Anketa

Jaký tablet si vyberete?

iPAD od Apple
Android od ACERu
Android od Samsungu
Android od ASUSu
Android od jiného výrobce
Windows 8 od Microsoftu
Tablet považuji za zbytečnostVýsledky
Další ankety

Účastníků: 6480
Komentářů: 1827

Doporučujeme

Zajišťujeme na míru kurzy a školení kybernetické bezpečnosti a informační bezpečnosti a to jak pro běžné uživatele, tak i pro IT odborníky a manažery.

Přesuňte starost o všechno IT na cloud pro podnikání od české společnosti Algotech s non-stop zákaznickou podporou.

O nás

Informace o Palmserver.CZ a kontakty na vydavatele jsou zde. Neposkytujeme rady ohledně software ani hardware! Není to v našich silách. Prosíme, abyste kontaktní informace nezneužívali pro výše uvedené účely.

Top 6 předností Samsungu Galaxy S9

Sponzorované odkazy:


Samsung má dva nové telefony vlajkové lodi a stejně jako každý rok má několik nových funkcí (společně s ostatními vylepšeními). Jaké jsou nejlepší vlastnosti Galaxy S9? Vybrali jsme šest nejčastějších důvodů, proč byste měli chtít koupit nejnovější vlajkovou loď společnosti Samsung.

Nové umístění snímače otisků prstů


První důvod je velmi jednoduchý. Máte-li Galaxy S8, Galaxy S8 Plus nebo Galaxy Note 8, budete velmi potěšeni, protože byla konečně vyřešena a poupravena pozice snímače otisků prstů. V zařízení Galaxy S9 je snímač otisků prstů ve středu zařízení na zadní straně, přímo pod fotoaparátem.


Stále se vám může stát, že se omylem dotknete kamery namísto snímače, ale je to méně pravděpodobné, než jak tomu je na loňských zařízeních. Středová pozice také umožňuje, že si můžete pohodlně nasnímat oba dva prsty (levý i pravý).Duální fotoaparát na Galaxy S9 Plus


Na zařízení Galaxy S9 Plus naleznete snímač otisku prstů je pod jednom, ale pod dvěma fotoaparáty (normální S9 má pouze jeden)! Na své největší vlajkové lodi, řadě telefonů Galaxy S, je tento model první, který nabízí duální fotoaparát.


Tyto fotoaparáty fungují podobně jako v telefonu Galaxy Note 8. Nachází se tam běžná širokoúhlá superrychlá dvojpixelová kamera s rozlišením 12 MP s dvojitou clonou - která je také v modelu Galaxy S9 - a sekundární 12 MP teleobjektiv se clonou f/2.4. Oba objektivy mají optickou stabilizaci obrazu a umožňují efekt hloubky ostrosti pomocí režimu "live focus".Zpracování obrazu multi-frame


Toto je jedna z nejvýznamnějších předností Samsungu Galaxy S9. Díky novému procesoru Signal Processor mohou vlajkové lodě využívat více snímků ke snížení celkové hlučnosti v postprocesingu. S využitím DRAM na snímači kamery dokáže Galaxy S9 zachytit čtyřikrát tolik obrazů ve čtyřnásobku rychlosti.


Zachytává dvanáct snímků ve zlomku sekundy a seřadí je do dávek po čtyřech. Pro každou dávku používá software všechny detaily pro vytvoření co nejlepšího obrazu. Zbylé tři snímky pak zpracovává, aby vytvořil celkový a konečný obraz.


960 fps slow-motion video


DRAM na snímači je také vhodný na kvalitní slow-motion videa. Galaxy S9 dokáže zachytit čtyřikrát tolik snímků jako Galaxy S8, které zaznamenává slow-motion při 240 fps. Galaxy S9 zvládá slow-motion při 960 fps a při stejném rozlišení - 720 HD.


Co je ale ojedinělé na Galaxy S9 je automatický režim, který prý perfektně synchronizuje nahrávky. Galaxy S9 totiž automaticky identifikuje, kdy má nahrávat ve slow-motionu při klasickém nahrávání. Pokud tedy právě hrajete basketbal a chcete si nahrát, jak střílíte na koš, může být celkem obtížné určit, kdy k tomu dojde. Software Galaxy S9 přesně určuje, kdy nahrávat a očividně to funguje celkem dobře.


Jakmile zaznamenáte slow-motion video, Galaxy S9 vám ho uloží do vaší galerie, stejně jako GIF. Tyto GIFy také obsahují přednastavitelné efekty, jako je například otočení klipů, které umožňují z videí dělat zajímavé animace. Do pozadí videa také můžete přidat hudbu - předinstalované melodie nebo vlastní skladby.AR Emoji


Inspirováno funkcí Animoji v Apple iPhonu X, AR Emoji vám umožňuje vytvořit 3D sken obličeje. Můžete si změnit vlasy, tón pleti, oblečení a další věci, díky kterým se opravdu pobavíte.


Jakmile vytvoříte vlastní Emoji, můžete je pomocí videokamery nahrávat nebo fotit. Uložení Emoji automaticky vytvoří 18 různých gifů v galerii telefonu a také na klávesnici telefonu, které lze rychle sdílet s přáteli.


Stereo reproduktory


Další oblastní, se kterou se telefony Samsung tradičně potýkají, je zvuk. Jediný spodní reproduktor z minulého roku je nyní spojen se druhým předním reproduktorem. Oba reproduktory jsou vyladěny společností AKG.


Reproduktory jsou 1,4násobně hlasitější než Galaxy S8 a Samsung říká, že jsou reproduktory vysoce kvalitní. Také jsou ve spolupráci s Dolby, aby mohli přidat kodek Atmos do Galaxy S9. To dovoluje telefonu nabídnout prostorový zvuk, což má za následek mnohem větší zážitek z hudby.Zdroj:

Sponzorované odkazy:
Publikováno: 27.02, 2018  Autor: Michaela Hnatkova   Téma: 
 

Hodnocení článku

Průměrné hodnocení: 0
Účastníků: 0

Zvolte počet hvězdiček:

Výborný
Velmi dobré
Dobré
Povedený
Špatné

Možnosti

K tomuto článku není možné vložit komentář.
Vzhled vytvořil Webdesign Dra-Go Copyright Œ 2007-2008. Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.31 sekund