Anketa

Jaký tablet si vyberete?

iPAD od Apple
Android od ACERu
Android od Samsungu
Android od ASUSu
Android od jiného výrobce
Windows 8 od Microsoftu
Tablet považuji za zbytečnostVýsledky
Další ankety

Účastníků: 6625
Komentářů: 2031

Doporučujeme

Zajišťujeme na míru kurzy a školení kybernetické bezpečnosti a informační bezpečnosti a to jak pro běžné uživatele, tak i pro IT odborníky a manažery.

Přesuňte starost o všechno IT na cloud pro podnikání od české společnosti Algotech s non-stop zákaznickou podporou.

O nás

Informace o Palmserver.CZ a kontakty na vydavatele jsou zde. Neposkytujeme rady ohledně software ani hardware! Není to v našich silách. Prosíme, abyste kontaktní informace nezneužívali pro výše uvedené účely.

I prsteny mohou být chytré

Sponzorované odkazy:


Chytré telefony, chytré hodinky, fitness náramky jsou velice známé a oblíbené. V poslední době se však objevuje nový fenomén - chytré prsteny.

Na první pohled docela obyčejný prsten

Chytrý prsten se na první pohled neliší od klasického prstenu. Tento prsten však na rozdíl od klasického prstenu umí sledovat denní aktivity. Počítá vaše kroky, hlídá vaši tepovou frekvenci i váš spánek. Výrobce vtěsnal do bezdrátového prstenu měřič tepu, tříosý akcelerometr a li-ion akumulátor.

Inteligentní prsten obsahuje senzory, které měří velice přesně. Měření kroků i proběhu spánku je naprosto přesné. Srdeční tep změří s maximální odchylkou 5 %.

Chytrý prsten Motiv Ring lze pomocí technologie Bluetooth snadno připojit k vašemu smartphonu, kam odesílá změřené údaje. Tyto údaje si můžete prohlédnout na svém smartphonu v aplikaci Motiv. Nechybí ani statistiky a grafy.

Nahradí chytrý prsten fitness náramek?

Chytrý prsten je novinkou společnosti Moriv. Přestože je velice malý, umí toho hodně. Stejně, jako fitness náramky i chytrý prsten dokáže změřit vaše denní aktivity. Navíc vám skvěle poslouží i jako módní doplněk.

Navzdory své malé velikosti skrývá v sobě akumulátor s nemalou kapacitou. Vydrží několik dní, potom je třeba ho nabít pomocí USB nabíječky. Minimální spotřeba akumulátoru představuje výhodu v úspoře energie. Na druhou stranu nezvládne energeticky náročnější notifikace nebo upozorňovat pomocí vibrací.

Zdroj:.novinky.cz zive.cz mymotiv.com letemsvetemapplem.eu

Sponzorované odkazy:
Publikováno: 22.09, 2018  Autor: Evzenie Janovska   Téma: Digitální šperky
 

Související odkazy

Hodnocení článku

Průměrné hodnocení: 0
Účastníků: 0

Zvolte počet hvězdiček:

Výborný
Velmi dobré
Dobré
Povedený
Špatné

Možnosti

Související témata

Krátké zprávy

"I prsteny mohou být chytré" | Přihlásit/Registrovat | 5 komentářů | Vyhledávání v diskusi
Komentáře vlastní jejich autoři. Neodpovídáme za jejich obsah.

leilei123 (Hodnocení: 0)
Od: Anonym - Čtvrtek, 11.10. 2018 - 09:51:17
20181011 leilei3915
ugg boots [www.outletsugg.us.com]
polo ralph lauren [www.ralphlaurenpolosale.us.com]
christian louboutin [www.christianlouboutinoutletofficial.us.com]
polo outlet [www.poloralphlauren-sale.us.com]
cheap jordan shoes [www.cheapjordansforsale.us

Přečíst zbytek komentáře...


[ Odpovědět ]

seo (Hodnocení: 0)
Od: Anonym - Sobota, 20.08. 2022 - 18:07:22
Are any of you in need of a customised door, may it be interior or exterior? I would really suggest Caldwells as I have worked with them for all of my projects and they never disappoint. Here's the link to see more https://caldwells.com/interior-doors/victorian-doors about their products.


[ Odpovědět ]

Tungsten Carbide Insert (Hodnocení: 0)
Od: Anonym - Pátek, 10.03. 2023 - 05:22:48
Our company cnma insert is dedicated to wnmg carbide inserts providing the best and newest designer products at a fraction of the cost.There are many different carbide cnc inserts types and sizes of the product, by age, Cast Iron Inserts class, the choice of differentiated, efficient Tungsten Steel Inserts manner, etc.


[ Odpovědět ]


Turning Insert (Hodnocení: 0)
Od: Anonym - Pátek, 25.08. 2023 - 11:19:10
Because http://carbideinserts.blog.jp/ [carbideinserts.blog.jp] the inserts avoid tungsten carbide inserts defects tungsten rods from space caused surface milling inserts by high temperatures in welding and sharpening, the geometric parameters of the tool are carbide insert https://turninginserts.bloggersdelight.dk completely carbide insert quotation http://wide-world.publog.jp/ [wide-world.publog.jp] https://carbideinserts.edublogs.org guaranteed Přečíst zbytek komentáře...


[ Odpovědět ]
Vzhled vytvořil Webdesign Dra-Go Copyright Œ 2007-2008. Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.20 sekund