Anketa

Jaký tablet si vyberete?

iPAD od Apple
Android od ACERu
Android od Samsungu
Android od ASUSu
Android od jiného výrobce
Windows 8 od Microsoftu
Tablet považuji za zbytečnostVýsledky
Další ankety

Účastníků: 6625
Komentářů: 2039

Doporučujeme

Zajišťujeme na míru kurzy a školení kybernetické bezpečnosti a informační bezpečnosti a to jak pro běžné uživatele, tak i pro IT odborníky a manažery.

Přesuňte starost o všechno IT na cloud pro podnikání od české společnosti Algotech s non-stop zákaznickou podporou.

O nás

Informace o Palmserver.CZ a kontakty na vydavatele jsou zde. Neposkytujeme rady ohledně software ani hardware! Není to v našich silách. Prosíme, abyste kontaktní informace nezneužívali pro výše uvedené účely.

K čemu vlastně používat tablet?

Zajímáte se o moderní technologie? Učarovaly vám dotykové displeje? Připadá vám tablet "cool" zařízení? Milujete jeho akčnost, uživatelskou rychlost a jednoduché ovládání? Pak zvažte všechny možnosti a pořiďte si tablet. Zamilujete se na první dotyk!

Kdy oceníte vlastnosti tabletu?

Nevíme jak vy, ale z vlastní zkušenosti víme, že v početné rodině není nikdy počítačů dost. Nastanou situace, kdy "compy" jsou "beznadějně obsazené" a dostat se na internet, abychom v rychlosti zjistili jaká je předpověď počasí či aktuální zprávy ze světa nebo jen zkoukli e-maily, je problematické. Ano, teď si řeknete, že máte po ruce chytrý telefon. Ale velký displej, je velký displej. Tablet se zdá také vhodným přístrojem jako centrální ovladač elektroniky v moderním bytě, spouští počítač, televizi, Hi-Fi sestavu, ale také řídí teplotu v místnosti nebo ovládá chytrou kuchyň. Ve spojení s projektorem si s tabletem bez problému promítnete fotky z dovolené nebo zkouknete svůj oblíbený seriál.

Tablety jsou oblíbené díky své univerzálnosti

Tablet poslouží i jako herní konzole, čtečka e-knih nebo pracovní nástroj. Pro tablety jsou v dnešní době k dispozici spousty zajímavých her, které vás pobaví, poučí nebo vám zkrátí dlouhou chvíli. Oceníte ho zejména při hraní her v posteli, v křesle nebo takzvaně "na stojáka". Tablet obstojí i jako náhrada za čtečku e-knih, samozřejmě díky lesklému displeji a aktivnímu podsvícení nejsou tablety pro čtení knih ideální, ale jsou dostačující.

Mezi největší přednosti tabletu v pracovním procesu patří jejich akčnost. Ano, rychlost při startu a naprostá mobilita. Svými vlastnostmi je přímo předurčen návrhářům, grafikům, architektům či projektantům a všem, kteří prezentují v terénu. Kouzlo tabletu objevili i zvukaři při zvučení v klubech. Tablet je rovněž neocenitelným pomocníkem i pro obchodní zástupce, kteří jsou často na cestách. K některým modelům lze připojit klasické bezdrátové sety a lze tak na tabletu pracovat jako na klasickém PC.

Jaké mají operační systémy?

U levných tabletů je to obvykle Android, který není bohužel tak stabilní. Chcete-li dokonale odladěný operační systém, je zde iPad z produkce firmy Apple a ten "šlape" na iOS. Na iOS chodí také iPad mini 4. Pak jsou zde tablety s operačním systémem Windows, který je obdobný jako u PC.

Tablet je fenoménem doby

Tablet svými vlastnostmi oslovuje celou řadu uživatelů bez rozdílu věku. Pro někoho může být užitečným geniálním "cool" chytrým "prkýnkem", pro jiného pouhou módní záležitostí. Pro jiné je tablet praktickým doplňkovým zařízením k chytrému telefonu či počítači nebo jednoduchým ovládacím nástrojem pro další přístroje. Setkáte se i s názorem, že jde o naprostou zbytečnost, která duplikuje jiná chytrá zařízení. Co se však nedá tabletu upřít, je jeho univerzálnost, mobilita a akčnost. Je to zařízení, která ocení všichni, kdo preferují interaktivní dotyková zařízení.

Zkrátka tablety jsou vhodné jako další chytré zařízení do domácnosti, pro rychlý přístup na internet nebo najdou svůj účel jako jednoduché ovládání dalších zařízení. Široké využití najdou také v profesionální sféře, co by mobilní prezentační zařízení. A co vy, kdy si pořídíte nový tablet – například úžasný iPad Pro od Applu?
Publikováno: 04.12, 2018  Autor: Josef Tkáč   Téma: PR články
 

Související odkazy

Hodnocení článku

Průměrné hodnocení: 0
Účastníků: 0

Zvolte počet hvězdiček:

Výborný
Velmi dobré
Dobré
Povedený
Špatné

Možnosti

Související témata

PR články

K tomuto článku není možné vložit komentář.
Vzhled vytvořil Webdesign Dra-Go Copyright Œ 2007-2008. Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.15 sekund