Anketa

Jaký tablet si vyberete?

iPAD od Apple
Android od ACERu
Android od Samsungu
Android od ASUSu
Android od jiného výrobce
Windows 8 od Microsoftu
Tablet považuji za zbytečnostVýsledky
Další ankety

Účastníků: 6511
Komentářů: 1858

Doporučujeme

Zajišťujeme na míru kurzy a školení kybernetické bezpečnosti a informační bezpečnosti a to jak pro běžné uživatele, tak i pro IT odborníky a manažery.

Přesuňte starost o všechno IT na cloud pro podnikání od české společnosti Algotech s non-stop zákaznickou podporou.

O nás

Informace o Palmserver.CZ a kontakty na vydavatele jsou zde. Neposkytujeme rady ohledně software ani hardware! Není to v našich silách. Prosíme, abyste kontaktní informace nezneužívali pro výše uvedené účely.

Holostream  revoluce v přenosu obrazu

Sponzorované odkazy:


Holostream je poměrně nedávný pojem, pojem, který znamená revoluci v přenosu 3D videí na dálku.

Co je holostream?

Holostream je první platforma pro snímání a přenos trojrozměrného obrazu v reálném čase. Dokáže přenášet snímaný obraz a zobrazit ho na jiném místě. Vzdálenost nehraje pro hologram žádnou roli, snímaný obraz se může zobrazit na druhém konci světa.

Holostream má praktické využití při komunikaci. Uplatní se také například u robotických operací na dálku, prohlížení objektů přes virtuální realitu.

Holostream – přesný a kvalitní přenos 3D videí na dálku

Holostream neřeší samotný snímací hardware, zdroj trojrozměrných dat ani koncový hardware, který zajišťuje výsledné zobrazení. Tato platforma se stará zejména o efektivní kompresi dat v reálném čase tak, aby takový virtuální trojrozměrný přenos probíhal ve stejném čase, kdy dochází ke snímání. Jedině tak dává pro vzdálené uživatele smysl.

Předmětem holostreamu může být jakákoliv trojrozměrná prezentace objektů všeho druhu, například nasnímané stopy operovaného srdce pomocí vzdáleného robota. Jelikož se na rozdíl do běžného 2D videa přenáší mnohem více dat, je třeba mít k dispozici rychlejší internet. Holostream je funkční i s bezdrátovým připojením.

Přestože je holostream určen zejména pro streamování v reálném čase, lže ho nasnímaný obraz uložit a streamovat později.

Holostream – přenos dat budoucnosti

Výrazně snížit velikost dat 3D videí a současně zachovat kvalitu bezdrátového přenosu, byl donedávna nesplnitelným snem. Splněním tohoto snu je holostream. Holostream zvyšuje kvalitu přenosu dat z aplikací, které využívají doručování dat v reálném čase, jako je například telekonference.

Holostreaam s vysokou pravděpodobností umožní vzniknout novým aplikacím, které vyžadují vysokorychlostní a velice přesní 3D video přenos dar, jako je například telemedicína, což je lékařská péče na dálku.

Na to, jak funguje holostream, se můžete podívat zde

Zdroj:vtm.zive.cz purdue.edu youtube.com

Sponzorované odkazy:
Publikováno: 31.12, 2018  Autor: Evzenie Janovska   Téma: Zaměstnání
 

Související odkazy

Hodnocení článku

Průměrné hodnocení: 0
Účastníků: 0

Zvolte počet hvězdiček:

Výborný
Velmi dobré
Dobré
Povedený
Špatné

Možnosti

Související témata

Šeptandy a spekulace

"Holostream  revoluce v přenosu obrazu" | Přihlásit/Registrovat | 0 komentářů
Komentáře vlastní jejich autoři. Neodpovídáme za jejich obsah.
Vzhled vytvořil Webdesign Dra-Go Copyright Œ 2007-2008. Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.31 sekund