Anketa

Jaký tablet si vyberete?

iPAD od Apple
Android od ACERu
Android od Samsungu
Android od ASUSu
Android od jiného výrobce
Windows 8 od Microsoftu
Tablet považuji za zbytečnostVýsledky
Další ankety

Účastníků: 6476
Komentářů: 1794

Doporučujeme

Zajišťujeme na míru kurzy a školení kybernetické bezpečnosti a informační bezpečnosti a to jak pro běžné uživatele, tak i pro IT odborníky a manažery.

Přesuňte starost o všechno IT na cloud pro podnikání od české společnosti Algotech s non-stop zákaznickou podporou.

O nás

Informace o Palmserver.CZ a kontakty na vydavatele jsou zde. Neposkytujeme rady ohledně software ani hardware! Není to v našich silách. Prosíme, abyste kontaktní informace nezneužívali pro výše uvedené účely.

3 nostalgická zařízení, která by se měla obnovit

Sponzorované odkazy:Pro mnohé z nás mají telefony, které vznikly ještě před smartphony, zvláštní místo v našich srdcích. Od prvního mobilního telefonu až po některé klasiky jako Nokia N95, BlackBerry Bold 9000 nebo Motorola RARZ. My se teď společně podíváme na některá zařízení, u kterých by jejich obnovení rozhodně stálo za to.


Sony Xperia X1


Sony Xperia X1 byl vynikající smartphone a jedním z nejlepších inovací v historii Sony. To, co mnoho lidí tak zaujalo, byl jeho jedinečný tvar. Telefon se dal horizontálně vysunout a poskytl tak plnohodnotnou QWERTY klávesnici. Xperia X1 běžel na nyní zaniklém operačním systému Windows Mobile, ale díky vysoké podpoře vývojářů se nakonec do telefonu dostavil nový software a vlastní ROMy.


Od hacknuté verze Androidu až po úplně odlišná rozhraní, mnoho zkušeností z modelu Xperia X1 bylo nápomocné v budoucích Android telefonech. Jedinečné fyzické klávesy umístěné pod displejem ovlivnily konstrukci jiných zařízení. Jeho tvar a design se stal vzorem mnoha společností, jako například HTC v modelu Desire Z nebo Galaxy Note.


BlackBerry ukázal, že je ještě stále alespoň nějaká poptávka po fyzických klávesnic. Technologie zažila obrovské pokroky v průběhu uplynulých deseti let od uvedení Xperia X1 jako moderního a spolehlivého telefonu.


Samozřejmě by byly zapotřebí značné investice, aby se takový telefon mohl vrátit na trh a neexistuje žádná záruka, že by sklidil úspěch.Sony Ericsson W850


V dnešní době je to téměř klišé, když se podíváme zpět na Sony Ericsson a přemýšlíme o tom, jak krásná byla jeho řada smartphonů.


Oranžový design telefonu byl skvělý a hlavní tlačítko pod obrazovkou dokázalo odemknout svět zábavy - Walkman aplikace byla pro své období naprosto perfektní, jelikož si lidé mohli stáhnout hudební soubory, což v té době bylo něco neuvěřitelného. Telefon měl headphone jacka pro multiport, který byl předchůdcem současného USB-C.


Všechny výrobky Walkmanu přicházely s celou řadou příslušenství a s vysoce kvalitními sluchátky. Uživatelé Walkman telefonů byli snadno k rozeznání - vždy nosili sluchátka.Nokia 8250


Tento modrý "motýlí" telefon, který byl vydán krátce po modelu 8210, si pamatuje snad každý.


Bohužel pro fanoušky, na MWC návrháři uvedli, že není možné, aby vytvořili aktualizovanou verzi modelu 8210 - prý proto, že je moc malý. Lidé jsou ale toho názoru, že by se mohla vytvořit o 25 procent větší verze, která by obsahovala chytřejší funkce. Koneckonců, baterie s kapacitou 650 mAh by nebyla schopna vydržet dlouhou dobu na tak náročném telefonu. Hlavní věc, kterou ale lidé chtějí vidět, je ten ikonický design.


Ve své době byla Nokia 8250 asi nejvíce rozpoznatelným telefonem. Jistě, ještě tu byla Motorola Razr a originální 8210, ale stále byste poznali uživatele modelu 8250 na míli daleko - právě díky modrému designu. Jeho obrazovka měla rozlišení 84 x 48 pixelů a okouzlující kvaliu.


Při rebootování 8250 bychom se mohli sice dočkat barevné obrazovky (bohužel), nicméně byste si stále užívali stejný modrý displej v režimu uzamčeného telefonu, jak tomu bývalo kdysi.BONUS: LG Chocolate


LG Chocolate byl skutečným "hudením zařízením". Kdokoliv viděl tento telefon v jeho zelené barvě, okamžitě ho chtěl také.


Myšlenka schopnosti vlastnit svoji hudební knihovnu v telefonu byla úžasná. Telefon měl zhruba 62 MB úložného prostoru pro hudbu, který byl oddělen od ostatních 62 MB vyhrazených pro kontakty, SMS zprávy a další média. Průměrná velikost souboru MP3 však nebyla v té době příliš velká, tudíž se na telefon dostalo více hudby, než bylo třeba.A jaký je váš oblíbený telefon, který byste rádi obnovili? Napište nám svůj tip do komentářů.


Zdroj:

Sponzorované odkazy:
Publikováno: 14.03, 2018  Autor: Michaela Hnatkova   Téma: 
 

Hodnocení článku

Průměrné hodnocení: 0
Účastníků: 0

Zvolte počet hvězdiček:

Výborný
Velmi dobré
Dobré
Povedený
Špatné

Možnosti

"3 nostalgická zařízení, která by se měla obnovit" | Přihlásit/Registrovat | 3 komentářů | Vyhledávání v diskusi
Komentáře vlastní jejich autoři. Neodpovídáme za jejich obsah.

Re: wwwww (Hodnocení: 0)
Od: Anonym - Čtvrtek, 15.03. 2018 - 09:59:38
falcons jersey [www.atlantafalconsjerseys.us]
cartier bracelet [www.cartierbracelet.us]
christian louboutin shoes [www.christian-louboutin.eu.com]
air force 1 [www.nikeairforce1.us.com]
michael kors [www.michael--korsoutlet.us.org]

Přečíst zbytek komentáře...


[ Odpovědět ]

Re: 3 nostalgická zařízení, která by se měla obnovit (Hodnocení: 0)
Od: Anonym - Pondělí, 19.03. 2018 - 10:25:33
Možná bych použil telefony prodávané na našem trhu a né činské verze.....


[ Odpovědět ]

Re: 3 nostalgická zařízení, která by se měla obnovit (Hodnocení: 0)
Od: Anonym - Středa, 11.04. 2018 - 02:34:59
wq
christian louboutin shoes [www.christian-louboutinshoesoutlet.com], chicago bulls jersey [bulls.nbajerseyssale.com], cleveland cavaliers [cavaliers.nbajerseyssale.com], veneta [www.bottega-bags.com], ralph lauren factory store [www.ralph-laurenpolos.com], prada outlet [www.prada-outlet.net.co], omega watches [www.cheap-omegaswatche

Přečíst zbytek komentáře...


[ Odpovědět ]
Vzhled vytvořil Webdesign Dra-Go Copyright Œ 2007-2008. Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.47 sekund