Anketa

Jaký tablet si vyberete?

iPAD od Apple
Android od ACERu
Android od Samsungu
Android od ASUSu
Android od jiného výrobce
Windows 8 od Microsoftu
Tablet považuji za zbytečnostVýsledky
Další ankety

Účastníků: 6480
Komentářů: 1827

Doporučujeme

Zajišťujeme na míru kurzy a školení kybernetické bezpečnosti a informační bezpečnosti a to jak pro běžné uživatele, tak i pro IT odborníky a manažery.

Přesuňte starost o všechno IT na cloud pro podnikání od české společnosti Algotech s non-stop zákaznickou podporou.

O nás

Informace o Palmserver.CZ a kontakty na vydavatele jsou zde. Neposkytujeme rady ohledně software ani hardware! Není to v našich silách. Prosíme, abyste kontaktní informace nezneužívali pro výše uvedené účely.

Jaký iPad koupit?

Sponzorované odkazy:


Od restrukturalizace společnosti Apple, která je zde s námi od roku 1997, byla produktová filozofie společnosti tato - udělej jen jeden výrobek v jedné kategorii, ale udělej ho správně. Od té doby však portfolio Applu roste. Pomalu, jistě a neustále. Takže v dobách, kdy byl vydán iPhone 4s, jsme měli jen možnost volby mezi bílým a černým iPhonem. Nicméně v dnešní době existuje spousta telefonů, tabletů a počítačů, z nichž je poněkud těžké si vybrat. Od super kompaktních až po gargantuanské velikosti, od méně výkonných až po extrémně výkonné.Takže, když jsme měli možnost vybrat si mezi "novým iPadem nebo tím, který vyšel v loňském roce", je opravdu z čeho vybírat. Zde je náš kompletní průvodce nákupu na Apple iPads pro rok 2018, který vám pomůže najít nejlepší produkt právě pro vás nebo pro osobu, pro kterou ho kupujete.


Nejlepší možnosti


iPad Pro 10.5


iPad Pro 10.5 je prakticky nejlepší co se týče poměru ceny, velikostí a hardwaru. Má nejmodernější hardware, který je v současné době nabízen v iPadech - čip s jádrem Apple A10X Fusion a 4 GB paměti RAM. Přesto, že má 10,5-palcový displej, jeho tenké rámečky jsou pouze o něco větší než má iPad 9.7.


Další dobrá zpráva - má čtyři reproduktory, které vypalují stereofonní zvuk a je kompatibilní s Apple Pencil, stejně jako s klávesnicí Smart Keyboard, která může být později přikoupena a zajistí vám větší produktivitu.


Bohužel, ačkoliv to není nejdražší iPad, stále je poměrně dost drahý. iPad Pro 10.5 začíná na 18 490Kč pro verzi 64GB pouze s Wi- Fi. Chcete-li přidat i SIM kartu, cena okamžitě narůstá o další 4 000Kč. Jeho nejvyšší cena je 34 699Kč za model 512GB s možností přidání SIM karty.


Naše doporučení:


Pokud potřebujete konektivitu na cestách - investujte 22 490Kč za model 64GB s možností SIM karty. Pokud to zvládáte bez datového připojení, pak vám doporučujeme investovat 22 999Kč za model 256GB Wi-Fi a můžete si tak vychutnat tuny paměti.


Něco levnějšího? iPad Air 2!


iPad Air 2 je stále relevantní a se systémem iOS 11 stále běží bez problémů. Pokud se obáváte, že by ho Apple mohl považovat za zastaralý, předkládáme vám tuto myšlenku - iPad Mini 4 s pamětí 2GB RAM je stále v prodeji přímo v Apple Store. iPad Air 2 má mírně výkonnější čip A8X a má také 2GB RAM.


iPad Air 2 má na svém displeji také antireflexní nátěr, zatímco současný iPad 9.7 ho nemá a je o něco tenčí a lehčí.


iPad Air 2 se původně začal prodávat s nejnižší možnou kapacitou úložného prostoru - 16GB - ale po více než jednom roce Apple narazil na specifikace, že nejlevnější Air 2 má 32GB paměti. Takže se ujistěte, že dvakrát zkontrolujete, na co se díváte.


Naše doporučení:


iPad Air s kapacitou 16GB koupíte přibližně za 6 190Kč. S tímto úložištěm si budete moci stáhnout i pár her a můžete jej používat k prohlížení sociálních sítí. S trochou štěstí a trpělivosti můžete mít iPad Air 2 s 32GB za přibližně stejnou cenu na second-hand trhu.iPad Pro 9.7


Pojďme chvíli vzpomínat na iPad Pro 9.7 - originální a "malý" iPad Pro-line, který byl frčel jen rok a potom byl nahrazen iPadem Pro 10.5. Vychází z modelu iPad Air, má čip Apple A9X, 2GB RAM paměti a základní verze má 32GB úložného prostoru. Nový si můžete koupit za 9 490Kč. Můžete jej také spárovat s Apple Pencil a s vlastní klávesnicí Smart Keyboard. Tento model je však málo dostupný, jelikož to pro něj byl jen jednoroční běh.iPad Pro 12.9


V tomto seznamu samozřejmě nesmíme zapomenout zmínit největší kalibr. iPad Pro 12.9 je stejně velký jako MacBook Air a stojí vcelku stejně. Ano, je to samozřejmě speciální zařízení určené hlavně pro profesionály a pro lidi, kteří uživají tablety velmi často.


iPad Pro 12.9 má čip s jádrem Hewlett-Packard společnosti Apple A10X Fusion a 4GB paměti RAM a je to skutečná šelma - jak z hlediska produktivity, tak i velikosti. Jeho cena začíná na 22 990Kč, ale přidejte okamžitě 2 000Kč, pokud chcete používat Apple Pencil na toto velké plátno. Systém iOS ho udržuje od stylu počítače, ale je stále výkonný a produktivní, s vlastní sadou unikátních funkcí a aplikací, které nejsou pokryty v řadě zařízení MacBook.


Naše doporučení:


Model s Wi-Fi a kapacitou 256 GB za 27 990Kč se zdá být nejlepší nabídkou. Pro srovnání, 13-palcový MacBook Air s kapacitou 256 GB stojí přibližně 32 900Kč.Zdroj:

Sponzorované odkazy:
Publikováno: 26.02, 2018  Autor: Michaela Hnatkova   Téma: Apple
 

Související odkazy

Hodnocení článku

Průměrné hodnocení: 0
Účastníků: 0

Zvolte počet hvězdiček:

Výborný
Velmi dobré
Dobré
Povedený
Špatné

Možnosti

K tomuto článku není možné vložit komentář.
Vzhled vytvořil Webdesign Dra-Go Copyright Œ 2007-2008. Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.26 sekund