Anketa

Jaký tablet si vyberete?

iPAD od Apple
Android od ACERu
Android od Samsungu
Android od ASUSu
Android od jiného výrobce
Windows 8 od Microsoftu
Tablet považuji za zbytečnostVýsledky
Další ankety

Účastníků: 6625
Komentářů: 2039

Doporučujeme

Zajišťujeme na míru kurzy a školení kybernetické bezpečnosti a informační bezpečnosti a to jak pro běžné uživatele, tak i pro IT odborníky a manažery.

Přesuňte starost o všechno IT na cloud pro podnikání od české společnosti Algotech s non-stop zákaznickou podporou.

O nás

Informace o Palmserver.CZ a kontakty na vydavatele jsou zde. Neposkytujeme rady ohledně software ani hardware! Není to v našich silách. Prosíme, abyste kontaktní informace nezneužívali pro výše uvedené účely.

Nejlepší cenově dostupná bezdrátová sluchátka 2018

Sponzorované odkazy:
Také vám přijde neuvěřitelné, že rok 2018 je skoro za námi?! Připadá mi, jako by to bylo včera, když jsme spolu začínali nový rok a dychtivě odhalovali trendy, kterým dominovaly právě bezdrátová sluchátka. Snad nejlepší částí roku 2018 bylo, když se tyto bezdrátová sluchátka začala zlevňovat a začala být cenově dostupnější.

A to nás přivádí k tomuto článku, ve kterém se podíváme na bezdrátová sluchátka, která jsou námi považovaná za cenově dostupné (pod 3 500 Kč). Během roku jsme prohlédli hodně modelů, které se vejdou do tohoto cenového rozpětí. Je možné, že jste o některých modelech zatím ani neslyšeli, ujišťujeme vás však, že jsme podrobně studovali každé z nich a zhodnotili jejich kvalitu. Pojďme se na to rovnou vrhnout!

Yevo AirYevo Air jsou sice malinká bezdrátová sluchátka, ale nenechte se zmást kompaktní velikostí, protože zvládnou pořádné basy! Pokud rádi posloucháte hlasité a těžké beaty, bezpochyby oceníte právě tyto sluchátka. Jsme ohromeni tou silnou konektivitou, kterou dokážou udržovat s vaším smartphonem. Jsme také velmi rádi, že při sledování videa nejsou žádné problémy s latencí zvuku.

Dalšími nejdůležitějšími prvky jsou slušná izolace šumu při nošení, různé variace ovládání přehrávání médií pomocí kombinace tlačítek na každém sluchátku, konstrukce odolná proti opotřebení a tři a půl hodiny výdrže baterie (a celkem 14 hodin s nabíjecím pouzdrem). Ano, jsou to nejdražší sluchátka na našem seznamu - 3 299 Kč - ale nezklamou!Wicked Audio ArqPřestože design může někomu připadat poněkud nepřitažlivější než u jiných sluchátek na tomto seznamu, Wicked Audio Arq však má vynikající vybavení, které by mělo uspokojit příležitostné posluchače hudby, kteří se chtějí soustředit pouze na hudbu. Kvalita zvuku je velmi vysoká, což zvýhodňuje zvuk i v nižších rozsazích, tudíž jsou více zaměřená na basy než většina ostatních sluchátek v tomto listu.

Oceňujeme, že nabíjecí akumulátor je jeden z těch funkčnějších, jelikož nabízí USB port plné velikosti, přáli bychom si však, aby byly sluchátka při nabíjení více zajištěny.

Sluchátka Wicked Audio Arq jsou dimenzována na 3 hodiny výdrže baterie a s neuvěřitelnými 60 hodinami s nabíjecím pouzdrem! Latence zvuku je minimální, zaznamenali jsme zpoždění asi 0,5 sekundy. To se dá ale snadno přehlídnou vzhledem k ceně těchto sluchátek - 1 800 Kč!Optoma NuForce BE Free8Pokud jde o styl, tak Optoma NuForce BE Free8 nabízí spoustu. Určitě se jedná o sportovní a jedny z atraktivnějších designů, a navíc mají hodnocení IPX5, což znamená, že odolávají vodě a potu. Vezměte na vědomí, že při streamování videa produkují silné objemné a bohaté tóny. Latence zvuku je nulová a můžete je používat u všech druhů aktivit.

Jsme také velmi rádi, že nabízejí skvělou výdrž, protože vydrží až 4 hodiny bez nabíjení (a 16 hodin s nabíjecím pouzdrem). A když už je řeč o pouzdru, velmi nám připomíná právě pouzdro pro AirPods. Je kompaktní a pečlivě udržuje sluchátka na místě při nabíjení.Soul EmotionSoul Emotion jsou nejlevnější sluchátka v našem seznamu, což činí pouhých 900 Kč! Tento fakt je sám o sobě pozvedne nad ostatní, hlavně proto, že je velmi obtížné vůbec najít skutečná bezdrátová sluchátka za tuto cenu, která budou použitelná. Vedle neuvěřitelně nízké cenové hladiny dokáží přehrávat celkem kvalitní tóny - s mírným důrazem na basy. Latence s videem také není špatná, rozdíl je asi půl sekundy.

Také jsme obdivovali kompaktní velikost nabíjecího akumulátoru, který zajišťuje celkovou dobu životnosti sluchátek 6 hodin, na což si vzhledem k jejich ceně nelze stěžovat.Rowkin Ascent MicroRowkin Ascent Micro jsou jedny z nejnovějších sluchátek, které nabízí v tomto seznamu nejlepší kvalitu zvuku. Jsou to jediná sluchátka, která nám umožňují si zvolit nastavení ekvalizéru pomocí přiložené aplikace Rowkin.

Kromě toho existují další důvody, proč jsou tyto sluchátka na špičce. Jedním z nich je například životnost baterie tři a půl hodiny (a 15 hodin s nabíjecím pouzdrem). Dalšími důvody jsou kompaktní a kovové nabíjecí pouzdro se standardním připojením USB typu C a žádné problémy s latencí zvuku. Jejich cena se pohybuje okolo 2 500 Kč (na Amazonu).Zdroj:

Sponzorované odkazy:
Publikováno: 09.12, 2018  Autor: Michaela Hnatkova   Téma: 
 

Hodnocení článku

Průměrné hodnocení: 0
Účastníků: 0

Zvolte počet hvězdiček:

Výborný
Velmi dobré
Dobré
Povedený
Špatné

Možnosti

K tomuto článku není možné vložit komentář.
Vzhled vytvořil Webdesign Dra-Go Copyright Œ 2007-2008. Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.13 sekund