Anketa

Jaký tablet si vyberete?

iPAD od Apple
Android od ACERu
Android od Samsungu
Android od ASUSu
Android od jiného výrobce
Windows 8 od Microsoftu
Tablet považuji za zbytečnostVýsledky
Další ankety

Účastníků: 6476
Komentářů: 1794

Doporučujeme

Zajišťujeme na míru kurzy a školení kybernetické bezpečnosti a informační bezpečnosti a to jak pro běžné uživatele, tak i pro IT odborníky a manažery.

Přesuňte starost o všechno IT na cloud pro podnikání od české společnosti Algotech s non-stop zákaznickou podporou.

O nás

Informace o Palmserver.CZ a kontakty na vydavatele jsou zde. Neposkytujeme rady ohledně software ani hardware! Není to v našich silách. Prosíme, abyste kontaktní informace nezneužívali pro výše uvedené účely.

iOS 11.3: co nabízí a na jakých zařízeních je dostupný?

Sponzorované odkazy:


Od dnešního dne (30. 3. 2018) je dostupná nová verze iOSu - iOS 11.3, která přináší: informace o kondici baterie, ARKit s podporou vertikální polohy a další.


V tomto článku naleznete vše, co je v iOS 11.3 nové s krátkým vysvětlením. Tyto informace pocházejí od samotné společnosti Apple Support.


Zde je seznam všech kompatibilních zařízení, která jsou způsobilá k získání aktualizace iOS 11.3:Nové funkce a změny


iOS 11.3 přináší nové funkce, mimo jiné ARKit 1.5 s podporou intenzivnějších zážitků z rozšířené reality, Kondici baterie iPhonu (Beta), nové Animoji pro uživatele iPhonu X a mnoho dalšího. Tato aktualizace také obsahuje vylepšení stability a opravy chyb.


Rozšířená realita - ARKit 1.5


A co bude tato nová verze umět? Je toho spousta, ale za zmínku stojí například to, že umělá inteligence sama pozná, kde se nachází vertikální a kde horizontální plocha. Také podporuje vyšší rozlišení při prožívání AR zážitků.


Kondice baterie iPhonu (Beta)


Tato funkce zobrazuje informace o maximální kapacitě baterie a schopnosti špičkového výkonu. Dále vám dá vědět, až bude třeba baterii vyměnit, a také se snaží udržovat optimální stav baterie, když je zařízení připojeno na nabíječce delší dobu - například v prodejnách.


Animoji


Animoji představuje čtyři nové smajlíky na iPhone X: lva, medvěda, draka a lebku.


Soukromí


Když se tato funkce Applu zeptá na použití vašich osobních údajů, objeví se nyní ikona spolu s odkazem na podrobné informace vysvětlující, jak budou vaše údaje používány a chráněny.


Apple Music


Obsahuje nový zážitek z hudebního videa, včetně aktualizované sekce Hudební videa s exkluzivními seznamy videí. Umožňuje nám také najít přátele s podobným hudebním vkusem - v aktualizovaných návrzích Apple Music se ukazují žánry oblíbené u uživatelů a společní přátelé, kteří je sledují.


App Store


App Store přidává možnost řadit uživatelské recenze na produktových stránkách podle nejužitečnějších, nepříznivějších, nejkritičtějších nebo nejnovějších.


Safari


Uživatelská jména a hesla se kvůli ochraně soukromí v prohlížeči vyplňují automaticky jen v případě, že je vyberete v poli webového formuláře. Při vyplňování formuláře s heslem nebo údaji o kreditní kartě na nezašifrované webové stránce se v dynamickém vyhledávacím poli zobrazí varování. V Safari se také nově složky v sekci Oblíbené ukazují ikony záložek, které jsou v nich uložené.


Klávesnice


Klávesnice nyní obsahuje dvě nová rozložení šuang-pchin, přidává podporu připojení hardwarových klávesnic s rozložením Turecká F a po skončení diktování se můžete na klávesnici vrátit jediným kliknutím.


Zpřístupnění


App Store nabízí v přizpůsobení displeje podporu pro velký a tučný text. Nová zlepšení také řeší problém s nesprávným popisem stavu rozhraní Bluetooth a odznaků na ikonách. Dále opravuje problém, který mohl při aktivním VoiceOveru bránit zobrazení tlačítka pro ukončení hovoru v aplikaci Telefon nebo třeba problém se zkreslením zvuku při použití funkce Živý poslech.


Další vylepšení a opravy


 • Podpora AML standardu, který poskytuje tísňovým službám přesnější polohová data při reakci na aktivaci funkce SOS (v podporovaných zemích)
 • Podpora softwarového ověření totožnosti, které umožňuje vývojářům vytvářet a aktivovat příslušenství kompatibilní s HomeKitem
 • Přehrávání epizod v aplikaci Podcasty jediným klepnutím a zobrazení podrobných informací o epizodách klepnutím na Podrobnosti
 • Vylepšení výkonnosti hledání uživatelů s dlouhými poznámkami v Kontaktech
 • Vylepšení výkonnosti funkcí Handoff a Univerzální schránka, když jsou obě zařízení na téže Wi-Fi síti
 • Oprava problému, který mohl bránit probuzení displeje při příchozích hovorech
 • Řešení problému, který mohl způsobovat prodlevy při přehrávání zpráv na Grafickém záznamníku nebo jejich přehrání úplně zabránit
 • Řešení problému, který bránil otvírání webových odkazů ve Zprávách
 • Oprava problému, který mohl uživatelům bránit v návratu do Mailu po zobrazení náhledu přílohy zprávy
 • Oprava problému, který mohl způsobovat opakované zobrazování smazaných oznámení Mailu
 • Řešení problému, který mohl způsobovat zmizení času a oznámení ze zamknuté obrazovky
 • Řešení problému, který bránil rodičům v použití Face ID ke schvalování žádostí o koupi
 • Oprava problému s aplikací Počasí, který mohl bránit aktualizaci informací o počasí
 • Řešení problému, který mohl bránit synchronizaci telefonního seznamu v autě při připojení přes Bluetooth
 • Řešení problému, který mohl bránit zvukovým aplikacím v přehrávání audia na pozadí

Zdroj:

Sponzorované odkazy:
Publikováno: 30.03, 2018  Autor: Michaela Hnatkova   Téma: 
 

Hodnocení článku

Průměrné hodnocení: 0
Účastníků: 0

Zvolte počet hvězdiček:

Výborný
Velmi dobré
Dobré
Povedený
Špatné

Možnosti

K tomuto článku není možné vložit komentář.
Vzhled vytvořil Webdesign Dra-Go Copyright Œ 2007-2008. Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.28 sekund