Anketa

Jaký tablet si vyberete?

iPAD od Apple
Android od ACERu
Android od Samsungu
Android od ASUSu
Android od jiného výrobce
Windows 8 od Microsoftu
Tablet považuji za zbytečnostVýsledky
Další ankety

Účastníků: 6511
Komentářů: 1858

Doporučujeme

Zajišťujeme na míru kurzy a školení kybernetické bezpečnosti a informační bezpečnosti a to jak pro běžné uživatele, tak i pro IT odborníky a manažery.

Přesuňte starost o všechno IT na cloud pro podnikání od české společnosti Algotech s non-stop zákaznickou podporou.

O nás

Informace o Palmserver.CZ a kontakty na vydavatele jsou zde. Neposkytujeme rady ohledně software ani hardware! Není to v našich silách. Prosíme, abyste kontaktní informace nezneužívali pro výše uvedené účely.

7 užitečných mobilních aplikací pro moderní podnikatele

Sponzorované odkazy:


Existuje spousta užitečných aplikací, které usnadňují podnikání. V AppStore i PlayStore jich najdeme nemalé množství. Přináším sedm aplikací, které by neměly chybět v mobilním telefonu moderního podnikatele.

 1. Flox

 2. Mobilní aplikace Flox prokáže cenné služby všem majitelům e-shopů i majitelům webových stránek a blogů. Aplikaci si můžete spustit kdekoliv. Díky tomu lze snadno spravovat svůj internetový obchod, webové stránky či blog. Aplikace nabízí možnost editace textů, produktů i tvorbu nových článků, včetně jejich publikování. Díky základním SEO funkcím snadno vložíte a upravíte url identifikátor, název, klíčová slova a popis pro vyhledávače v článcích a produktech.

  Rovněž aktivujete či deaktivujete produkt nebo upravíte jeho cenu, jeho krátký a dlouhý popis i meta tagy. S aplikací Flox nemusíte mít obavy, že včas nezaregistrujete novou objednávku z vašeho e-shopu. Objednávka vám totiž přijde přímo do vašeho mobilu. To není vše. Máte přehled nejen o produktech a nových zákaznících, ale i o stavu faktur, včetně možností jejich smazání. S touto aplikací je dokonce možné okamžitě vytvořit klientovi fakturu či dle potřeby upravit stávající a poslat mu jí e-mailem.

  Pro získání aplikace potřebujete pouze Smartphone s operačním systémem Android, provozovat webové stránky nebo internetový obchod v redakčním systému Flox. Potom pouze stačí si nainstalovat aplikaci pomocí Google Play.

 3. Mindmeister

 4. Podnikání je o komunikaci, pomocí níž zprostředkováváte vaše myšlenky ostatním. Osvědčený a velice účinný způsob je vizualizace. Díky aplikaci Mindmeister vytvoříte během chvilky poutavou a dynamickou prezentaci, která přesvědčivým způsobem zprostředkuje vaše myšlenky druhým lidem. Svojí prezentaci můžete různě zpravovat. Její finální verzi snadno vyexportujete jako obrázky, vložíte ji na své webové stránky či jí dokonce prezentujete pomocí internetové televize ostatním účastníkům. Aplikaci lze stáhnout pro Android i pro iOS.

 5. Toggle Timer

 6. Zvládnutí time managementu patří mezi klíčové dovednosti úspěšného podnikatele. Ne však každému podnikateli se daří tuto schopnost mistrně zvládnout. Pokud patříte do této kategorie, oceníte aplikaci Toggle Timer. Pomocí této aplikace sledujete nejen čas vašich aktivit, díky ní si rovněž snadno rozvrhnete a řídíte svojí pracovní dobu i dobu svých aktivit, sloužících pro váš profesní i osobní růst. Jednou z hlavních funkcí aplikace je řešení cloudového ukládání dat, jednoduché a jasné zadávání úkolů, včetně jejich statusů. Samozřejmostí je možnost exportování zpráv i jejich plánů. Aplikace Toggle Timer je k dispozici pro Android i pro iOS.

 7. miniFAKTURA

 8. Aplikace miniFAKTURA vám umožní úřadovat i mimo vaší kancelář či provozovnu. Umí nejen vytvářet, upravovat, posílat a tisknout faktury. Rovněž s ní vytvoříte dobropisy, zálohové faktury a dokonce i nabídky. Mezi její další užitečné schopnosti patří sledování nákladů, skenování účtenek a zobrazení různých statistik. Vyskytujete-li se během svého podnikání většinou mimo kancelář, tato aplikace by rozhodně neměla chybět ve vašem mobilu. Lze si ji stáhnout pro iOS i pro Android.

 9. Evernote

 10. Aplikace Evernote není pouze Notepad. Kromě psaní poznámek vám skvěle poslouží například i pro tvorbu různých seznamů. Aplikace vám nahradí nejen diář. Je mnohem přehlednější a na rozdíl od běžného diáře můžete svůj seznam i své poznámky snadno formátovat i měnit. Tuto užitečnou aplikaci můžete mít ve vašem mobilu i ve vašem počítači.

 11. HootSuite

 12. Sociální sítě slouží podnikatelům k efektivní a rychlé komunikaci s jejich klienty. Ovládat sítě Twitter, Facebook, Instagram, Linkedin a další pomocí jediné aplikace je přáním mnoha podnikatelům. Splnění tohoto jejich přání nabízí aplikace HootSuite. Pomocí této aplikace snadno zveřejníte kromě konverzace a obrázků také statistiky. Aplikaci lze stáhnout pro Android i pro iOS.

 13. PayPal Business

 14. Podnikáte a chcete mít všechny své finanční transakce ve svém mobilu? Pokud ano, neměla by ve vašem mobilním telefonu chybět aplikace PayPal Business. Oproti běžné aplikaci PayPal můžete pravidelně posílat peníze nebo si naopak vyžádat jejich pravidelné posílání i měnit nastavení svého účtu. S aplikací Paypal Business snadno vytvoříte i odešlete faktury, které vám vaši klienti mohou okamžitě zaplatit. Tato užitečná aplikace řídí vaše účetnictví i váš prodej. Díky ní máte přehled o svých finančních transakcích i transakcích vašich klientů kdykoliv a kdekoliv.

Zdroj:byznysweb.cz byznysweb.cz miniblog.minifaktura.cz play.google.com dotekomanie.cz

Sponzorované odkazy:
Publikováno: 22.05, 2017  Autor: Evzenie Janovska   Téma: Mobilní řešení pro firmy a instituce
 

Související odkazy

Hodnocení článku

Průměrné hodnocení: 0
Účastníků: 0

Zvolte počet hvězdiček:

Výborný
Velmi dobré
Dobré
Povedený
Špatné

Možnosti

Související témata

Android

"7 užitečných mobilních aplikací pro moderní podnikatele" | Přihlásit/Registrovat | 4 komentářů | Vyhledávání v diskusi
Komentáře vlastní jejich autoři. Neodpovídáme za jejich obsah.

Re: 7 užitečných mobilních aplikací pro moderní podnikatele (Hodnocení: 0)
Od: Anonym - Pondělí, 24.07. 2017 - 05:41:05
air max [www.air-max.us.com]
nike air max [www.air-max.us.com]
air max 95 [www.air-max.us.com]
air max 90 [www.air-max.us.com]
nike air max 2017 [www.nike-airmax2017.us.com]
nike air max 2016 [www.nike-airmax2017.us.com]
nike air max 90 [www.nike-airmax2017.us.com]<

Přečíst zbytek komentáře...


[ Odpovědět ]

Re: 7 užitečných mobilních aplikací pro moderní podnikatele (Hodnocení: 0)
Od: Anonym - Sobota, 09.09. 2017 - 05:29:00
Burberry Outlet [www.burberrysoutlet.us.com]
Michael Kors Outlet [www.michaelkorsoutletsonline.in.net]
Polo Outlet [www.ralphlaurenoutletpolo.us.com]
Longchamp Outlet [www.longchamp.in.net]
Swarovski Jewelry Outlet [www.swarovski-jewelrys.us.com]
Přečíst zbytek komentáře...


[ Odpovědět ]

qzz888 (Hodnocení: 0)
Od: Anonym - Čtvrtek, 21.12. 2017 - 08:18:37
curry 2 [www.stephencurry-shoes.us.com]
nike air max [www.nikeairmax2018.us.com]
lebron 13 low [www.lebron13.us.com]
led shoes [www.ledshoes.us.com]
hogan outlet online [www.hoganoutlet.cc]
yeezy boost 350 v2 [www.yeezyboost35

Přečíst zbytek komentáře...


[ Odpovědět ]

zzz123 (Hodnocení: 0)
Od: Anonym - Čtvrtek, 21.12. 2017 - 08:30:24
michael kors outlet [www.michaelkorsoutletmichaelkorshandbags.us]
ferragamo shoes [www.ferragamoshoes.us.com]
polo ralph lauren [www.ralph-laurenoutletuk.org.uk]
oakley sunglasses [www.cheap-oakleysunglasses.us.org]
cheap ray ban sunglasses [www.cheapray-banssunglasses.us.com]
Přečíst zbytek komentáře...


[ Odpovědět ]
Vzhled vytvořil Webdesign Dra-Go Copyright Œ 2007-2008. Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.69 sekund