Anketa

Jaký tablet si vyberete?

iPAD od Apple
Android od ACERu
Android od Samsungu
Android od ASUSu
Android od jiného výrobce
Windows 8 od Microsoftu
Tablet považuji za zbytečnostVýsledky
Další ankety

Účastníků: 6480
Komentářů: 1827

Doporučujeme

Zajišťujeme na míru kurzy a školení kybernetické bezpečnosti a informační bezpečnosti a to jak pro běžné uživatele, tak i pro IT odborníky a manažery.

Přesuňte starost o všechno IT na cloud pro podnikání od české společnosti Algotech s non-stop zákaznickou podporou.

O nás

Informace o Palmserver.CZ a kontakty na vydavatele jsou zde. Neposkytujeme rady ohledně software ani hardware! Není to v našich silách. Prosíme, abyste kontaktní informace nezneužívali pro výše uvedené účely.

Chystá se revoluční mobilní VR hra na motivy filmu Blade Runner

Sponzorované odkazy:


Zdá se, že by se na obzoru mohl rýsovat kvalitní VR titul, který by snad mohl posunout celý žánr o kus dál, či alespoň hrubě načrtnout možnosti nových technologií.

Ujmeme se v něm role Harpera, zkušeného Blade Runnera, který bude muset odhalit replikantské spiknutí snažící se rozvrátit křehkou rovnováhu futuristického Los Angeles roku 2023. Tvůrci ze studia Seismic Games slibují, že hrdina ve svém vyšetřování plně využije vznášedlo, smrtící blaster a notoricky známý nástroj na hledání skrytých stop v obrazových záznamech. To vše samozřejmě v pohlcujícím VR prostředí.

Důležité je, že se bude jednat o exkluzivní titul pro mobilní VR, dokonce specificky pro Google Daydream. Hra by měla být spustitelná na všech zařízeních tohoto druhu, nicméně nelepší zážitek by měli uživatelé docílit na zařízeních používajících technologii WorldSense a její six degrees of freedom (6DoF) systém, který by měl umožnit hráči nejen obyčejné rozhlížení se po všech osách, ale také shýbnutí se, uhýbání, naklánění a dokonce i úkroky dopředu, dozadu a do stran. Podle výrobců by měla být detekce pohybu v PC kvalitě, ale zároveň také bez příliš mnoha zbytečných kabelů a senzorů.

První zařízení používající WorldSense by mělo být dedikované Lenovo Mirage Solo, jehož vydání je plánováno na Q2 2018 a hra samotná by měla být k dispozici také někdy v této době.

Zdroje:Endgadged, Seismic Games

Sponzorované odkazy:
Publikováno: 15.02, 2018  Autor: Pavel Fronek   Téma: 
 

Hodnocení článku

Průměrné hodnocení: 0
Účastníků: 0

Zvolte počet hvězdiček:

Výborný
Velmi dobré
Dobré
Povedený
Špatné

Možnosti

Související témata

Všeobecné a nadplatformní záležitosti

"Chystá se revoluční mobilní VR hra na motivy filmu Blade Runner" | Přihlásit/Registrovat | 2 komentářů | Vyhledávání v diskusi
Komentáře vlastní jejich autoři. Neodpovídáme za jejich obsah.

Re: Chystá se revoluční mobilní VR hra na motivy filmu Blade Runner (Hodnocení: 0)
Od: Anonym - Čtvrtek, 05.04. 2018 - 00:00:56
The game fortnite is here http://fortnitebattleroyaleguide.com [fortnitebattleroyaleguide.com] with all tricks.


[ Odpovědět ]

Re: Chystá se revoluční mobilní VR hra na motivy filmu Blade Runner (Hodnocení: 0)
Od: Anonym - Středa, 11.04. 2018 - 02:54:26
wq
christian louboutin shoes [www.christian-louboutinshoesoutlet.com], chicago bulls jersey [bulls.nbajerseyssale.com], cleveland cavaliers [cavaliers.nbajerseyssale.com], veneta [www.bottega-bags.com], ralph lauren factory store [www.ralph-laurenpolos.com], prada outlet [www.prada-outlet.net.co], omega watches [www.cheap-omegaswatche

Přečíst zbytek komentáře...


[ Odpovědět ]
Vzhled vytvořil Webdesign Dra-Go Copyright Œ 2007-2008. Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.44 sekund