Anketa

Jaký tablet si vyberete?

iPAD od Apple
Android od ACERu
Android od Samsungu
Android od ASUSu
Android od jiného výrobce
Windows 8 od Microsoftu
Tablet považuji za zbytečnostVýsledky
Další ankety

Účastníků: 6476
Komentářů: 1794

Doporučujeme

Zajišťujeme na míru kurzy a školení kybernetické bezpečnosti a informační bezpečnosti a to jak pro běžné uživatele, tak i pro IT odborníky a manažery.

Přesuňte starost o všechno IT na cloud pro podnikání od české společnosti Algotech s non-stop zákaznickou podporou.

O nás

Informace o Palmserver.CZ a kontakty na vydavatele jsou zde. Neposkytujeme rady ohledně software ani hardware! Není to v našich silách. Prosíme, abyste kontaktní informace nezneužívali pro výše uvedené účely.

OnePlus 6: Vše, co o něm zatím víme

Sponzorované odkazy:


OnePlus nám stále nabízí bezkonkurenční modely za peníze, které snadno předčí několik skandálů souvisejících s bezpečností, které společnost pravidelně obklopují. S každým rokem se společnost OnePlus stává více a více schopnou a její produkty se v poslední době opravdu překonaly - až na několik problémů a nedostatků, OnePlus většinou opravdu válí v cenově dostupném super-vlajkovém segmentu.


Vezměte například model OnePlus 5T, který obsahuje funkce, jako například přepínač vyzváněcích profilů, přizpůsobitelné uživatelské prostředí a dalších mnoho funkcí za cenu, se kterou se OnePlus může jen chlubit. Spoustu dražších telefonů totiž tolik funkcí často ani nemá.


Zařízení OnePlus 5T je opravdu skvělé zařízení, ale víte, jaké zařízení ho pravděpodobně překoná? OnePlus 6!


Design


V tomto okamžiku o OnePlus 6 nevíme moc informací (co se designu týče), nicméně nedávno unikl soubor překvapivě přesvědčivých fotografií, ze kterých můžeme mnoho vyvodit. Zařízení však má zvláštní číslo modelu (P7819), což by mohlo znamenat, že se jedná pouze o prototyp.


Podle uniklých fotografií se zdá, že by OnePlus mohl upustit od převažujícího kovového designu, který používal poslední dva roky, a přejít ke skleněným zádům.


Zatímco modely OnePlus 3, 3T, 5 a 5T měly kovové tělo, OnePlus by nyní mohl jít stejnou cestou jako řada jeho konkurentů a dát telefonu zakřivené skleněné záda s kovovým rámem na bocích.


To je přesně to, co udělal také Apple, Samsung a mnoho dalších společností. OnePlus a jeho skleněná záda jsou pořád pouhým odhadem, nicméně to má velký smysl a je to velmi pravděpodobné.Koncem března jsme obdrželi oficiální slovo, že OnePlus bude skutečně mít podobný výřez jako iPhone X, jen o něco menší. Carl Pei řekl, že se díky výřezu přesune panel upozornění a poskytne tak uživatelům větší prostor na obrazovce.Displej


OnePlus 6 přijde s bezvadným displejem 18:9, podobným tomu na OnePlus 5T. Také jsme již zmínili výřez. Detailnější specifika dosud nejsou známa a pravděpodobně tak ještě nějakou dobu zůstanou.


Přesto však můžeme spekulovat o tom, že společnost bude i nadále používat šikovné AMOLED Optic displeje vyrobené společností Samsung, které už na některých zařízeních používají. Doufáme, že OnePlus bude u nadále zlepšovat své metody kalibrace barev, a že bude stále nabízet svým uživatelům výběr mezi barevným režimem sRGB a mnohem živějším, který touží po více Oomph.Fotoaparát


Jakmile už jednou zvolíte duální kameru, není cesty zpět. OnePlus 6 se bude jistě chlubit duálním fotoaparátem, stejně jako jeho předchůdci. Duální fotoaparáty se dodávají ve všech tvarech a velikostí, ale rozdíl mezi modely OnePlus 5 a OnePlus 5T byl mnohem drastičtější, než je běžné. Zatímco starší zařízení mělo jen dvojí nastavení, které spárovalo běžný fotoaparát s dalším, který měl delší ohniskovou vzdálenost, OnePlus 5T oddělil primární delší objektiv od sekundárního, který má podstatně vyšší clonu.


Proč to zmiňujeme? Jen pro ilustraci toho, že pokud jde o fotoaparáty, OnePlus je velmi otevřený experimentování a není známo, zda OnePlus obhájí duální fotoaparát s vysokou clonou nebo opět optickému zoomu.Hardware


Jsme si téměř jistí, že OnePlus zvolí nejnovější čip - Snapdragon 845. Tento čip přináší vítané zvýšení výkonu oproti Snapdragonu 835, který poháněl oba modely OnePlus 5 a 5T.


RAM


Díky tomu, že OnePlus 5T dosáhla v nejlepších verzí 8GB RAM paměti, je normální očekávat, že OnePlus 6 bude mít velmi podobnou hodnotu. Očekáváme, že základní verze OnePlus 6 bude mít 6GB RAM.


Baterie


Pokud jde o jeden z nejdůležitějších aspektů moderního telefonu - jeho baterie - nemáme ponětí o tom, co OnePlus připravuje. Bezpečná sázka by byla na 3 500mAh, ale můžeme opravdu jen hádat.


Datum vydání a cena


Poslední zprávy společnosti OnePlus říkají, že by zařízení mělo vyjít koncem května/začátkem června. Následující zdokonalená verze by pak měla vyjít asi o šest měsíců později, koncem října/začátkem listopadu.


Co se jeho ceny týče, předpovídá se, že se bude začínat asi od 15 590Kč pro základní verzi.


Zdroj:

Sponzorované odkazy:
Publikováno: 29.03, 2018  Autor: Michaela Hnatkova   Téma: 
 

Hodnocení článku

Průměrné hodnocení: 0
Účastníků: 0

Zvolte počet hvězdiček:

Výborný
Velmi dobré
Dobré
Povedený
Špatné

Možnosti

K tomuto článku není možné vložit komentář.
Vzhled vytvořil Webdesign Dra-Go Copyright Œ 2007-2008. Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.42 sekund