Anketa

Jaký tablet si vyberete?

iPAD od Apple
Android od ACERu
Android od Samsungu
Android od ASUSu
Android od jiného výrobce
Windows 8 od Microsoftu
Tablet považuji za zbytečnostVýsledky
Další ankety

Účastníků: 6625
Komentářů: 2039

Doporučujeme

Zajišťujeme na míru kurzy a školení kybernetické bezpečnosti a informační bezpečnosti a to jak pro běžné uživatele, tak i pro IT odborníky a manažery.

Přesuňte starost o všechno IT na cloud pro podnikání od české společnosti Algotech s non-stop zákaznickou podporou.

O nás

Informace o Palmserver.CZ a kontakty na vydavatele jsou zde. Neposkytujeme rady ohledně software ani hardware! Není to v našich silách. Prosíme, abyste kontaktní informace nezneužívali pro výše uvedené účely.

Nokia 7.1 s RAM o velikosti 4GB dorazila do Evropy

Sponzorované odkazy:


Společnost HMD Global minulý měsíc představila smartphone Nokia 7.1 se Snapdragonem 636 a dvěma variantami paměti: 3/32 GB a 4/64 GB. V Evropě jsme se původně dočkali pouze smartphonu s menší kapacitou paměti, ale netrvalo dlouho a objevila se i varianta s duální SIM se 4GB RAM.

Nokia 7.1 je součástí programu Android One a společně s ní obdržíte příslib měsíčních bezpečnostních aktualizací až po dobu tří let po uvedení smartphonu. Další rysy zahrnují zadní kameru s optikou Zeiss a rychlé nabíjení, které prázdnou baterii během třiceti minut nabije přibližně z pětačtyřiceti procent.

Po svém počátečním uvedení byla varianta smartphonu s kapacitou 3GB dostupná za 319 euro, zatímco verze se 4GB stála 349 euro. Druhá zmíněná verze je nyní v České republice dostupná pro předobjednávku a stojí o něco méně než předtím: 300 euro, což v přepočtu činí přibližně 8499 Kč.

Zdroj zprávy je zde.

Sponzorované odkazy:
Publikováno: 12.12, 2018  Autor: Vendula Kreplova   Téma: Krátké zprávy
 

Hodnocení článku

Průměrné hodnocení: 0
Účastníků: 0

Zvolte počet hvězdiček:

Výborný
Velmi dobré
Dobré
Povedený
Špatné

Možnosti

Související témata

Android

"Nokia 7.1 s RAM o velikosti 4GB dorazila do Evropy" | Přihlásit/Registrovat | 5 komentářů | Vyhledávání v diskusi
Komentáře vlastní jejich autoři. Neodpovídáme za jejich obsah.

Re: Nokia 7.1 s RAM o velikosti 4GB dorazila do Evropy (Hodnocení: 0)
Od: Anonym - Středa, 09.01. 2019 - 07:35:38
This pair is dressed in a black mesh upper with colorful accents throughout. Bright pink is used on the midsole, in Cheap Yeezy Boost 700 v2 Static [www.bestplaceyeezys.com] er tongue, and bold "Just Do It" lettering printed on the lateral side in place of the model's usual Swoosh. Blue adds a pop to the liner and outsole, which also features multi-colored sections across its tread pattern. Black is used on the Kyrie logo on the tongue and Venus Fake Adidas NMD lockdown system as well. A traditional Nike branding tag is found on the lateral heel area.


[ Odpovědět ]

Re: Nokia 7.1 s RAM o velikosti 4GB dorazila do Evropy (Hodnocení: 0)
Od: Anonym - Středa, 09.01. 2019 - 07:37:10
Last year, Jordan Brand unveiled a special "Fake Adidas NMD" colorway of the Air Jordan 5 referencing the University of Michigan's legendary squad, only handed out to the friends and family of the brand. If you weren't able to get your hands on the excl Cheap Yeezy Boost 700 v2 Static [www.bestplaceyeezys.com] usive pair, another Wolverines-inspired Air Jordan 5 is rumored to release next summer.


[ Odpovědět ]

Milling Indexable Inserts (Hodnocení: 0)
Od: Anonym - Pátek, 10.03. 2023 - 05:19:58
products are cute. We insert snmg are glad dpmt insert to give you Cemented Carbide Wear Pads the opportunity to Buy product best carbide inserts carbide rod canada for a very accessible vnmg insert price.We only sell first-class product that are carefully sourced from manufacturers that must comply with our stringent quality control standards.


[ Odpovědět ]


U Drilling (Hodnocení: 0)
Od: Anonym - Pátek, 25.08. 2023 - 11:14:28
Estool turning inserts carbide insert quotation carbide carbide wear rods inserts contain properties tungsten brazing rods that will be central and intermediate inserts suitable for http://carbideinserts.blog.jp/ [carbideinserts.blog.jp] a wide variety of standard applications. buy tungsten carbide rods If carbide rod stock you are carbide round rod a Cutting Tool Inserts tungsten long rods reliable cast iron inserts

Přečíst zbytek komentáře...


[ Odpovědět ]
Vzhled vytvořil Webdesign Dra-Go Copyright Œ 2007-2008. Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.16 sekund