Anketa

Jaký tablet si vyberete?

iPAD od Apple
Android od ACERu
Android od Samsungu
Android od ASUSu
Android od jiného výrobce
Windows 8 od Microsoftu
Tablet považuji za zbytečnostVýsledky
Další ankety

Účastníků: 6480
Komentářů: 1827

Doporučujeme

Zajišťujeme na míru kurzy a školení kybernetické bezpečnosti a informační bezpečnosti a to jak pro běžné uživatele, tak i pro IT odborníky a manažery.

Přesuňte starost o všechno IT na cloud pro podnikání od české společnosti Algotech s non-stop zákaznickou podporou.

O nás

Informace o Palmserver.CZ a kontakty na vydavatele jsou zde. Neposkytujeme rady ohledně software ani hardware! Není to v našich silách. Prosíme, abyste kontaktní informace nezneužívali pro výše uvedené účely.

Apple iPhone je nejprodávanějším produktem roku 2017

Sponzorované odkazy:


V roce 2017 se prodalo neuvěřitelných 223 milionů produktů od Apple iPhone!

Výzkumná firma nazvaná GBH Insights uvedla, že Apple iPhone byl nejprodávanějším technologickým produktem roku 2017. Na druhém místě se umístili Samsung Galaxy S8 a Samsung Galaxy Note 8 s 33 miliony prodaných telefonů. Model inteligentního reproduktoru Amazon, Echo Dot, byl třetím, který za rok prodal 24 milionů kusů. Apple se vrátil se čtvrtým nejvíce zakoupeným technologickým produktem roku 2017 - Apple Watch. Celkem jich bylo prodáno 20 milionů. Na krásném pátém místě se umístila hybridní konzola Nintendo Switch.


Apple iPhone získal také první místo jako nejprodávanější tech zařízení roku 2016 s 211 miliony prodaných telefonů. Analytik společnosti GBH Insights Daniel Ives říkal, že iPhone v příštím roce obhájí svou korunu díky obrovskému počtu současných uživatelů iPhone, kteří budou v roce 2018 připraveni na upgrade. Také se do čela dostane nová verze 4-palcového Apple iPhonu SE. Analytik Patrick Moorhead ze společnosti Moorhead Insights očekává, že Apple sníží ceny modelů jiných, než je iPhone X. "Vše, co nemá displej od okraji k okraji, se sníží v ceně," řekl.Amazon a Google se na to vrhnuli s jejich špičkovými inteligentními reproduktory. Amazon Echo Dot a Google Home Mini byli slevněny na cenu $29.99 po dobu svátečního nákupního období . Aplikace Alexa byla na prvním místě v Apple App Store, což naznačuje, že si inteligentní reproduktor Echo vedl během prázdnin opravdu velmi dobře.


Zdroj:

Sponzorované odkazy:
Publikováno: 01.01, 2018  Autor: Michaela Hnatkova   Téma: Apple
 

Související odkazy

Hodnocení článku

Průměrné hodnocení: 0
Účastníků: 0

Zvolte počet hvězdiček:

Výborný
Velmi dobré
Dobré
Povedený
Špatné

Možnosti

Související témata

iPhone

K tomuto článku není možné vložit komentář.
Vzhled vytvořil Webdesign Dra-Go Copyright Œ 2007-2008. Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.34 sekund