Anketa

Jaký tablet si vyberete?

iPAD od Apple
Android od ACERu
Android od Samsungu
Android od ASUSu
Android od jiného výrobce
Windows 8 od Microsoftu
Tablet považuji za zbytečnostVýsledky
Další ankety

Účastníků: 6625
Komentářů: 2039

Doporučujeme

Zajišťujeme na míru kurzy a školení kybernetické bezpečnosti a informační bezpečnosti a to jak pro běžné uživatele, tak i pro IT odborníky a manažery.

Přesuňte starost o všechno IT na cloud pro podnikání od české společnosti Algotech s non-stop zákaznickou podporou.

O nás

Informace o Palmserver.CZ a kontakty na vydavatele jsou zde. Neposkytujeme rady ohledně software ani hardware! Není to v našich silách. Prosíme, abyste kontaktní informace nezneužívali pro výše uvedené účely.

Messenger nyní podporuje skupinové videohovory

Sponzorované odkazy:


Facebook pokračuje v přidávání vylepšení do Messengeru. Poté co minulý týden v aplikaci debutoval nový, rychlejší přístup k fotoaparátu, 3D masky (které vypadají velmi podobně jako ty na Snapchatu) a samolepky se objevila i nová funkce skupinových hovorů.

Ne, že by se objevila jen tak z ničeho nic – jde o vyústění série postupných updateů – minulý rok byla uvedena funkce videohovorů mezi jednotlivci a funkce skupinových hovorů spatřila světlo světa v dubnu.

Až šest lidí naráz se může naráz zúčastnit skupinového videochatu, ale až 50 lidí se může připojit k diskuzi skrze hlasovou komunikaci, nebo prostě jen poslouchat. V okamžiku, kdy se k videochatu připojí více než šest lidí, se na displeji všem účastníkům zobrazí pouze právě mluvící uživatel.

Toto byla patrně jedna z nejvíce žádaných funkcí, které se měly do Messengeru přidat, tudíž se dá předpokládat, že bude uživateli vřele přijata. Skupinový videochat bude součástí aktualizace, která bude počínaje dneškem vydána jak pro webovou stránku, tak pro aplikace pro Android a iOS. Je zajímavé, že aktualizace bude vydána bez jakýchkoliv georestrikcí – tzn., bude vydána pro celý svět naráz.

Podle údajů Facebooku uskuteční videohovor 245 milionů lidí každý měsíc. Lze snadno předpokládat, že toto číslo vystřelí vzhůru po vydání aktualizace vzhůru. Abyste mohli využít nové funkce, musíte mít samozřejmě nejnovější aktualizaci Messengeru, poté jděte do existující skupinové konverzace a vpravo nahoře zmáčkněte ikonu videa. Tímto jste se dostali do videochatu, ostatním účastníkům se vyšle upozornění a od tohoto okamžiku se každý může zúčastnit videohovoru pouze jedním kliknutím na ikonu. Právě tak můžete zavolat i vybrané skupině lidí z konverzace.

Zdroj:GSMArena

Sponzorované odkazy:
Publikováno: 20.12, 2016  Autor: Patrik Grulich   Téma: Všeobecné a nadplatformní záležitosti
 

Související odkazy

Hodnocení článku

Průměrné hodnocení: 0
Účastníků: 0

Zvolte počet hvězdiček:

Výborný
Velmi dobré
Dobré
Povedený
Špatné

Možnosti

Související témata

Krátké zprávy

"Messenger nyní podporuje skupinové videohovory" | Přihlásit/Registrovat | 5 komentářů | Vyhledávání v diskusi
Komentáře vlastní jejich autoři. Neodpovídáme za jejich obsah.

Pandora rings is known for a incredibly one of a kind contour (Hodnocení: 0)
Od: Anonym - Neděle, 22.01. 2017 - 10:23:41
2017.1.23xukaimin
ray ban outlet [www.rayban-sunglasses.com.co]
christian louboutin sale [www.christianlouboutinoff.us]
nba jerseys shop [www.nba-jerseys.us.com]
nike blazer mid [www.nikeblazers.in.net]
ray ban eyeglasses [www.raybanwayfarer.com.co]
Přečíst zbytek komentáře...


[ Odpovědět ]

Milling Indexable Inserts (Hodnocení: 0)
Od: Anonym - Sobota, 18.03. 2023 - 03:04:25
Through our convenient online shop you can order products. And when we say "best", then we hss insert tooling mean a carbide inserts that is just vbmt insert price as good as the vbmt insert original!We are one of the biggest carbide inserts Probus Soafuia manufacturers and offerors in China. A lot of styles with superior quality at an affordable price are in wcmt insert hot sale dcmt insert here.


[ Odpovědět ]


Carbide Inserts Manufacturer (Hodnocení: 0)
Od: Anonym - Pondělí, 06.11. 2023 - 04:10:43
Our Deep Hole Inserts SNMG Carbide Inserts machining insert can WNMG Inserts be Wholesale Carbide Inserts CNMG Inserts used SNMM Inserts in the machining of high-alloy CNC Carbide Inserts steel, cast materials, CCMT Turning Inserts aluminum alloys, titanium, APMT Milling Inserts and superalloys. It is also Přečíst zbytek komentáře...


[ Odpovědět ]

Replica LV Shoes Kids (Hodnocení: 0)
Od: Anonym - Úterý, 19.12. 2023 - 03:38:24
Moreover, Estool Replica Roger Shoes cutting inserts have high brittleness. There Replica Bvlgari Watches s no need for Replica Fendi Backpack other processes True Religion Women Jeans such as regrinding and cutting Replica Burberry Shoes after Replica Women Versace Shoes metallurgy sintering Replica Coogi Shoes and forming. Replica Ferragamo shoes It enhances the cutting Přečíst zbytek komentáře...


[ Odpovědět ]
Vzhled vytvořil Webdesign Dra-Go Copyright Œ 2007-2008. Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.29 sekund