Anketa

Jaký tablet si vyberete?

iPAD od Apple
Android od ACERu
Android od Samsungu
Android od ASUSu
Android od jiného výrobce
Windows 8 od Microsoftu
Tablet považuji za zbytečnostVýsledky
Další ankety

Účastníků: 6493
Komentářů: 1845

Doporučujeme

Zajišťujeme na míru kurzy a školení kybernetické bezpečnosti a informační bezpečnosti a to jak pro běžné uživatele, tak i pro IT odborníky a manažery.

Přesuňte starost o všechno IT na cloud pro podnikání od české společnosti Algotech s non-stop zákaznickou podporou.

O nás

Informace o Palmserver.CZ a kontakty na vydavatele jsou zde. Neposkytujeme rady ohledně software ani hardware! Není to v našich silách. Prosíme, abyste kontaktní informace nezneužívali pro výše uvedené účely.

Apple plánuje tři nové iPhony

Sponzorované odkazy:


Apple tento rok plánuje představit nový iPhone se třemi snímači a další levnější LCD model. Navzdory nepříliš výrazným prodejům současného modelu iPhone XR LCD společnost plánuje rozšířit nabídku iPhonů v různých cenových kategoriích. Jako většina zbylých výrobců i Apple čelí úpadku prodeje, protože zákazníci si pořizují nové přístroje méně často.

Apple má v současnosti několik iPhonů s duálními snímači, ale jiní výrobci včetně Huawei a LG již mají přístroje alespoň s třemi. Samsung dokonce uveřejnil model Galaxy A7 střední cenové kategorie, který má tři snímače. Přidat třetí snímač by Applu umožnilo nabídnout zákazníkům vítané fotografické vychytávky, jako například vylepšená rozostřená pozadí. Zvěsti o plánovaném iPhonu s třemi snímači kolovaly již v minulosti.

Apple se údajně příliš nehrne do výroby dalšího cenově dostupného XR přístroje. Daný model je ovšem ve fázi vývoje již několik měsíců a bylo by příliš drahé a obtížné najednout změnit názor. Do roku 2020 Apple nicméně plánuje vyrábět všechny své iPhony s OLED displeji, které nabízejí kvalitnější kontrast a reprodukci barev.

iPhony v současné době vyhlížejí jako méně přijatelná varianta vůči modelům od Huawei a dalších společností, které jsou alespoň pro tuto chvíli technologicky pokročilejší. Bude proto zajímavé sledovat, jak se společnost Apple posune v tomto a příštím roce a pokusí se opět získat převahu. V mezičase nicméně stále musí prodávat iPhony, takže to vypadá, že XR s nimi zůstane aspoň do roku 2020.

Zdroj zprávy je zde.

Sponzorované odkazy:
Publikováno: 27.01, 2019  Autor: Vendula Kreplova   Téma: iPhone
 

Hodnocení článku

Průměrné hodnocení: 0
Účastníků: 0

Zvolte počet hvězdiček:

Výborný
Velmi dobré
Dobré
Povedený
Špatné

Možnosti

Související témata

iPhone

"Apple plánuje tři nové iPhony" | Přihlásit/Registrovat | 1 komentář | Vyhledávání v diskusi
Komentáře vlastní jejich autoři. Neodpovídáme za jejich obsah.

Re: Apple plánuje tři nové iPhony (Hodnocení: 0)
Od: Anonym - Pátek, 01.03. 2019 - 15:45:01
Téléphone flexible


[ Odpovědět ]
Vzhled vytvořil Webdesign Dra-Go Copyright Œ 2007-2008. Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.33 sekund