Anketa

Jaký tablet si vyberete?

iPAD od Apple
Android od ACERu
Android od Samsungu
Android od ASUSu
Android od jiného výrobce
Windows 8 od Microsoftu
Tablet považuji za zbytečnostVýsledky
Další ankety

Účastníků: 6627
Komentářů: 2039

Doporučujeme

Zajišťujeme na míru kurzy a školení kybernetické bezpečnosti a informační bezpečnosti a to jak pro běžné uživatele, tak i pro IT odborníky a manažery.

Přesuňte starost o všechno IT na cloud pro podnikání od české společnosti Algotech s non-stop zákaznickou podporou.

O nás

Informace o Palmserver.CZ a kontakty na vydavatele jsou zde. Neposkytujeme rady ohledně software ani hardware! Není to v našich silách. Prosíme, abyste kontaktní informace nezneužívali pro výše uvedené účely.

Microsoft končí podporu Windows Phone, uživatelé mají přejít ke konkurenci

Sponzorované odkazy:


Systém Windows 10 Mobile od letošního 10. prosince již nebude nadále dostávat bezpečnostní aktualizace. Ještě dřívější konec čeká Windows 10 Mobile ve starší verzi 1703. To se týká především smartphonů Lumia 640 a 640 XL, kterým skončí podpora již 10. června. Microsoft majitelům zařízení Windows Phone doporučuje přejít na podporovaná zařízení s Androidem nebo iOS.

Pro zvětšení si klikněte na obrázek

Uživatelé, kteří stále ještě tento systém používají, jsou zároveň nabádáni, aby manuálně zálohovali své soubory pomocí zabudovaného nástroje k zálohování. Ten totiž bude také postupně vyřazován z provozu.

Koncem podpory ze strany Microsoftu nekončí nezbytně veškerá podpora. Vývojáři aplikací třetích stran budou stále moci svým uživatelům na této platformě dodávat aktualizace.

Podle webu statcounter.com dnes uživatelé Windows Phone tvoří přibližně 0,33 % mezi uživateli na mobilních zařízeních. Tito uživatelé by si nyní definitivně měli najít nová zařízení, nehodlají-li se vystavovat riziku práce s děravým systémem. Nutno poznamenat, že podobné riziko velice často podstupují uživatelé zařízení s Androidem, jejichž výrobci se s podporou mnohdy obtěžují nanejvýš pár měsíců, v horším případě na zařízení po jeho vydání už vůbec nesáhnou.

Zdroj: GSMArena

Screenshot použit se svolením Microsoftu.

Sponzorované odkazy:
Publikováno: 21.01, 2019  Autor: Pavel Skala   Téma: O chytrých mobilech s Windows Mobile
 

Související odkazy

Hodnocení článku

Průměrné hodnocení: 0
Účastníků: 0

Zvolte počet hvězdiček:

Výborný
Velmi dobré
Dobré
Povedený
Špatné

Možnosti

"Microsoft končí podporu Windows Phone, uživatelé mají přejít ke konkurenci" | Přihlásit/Registrovat | 3 komentářů | Vyhledávání v diskusi
Komentáře vlastní jejich autoři. Neodpovídáme za jejich obsah.

Common Turning Inserts (Hodnocení: 0)
Od: Anonym - Pátek, 10.03. 2023 - 05:18:42
products are only best carbide inserts - turning inserts yet carbide inserts they look so DNMG Turning Inserts amazingly beautiful, just like the originals from appearance to function.The product are more popular Carbide Milling Inserts for their elegant and LNMX Milling Inserts exquisite designs. They easily hold forever-chic appeal.


[ Odpovědět ]


U Drilling (Hodnocení: 0)
Od: Anonym - Pátek, 25.08. 2023 - 11:12:22
Welcome to our website! tungsten rod sharpener You can have a good selection of http://wideworld.blog.jp/ [wideworld.blog.jp] many different brands on our CNC Inserts site, such bta drilling tool as http://salegoods.blog.jp/ [salegoods.blog.jp] products. Even though they are cheap, they had made by the best materials and the best tungsten long rods indexable drill bit quality. You can have a strong carbide wear strips sale-support here! It is free order worldwide! More buy more discounts! Just come carbide china and buy them!E

Přečíst zbytek komentáře...


[ Odpovědět ]
Vzhled vytvořil Webdesign Dra-Go Copyright Œ 2007-2008. Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.14 sekund