Anketa

Jaký tablet si vyberete?

iPAD od Apple
Android od ACERu
Android od Samsungu
Android od ASUSu
Android od jiného výrobce
Windows 8 od Microsoftu
Tablet považuji za zbytečnostVýsledky
Další ankety

Účastníků: 6480
Komentářů: 1827

Doporučujeme

Zajišťujeme na míru kurzy a školení kybernetické bezpečnosti a informační bezpečnosti a to jak pro běžné uživatele, tak i pro IT odborníky a manažery.

Přesuňte starost o všechno IT na cloud pro podnikání od české společnosti Algotech s non-stop zákaznickou podporou.

O nás

Informace o Palmserver.CZ a kontakty na vydavatele jsou zde. Neposkytujeme rady ohledně software ani hardware! Není to v našich silách. Prosíme, abyste kontaktní informace nezneužívali pro výše uvedené účely.

Apple omylem zpřístupnil staré verze iOS

Sponzorované odkazy:


Apple se v minulosti jen zřídka kdy vrací a dívá zpět do minulosti na cokoliv, co za sebou zanechal - nebude obnovovat hardware, který už jednou odstranil, a rozhodně vám nedovolí používat starší verze svého iOS, jakmile jednou aktualizujete své zařízení. Aby mohl být iOS stažen do vašeho iPhonu, musí být "podepsán" servery Applu. Obvykle, jakmile vyjde nová verze iOS, bude ta předchozí dostupná po dobu několika málo týdnů, po níž ji společnost Apple nadobro vypne.


Nicméně předevčírem (11.1.2018) měla společnost malou nehodu a podepisovala několik starých verzí iOS v krátkém časovém úseku. Spousta uživatelů tak měla možnost přepnout iOS. Nejvíce lidí přepnulo své zařízení na iOS 10, existují však zprávy z Redditu, že se některým podařilo nainstalovat iOS 9 a někteří si dokonce vybrali iOS 6.1.3!


Někteří uživatelé se cítili znechuceni systémem iOS 11 - a to nejen tím, že úmyslně "škrtí" výkon zařízení při poškození baterie, ale také je to tím, že zatěžuje starší hardware už od samého začátku. Z tohoto důvodu majitelé telefonů iPhone starších pár let touží opět po dnech, kdy měli iOS 10 nebo dokonce iOS 9, což je důvod, proč nemnoho z těch, kteří byli online během nehody, rychle přeskočili na loď.


Dveře v šatníku jsou nyní zavřené, moji milí, a my jsme opět uvězněni v Narnii iOS 11.Zdroj:

Sponzorované odkazy:
Publikováno: 13.01, 2018  Autor: Michaela Hnatkova   Téma: Apple
 

Související odkazy

Hodnocení článku

Průměrné hodnocení: 0
Účastníků: 0

Zvolte počet hvězdiček:

Výborný
Velmi dobré
Dobré
Povedený
Špatné

Možnosti

Související témata

iPhone

K tomuto článku není možné vložit komentář.
Vzhled vytvořil Webdesign Dra-Go Copyright Œ 2007-2008. Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.29 sekund