Anketa

Jaký tablet si vyberete?

iPAD od Apple
Android od ACERu
Android od Samsungu
Android od ASUSu
Android od jiného výrobce
Windows 8 od Microsoftu
Tablet považuji za zbytečnostVýsledky
Další ankety

Účastníků: 6625
Komentářů: 2039

Doporučujeme

Zajišťujeme na míru kurzy a školení kybernetické bezpečnosti a informační bezpečnosti a to jak pro běžné uživatele, tak i pro IT odborníky a manažery.

Přesuňte starost o všechno IT na cloud pro podnikání od české společnosti Algotech s non-stop zákaznickou podporou.

O nás

Informace o Palmserver.CZ a kontakty na vydavatele jsou zde. Neposkytujeme rady ohledně software ani hardware! Není to v našich silách. Prosíme, abyste kontaktní informace nezneužívali pro výše uvedené účely.

Jak si v roce 2018 vybrat smartphone?: část první

Sponzorované odkazy:


Váš smartphone vám spadl víckrát, než by bylo zdrávo. Baterie nic nevydrží. Prostě potřebujete změnu. Ať už je váš důvod jakýkoliv, pokud čtete tento článek, znamená to, že jste se rozhodli si zakoupit nový smartphone. Naštěstí na podobný nákup nikdy nebyl lepší čas: smartphony jsou propracovanější než kdykoliv předtím a zakoupit opravdu skvělý přístroj nevyžaduje zaplatit přehnanou částku. Najít správnou rovnováhu mezi vlastnostmi smartphonu a cenou může být těžší, než byste mysleli, takže než učiníte finální rozhodnutí, projděte si tento průvodce, který by vám výběr měl usnadnit. Průvodce bude pro větší přehlednost rozdělen na několik částí.

Vyberte si platformu

Předtím než jakkoliv pokročíme, máme velmi důležitou otázku. Preferujete iOS nebo Android? Pokud již smartphone nějaký čas máte, pravděpodobně se budete držet vyzkoušené platformy. Ale pokud by šlo o váš první smartphone nebo chcete vyzkoušet něco nového, následující fakta byste měli vzít v potaz.

Android je zdaleka nejpoužívanější mobilní operační systém ze všech. Díky tomu najdet obrovské množství přístrojů s Androidem, z nichž si můžete vybírat, a tyto smartphony často začínají využívat nové technologie dříve než iPhony. Android je rovněž nadřazená platforma, pokud chcete váš smartphone uzpůsobit obrazu svému – různé aplikace a balíčky navíc znamenají, že Android, který čerstvě zakoupíte, nemusí být stejný jako ten, který nakonec budete používat.

iOS se oproti tomu hodí pro lidi, kteří již investovali do výrobků Apple. Pokud jste si například zakoupili iTunes nebo MacBook, vyplatí se vám zůstat u iPhonu. Nemusíte však být vášnivý zastánce Applu, abyste ocenili mobilní přístroje společnosti. Na ovládání jsou jednoduché a tvůrci aplikací se často díky popularitě iOS zaměřují právě na ně. Rovněž neškodí, že kvůli omezenému rozsahu hardwaru tvůrci aplikací nemusí odvést tak složitou práci, aby zajistili, že jejich aplikace budou dobře fungovat na více rozdílných iOS přístrojích.

Co je důležité pro vás?

Vybrat správný smartphone znamená rozhodnout se, jaká směsice vlastností smartphonu a hardwaru je pro vás nejlepší. To rozhodně není jednoduché, naštěstí vám v rozhodování mohou pomoct následující faktory, které byste měli před nákupu smartphonu zvážit.

Rozpočet

Rozpočet je pravděpodobně nejdůležitější faktor, a to, jakým způsobem platíme za smartphony, se během posledních let dramaticky změnilo. Bývalo zvykem, že jste prostě vešli do obchodu a koupili si vysoce kvalitní smartphony za přibližně 200 dolarů, pokud jste zároveň prodloužili smlouvu se svým dopravcem na dva roky. To už neplatí. Američtí dodavatelé smartphonů je nyní prodávají na splátky. To činí prémiové smartphony dostupnějšími, protože nemusíte utratit mnoho peněz najednou, ale rovněž to omezuje výběr smartphonů, které lze zakoupit.

Pochopitelně neexistuje přímá úměra mezi cenou a celkovou kvalitou smartphonu. Obvykle si můžete zakoupit prvotřídní smartphone jako OnePlus 6 za zlomek ceny Samsungu Galaxy S9 Plus nebo iPhone X. Za přibližně 250 dolarů dostanete přístroje jako Moto G šesté generace, které mají víc než dostatečnou výkonnost na každodenní praktické používání a navíc mají vylepšení, jako je například rozměrný displej. Co se možností výběru smartphonu za nejrůznější cenu týče, variant se nabízí mnoho, takže ještě dřív, než se rozhodnete, pečlivě uvažte, kolik jste ochotni utratit.

Následující část průvodce vyjde zítra.

Zdroj článku je zde.

Sponzorované odkazy:
Publikováno: 18.12, 2018  Autor: Vendula Kreplova   Téma: Všeobecné a nadplatformní záležitosti
 

Související odkazy

Hodnocení článku

Průměrné hodnocení: 0
Účastníků: 0

Zvolte počet hvězdiček:

Výborný
Velmi dobré
Dobré
Povedený
Špatné

Možnosti

Související témata

Všeobecné a nadplatformní záležitosti

"Jak si v roce 2018 vybrat smartphone?: část první" | Přihlásit/Registrovat | 3 komentářů | Vyhledávání v diskusi
Komentáře vlastní jejich autoři. Neodpovídáme za jejich obsah.

CNC turning insert (Hodnocení: 0)
Od: Anonym - Pátek, 10.03. 2023 - 05:19:48
You might be satisfied with buying best carbide inserts from our website. We are dedicated to Deep Hole Drilling Inserts vbmt insert supplying the very best and tnma insert newest best carbide inserts at tungsten honing a reasonable cost.The first-rate carbide inserts Store make sure that you are in relation to modern trends and insert apkt the latest creations in the up-grade class.


[ Odpovědět ]


Milling Inserts Factory (Hodnocení: 0)
Od: Anonym - Pátek, 25.08. 2023 - 11:14:12
Besides cutting http://allbest.blog.jp/ [allbest.blog.jp] inserts, we also have APMT Insert cutting turning inserts, http://wideworld.blog.jp/ [wideworld.blog.jp] CNC inserts, threading inserts https://millinginserts.mystrikingly.com Indexable milling carbide rod blanks http://itime.blog.jp/ [itime.blog.jp] inserts, tungsten long rods parting tool inserts https://carbideinserts.edublogs.org Přečíst zbytek komentáře...


[ Odpovědět ]
Vzhled vytvořil Webdesign Dra-Go Copyright Œ 2007-2008. Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.13 sekund