyrieirving-shoes.com]
Red Bottom Shoes [www.redbottomshoesforwomen.us.com]
Coach Outlet [www.coachoutlet-official.us.com]
Adidas Shoes For Men [www.adidasshoesadidas.us.com]
Pandora [www.pandoras.org.uk]
Coach Factory Outlet [www.coachoutletfactorys.us.com]
Přečíst zbytek komentáře...


[ Odpovědět ]
Re: HSP (Hodnocení: 0)
Od: Anonym - Neděle, 01.04. 2018 - 09:29:18
 
http://www.fitflopsandalsclearances.org/producttags.html [www.fitflopsandalsclearances.org]
http://www.max2018.org/producttags/A/ [www.max2018.org]
http://www.coachoutletoff.us/producttags.html [www.coachoutletoff.us]
http://www.yeezyboost350v2stores.us.com/producttags/Y/ [www.yeezyboost350v2stores.us.com]
http://www.fitflopsandalsclearances.org/producttags

Přečíst zbytek komentáře...


[ Odpovědět ]
Re: HSP (Hodnocení: 0)
Od: Anonym - Čtvrtek, 19.04. 2018 - 05:28:28
 
Coach Outlet Store [www.coachoutlet-official.us.com]
Nike Air Vapormax [www.nikeairvapormax.us.com]
Kate Spade Outlet [www.katespadeoutletfactory.us.com]
Michael Kors Outlet [www.michaelkorscanada-outlet.ca]
Longchamp Outlet Sale [www.longchampoutletsale.us.com]
James Harde

Přečíst zbytek komentáře...


[ Odpovědět ]

lzm (Hodnocení: 0)
Od: Anonym - Středa, 30.11. 2016 - 13:17:09
nike basketball shoes [www.basketballshoes.in.net]
nike jordan shoes [www.nike-jordan-shoes.us]
michael kors outlet [www.michaelkorsoutletbing.us]
burberry outlet [www.burberry--outlet.org]
jordan shoes [www.jordanshoes.co]


Přečíst zbytek komentáře...


[ Odpovědět ]

Re: 5 aplikací pro sledování Olympiády přímo na vašem mobilu (Hodnocení: 0)
Od: Anonym - Neděle, 11.06. 2017 - 03:44:53
Adidas NMD [www.adidasnmdsales.us]
Adidas NMD R1 [www.adidasnmdsales.us]
NMD [www.adidasnmdsales.us]
NMD Adidas [www.adidasnmdsales.us]
NMD XR1 [www.adidasnmdsales.us]
Nike Air Max [www.nike-airmax90.com]
Buy Nike Air Max Shoes Shopping
Přečíst zbytek komentáře...


[ Odpovědět ]

CNC turning insert (Hodnocení: 0)
Od: Anonym - Sobota, 18.03. 2023 - 10:01:10
The products is as beautiful and striking as it is mechanically distinguished. You Surface Milling Inserts will find what is good value for money.Not Carbide Milling Inserts to mention, new Identify cheap product defined by the last appearance of sophistication cnc grooving insert carbide rod stock appear as icons in pramet insert your collection.


[ Odpovědět ]


Carbide Inserts Cutters (Hodnocení: 0)
Od: Anonym - Pondělí, 06.11. 2023 - 04:14:48
Our BTA Deep Hole Inserts ccmg Insert services come in CCMT Turning Inserts great value and Drilling Deep Hole Inserts TPMT Inserts reliable. Deep Hole Inserts CNMG Inserts We make sure that our products Cemented Carbide Inserts provide APMT Milling Inserts satisfaction to SNMM Inserts all our customers. Together, Přečíst zbytek komentáře...


[ Odpovědět ]

Replica Chopard Swiss Watches (Hodnocení: 0)
Od: Anonym - Úterý, 19.12. 2023 - 03:42:28
Our machining replica dior polo insert can be Replica Loewe Underwears used in the machining Replica Jimmy Choo Shoes of high-alloy steel, cast materials, aluminum Replica New Balance Shoes Replica Asics Shoes alloys, Replica Cartier Watches titanium, and superalloys. Replica Fendi Backpack It Replica Christian Audigier Belts is also applied to Replica Converse Kids

Přečíst zbytek komentáře...


[ Odpovědět ]
Vzhled vytvořil Webdesign Dra-Go Copyright Œ 2007-2008. Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.33 sekund