Anketa

Jaký tablet si vyberete?

iPAD od Apple
Android od ACERu
Android od Samsungu
Android od ASUSu
Android od jiného výrobce
Windows 8 od Microsoftu
Tablet považuji za zbytečnostVýsledky
Další ankety

Účastníků: 6625
Komentářů: 2039

Doporučujeme

Zajišťujeme na míru kurzy a školení kybernetické bezpečnosti a informační bezpečnosti a to jak pro běžné uživatele, tak i pro IT odborníky a manažery.

Přesuňte starost o všechno IT na cloud pro podnikání od české společnosti Algotech s non-stop zákaznickou podporou.

O nás

Informace o Palmserver.CZ a kontakty na vydavatele jsou zde. Neposkytujeme rady ohledně software ani hardware! Není to v našich silách. Prosíme, abyste kontaktní informace nezneužívali pro výše uvedené účely.

Polaris Blue Samsung Galaxy S9 a S9+ jsou již dostupné v Evropě

Sponzorované odkazy:


Smartphone Samsung Galaxy S9 Polaris Blue, který se v Číně a Jižní Koreji původně nazýval Ice Blue, se již dostal do Evropy. Samsung tento smartphone začátkem prosince uvedl v Německu.

Polaris Blue verze a Ice Blue verze mají stejný barevný odstín, přičemž hlavní rozdíl mezi evropským a asijským modelem spočívá v kapacitě. Ice Blue verze měla kapacitu 128GB, zatímco Polaris Blue bude mít k dispozici 64GB. Samsung Galaxy S9 a S9+ v barvě Polaris Blue pak lze pořídit za 849 euro a 949 euro.

Zdroj zprávy je zde.

Sponzorované odkazy:
Publikováno: 11.12, 2018  Autor: Vendula Kreplova   Téma: Krátké zprávy
 

Hodnocení článku

Průměrné hodnocení: 0
Účastníků: 0

Zvolte počet hvězdiček:

Výborný
Velmi dobré
Dobré
Povedený
Špatné

Možnosti

Související témata

Android

"Polaris Blue Samsung Galaxy S9 a S9+ jsou již dostupné v Evropě" | Přihlásit/Registrovat | 4 komentářů | Vyhledávání v diskusi
Komentáře vlastní jejich autoři. Neodpovídáme za jejich obsah.

Re: Polaris Blue Samsung Galaxy S9 a S9+ jsou již dostupné v Evropě (Hodnocení: 0)
Od: Anonym - Středa, 09.01. 2019 - 07:39:31
Last year, Jordan Brand unveiled a special "Fake Adidas NMD" colorway of the Air Jordan 5 referencing the Cheap Yeezy Boost 700 v2 Static [www.bestplaceyeezys.com] of Michigan's legendary squad, only handed out to the friends and family of the brand. If you weren't able to get your hands on the excl Cheap Yeezy Boost 700 v2 Static [www.bestplaceyeezys.com] usive pair, another Wolverines-inspired Air Jordan 5 is rumored to release next summer.


[ Odpovědět ]

Shoulder Milling Inserts (Hodnocení: 0)
Od: Anonym - Pátek, 10.03. 2023 - 05:20:01
People LNMX Milling Inserts tend to fall for these tool insert material new products Tungsten Carbide Insert due Carbide Drilling Inserts to the classic and timeless looks they demonstrate. Its goods come with preeminent AXMT Milling Inserts design and perfect details.The first-class carbide inserts simple design demonstrate the low-key cheap with connotation.


[ Odpovědět ]


Carbide Insert Prices (Hodnocení: 0)
Od: Anonym - Pátek, 25.08. 2023 - 11:14:33
Over the years, our turning inserts price http://various-styles.doorblog.jp/ [various-styles.doorblog.jp] commitment to provide the right product to all carbide rod blanks milling inserts factory customers has carbide rod stock been tungsten brazing rods consistent. Backed by our team of experienced http://high-quality.blog.jp/ [high-quality.blog.jp] engineers, we konrad carbide rod can special inserts support all APKT Insert your Přečíst zbytek komentáře...


[ Odpovědět ]
Vzhled vytvořil Webdesign Dra-Go Copyright Œ 2007-2008. Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.14 sekund