Anketa

Jaký tablet si vyberete?

iPAD od Apple
Android od ACERu
Android od Samsungu
Android od ASUSu
Android od jiného výrobce
Windows 8 od Microsoftu
Tablet považuji za zbytečnostVýsledky
Další ankety

Účastníků: 6480
Komentářů: 1827

Doporučujeme

Zajišťujeme na míru kurzy a školení kybernetické bezpečnosti a informační bezpečnosti a to jak pro běžné uživatele, tak i pro IT odborníky a manažery.

Přesuňte starost o všechno IT na cloud pro podnikání od české společnosti Algotech s non-stop zákaznickou podporou.

O nás

Informace o Palmserver.CZ a kontakty na vydavatele jsou zde. Neposkytujeme rady ohledně software ani hardware! Není to v našich silách. Prosíme, abyste kontaktní informace nezneužívali pro výše uvedené účely.

Analytik Applu hrozí, že bude iPhone X vyřazen z prodeje

Sponzorované odkazy:Ming-Chi Kuo je pravděpodobně nejvíce propojený Apple analytik na této planetě. Pracuje pro KGI Securities. Kuo má báječné proslovy a když mluví o produktech Apple, lidé naslouchají. Například, přestože se všichni zajímali začátkem loňského roku o to, kam se Apple chystá dát ID Touch na iPhone X, Kuo už odpověď dávno znal.Podívejme se a zvažme tento odstavec napsaný v únoru, sedm měsíců předtím, než byl telefon vůbec odhalen. Mějte na paměti, že v té době jsme si všichni mysleli, že ten desátý výroční model bude nazýván iPhone 8:


"Ming-Chi Kuo nedávno uvel, že iPhone 8 (iPhone X) nejspíš nebude mít Touch ID vložený pod displejem od kraje ke kraji, jak si myslel původně. Míto toho tento analytik řekl, že Apple pro ověření a odemknutí telefonu použije funkci rozpoznávání obličeje. To znamená, že společnost Apple koupila izraelskou společnost RealFace, která vyvinula vysoce přesný systém, který dokáže identifikovat i identická dvojčata."

Tento týden Kuo řekl, že Apple zastaví výrobu iPhonu X v polovině letošního roku, a to kvůli nízkému prodeji tohoto modelu. Během prvního čtvrtletí se očekávalo, že se prodá 20 až 30 milionů kusů. Tomu tak ale nebylo. Prodalo se totiž pouhých 18 milionů kusů. Vzhledem k tomu, že je Kuo známý a velmi uznávaný a má přístup ke zdrojům uvnitř Cupertina, měli bychom věřit tomu, že existuje nějaká šance, že k tomu opravdu dojde.


Momentálně je však iPhone X stále k prodeji a dostupný. A ano, Apple stále natáčí reklamy na handset. Nejnovější reklama se nachází v horní části tohoto článku a soustředí se hlavně na selfies. Díky portrétnímu osvětlení můžou vaše pořízené fotografie vypadat, jako by byly vyfotografovány profesionálem. A mimochodem, ten hlas, který je slyšet v pozadí, patří Muhammad Ali. Tato boxovací legenda byla již zaznamenána v dalších reklamách Applu během kampaně "Think Different" společnosti, včetně místa, kde se vyrábějí housky, které se běžně nazývají "The Crazy Ones".


Zdroj:

Sponzorované odkazy:
Publikováno: 23.01, 2018  Autor: Michaela Hnatkova   Téma: Apple
 

Související odkazy

Hodnocení článku

Průměrné hodnocení: 0
Účastníků: 0

Zvolte počet hvězdiček:

Výborný
Velmi dobré
Dobré
Povedený
Špatné

Možnosti

"Analytik Applu hrozí, že bude iPhone X vyřazen z prodeje" | Přihlásit/Registrovat | 10 komentářů | Vyhledávání v diskusi
Komentáře vlastní jejich autoři. Neodpovídáme za jejich obsah.

qq888 (Hodnocení: 0)
Od: Anonym - Sobota, 03.02. 2018 - 04:51:49
nike roshe uk [www.nikerosheone.co.uk]
yeezy boost [www.yeezy-boost.us.com]
hermes belt [www.hermesbelts.co.uk]
kevin durant shoes [www.kevindurant-shoes.us.com]
michael kors handbags [www.michaelkorshandbags.net.co]


Přečíst zbytek komentáře...


[ Odpovědět ]

Re: Analytik Applu hrozí, že bude iPhone X vyřazen z prodeje (Hodnocení: 0)
Od: Anonym - Pondělí, 05.02. 2018 - 14:17:57
A good version of a convenient program for listening and downloading music music paradise pro downloader [music-paradise-pro-downloader.mobi]


[ Odpovědět ]

Re: Analytik Applu hrozí, že bude iPhone X vyřazen z prodeje (Hodnocení: 0)
Od: Anonym - Sobota, 24.02. 2018 - 02:30:46
i really love iphone X, many changes have been made and many new features are provided, thanks for writing this article. selfcleaninglitterboxhub.com


[ Odpovědět ]

mx player (Hodnocení: 0)
Od: Anonym - Pátek, 21.08. 2020 - 18:01:50
First You got a great blog .I will be interested in more similar topics. i see you got really very useful topics, i will be always checking your blog thanks.
mx player


[ Odpovědět ]

https://vaytienonlinetainha.com/ (Hodnocení: 0)
Od: Anonym - Sobota, 31.10. 2020 - 15:33:57
I am incapable of reading articles online very often, but Im happy I did today. It is very well written, and your points are well-expressed. I request you warmly, please, dont ever stop writing.
https://vaytienonlinetainha.com/


[ Odpovědět ]

James River Capital (Hodnocení: 0)
Od: Anonym - Sobota, 21.11. 2020 - 14:32:12
This article is an appealing wealth of useful informative that is interesting and well-written. I commend your hard work on this and thank you for this information. I know it very well that if anyone visits your blog, then he/she will surely revisit it again.
James River Capital


[ Odpovědět ]

patent drafting and prosecution from expert lawyer helped me save my innovation reall (Hodnocení: 0)
Od: Anonym - Sobota, 28.11. 2020 - 18:17:01
Im going to read this. Ill be sure to come back. thanks for sharing. and also This article gives the light in which we can observe the reality. this is very nice one and gives indepth information. thanks for this nice article...
patent drafting and prosecution from expert lawyer helped me save my innovation really thankful


[ Odpovědět ]
Click here (Hodnocení: 0)
Od: Anonym - Pondělí, 04.01. 2021 - 09:16:59
 
Click here [images.google.ps]
Click here [images.google.ps]
Click here [images.google.ps]
Click here [images.google.ps]
Click here [images.google.ps]
Přečíst zbytek komentáře...


[ Odpovědět ]
graphic design service (Hodnocení: 0)
Od: Anonym - Sobota, 09.01. 2021 - 08:34:45
 
Excellent read, Positive site, where did u come up with the information on this posting?I have read a few of the articles on your website now, and I really like your style. Thanks a million and please keep up the effective work. graphic design service


[ Odpovědět ]
Re: graphic design service (Hodnocení: 0)
Od: Anonym - Středa, 03.02. 2021 - 11:36:41
 
Excellent read, Positive site, where did u come up with the information on this posting?I have read a few of the articles on your website now, and I really like your style. Thanks a million and please keep up the effective work. cannabis seeds


[ Odpovědět ]
Vzhled vytvořil Webdesign Dra-Go Copyright Œ 2007-2008. Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.74 sekund