Anketa

Jaký tablet si vyberete?

iPAD od Apple
Android od ACERu
Android od Samsungu
Android od ASUSu
Android od jiného výrobce
Windows 8 od Microsoftu
Tablet považuji za zbytečnostVýsledky
Další ankety

Účastníků: 6511
Komentářů: 1858

Doporučujeme

Zajišťujeme na míru kurzy a školení kybernetické bezpečnosti a informační bezpečnosti a to jak pro běžné uživatele, tak i pro IT odborníky a manažery.

Přesuňte starost o všechno IT na cloud pro podnikání od české společnosti Algotech s non-stop zákaznickou podporou.

O nás

Informace o Palmserver.CZ a kontakty na vydavatele jsou zde. Neposkytujeme rady ohledně software ani hardware! Není to v našich silách. Prosíme, abyste kontaktní informace nezneužívali pro výše uvedené účely.

LG patentovalo průsvitný skládací smartphone

Sponzorované odkazy:


Společnost LG získala americký patent 10 254 863, který se vztahuje k potenciálnímu novému skládacímu smartphonu – takovému, který by měl převážně průhledný displej. Patent z roku 2015 dokazuje, jak dlouho technologické společnosti vyvíjely myšlenku skládacích smartphonů, i to, jak leckdy zvláštní a výstřední jejich nápady byly.

Tento patent navrhuje, že byste měli jednu polovinu smartphonu s nastavitelnou průhledností, zatímco druhá polovina smartphonu by měla jednu část průhlednou a druhou část (tu ukrývající baterii) nikoliv. Jak už to tak s patenty bývá, proč by tento vynález měl existovat, není vysvětleno – pouze bylo odhaleno, jak by vypadal.

Dříve tohoto roku společnost LG prohlásila, že je příliš brzy na to uvést skládací smartphone. To se jeví jako logické rozhodnutí s ohledem na současné trendy: Samsung a Huawei jsou jediné velké společnosti, které uvádějí skládací smartphony, a ani jeden z nich nebyl schopný cenu skládacího smartphonu srazit pod dva tisíce dolarů. LG by se mohlo pokusit svézt na tomto trendu, ale pragmatický přístup společnosti činí obdobné rozhodnutí vysoce nepravděpodobným. Můžeme tedy prohlásit, že se průhledného LG skládacího smartphonu pravděpodobně v blízké době nedočkáme.

A to i navzdory skutečnosti, že LG bezpochyby má technologie potřebné k vyrobení podobného průhledného smartphonu. LG Display, který primárně funguje jako nezávislá společnost, ale má s LG Electronics skvělé pracovní vztahy, se práci na rozbalovacích OLED displejích a průhledných displejích již nějaký ten čas věnuje. V tuto chvíli jde ovšem o vzdálenou budoucnost a pouze jednu z možných variant vývoje skládacích smartphonů.

Zdroj článku je zde.

Sponzorované odkazy:
Publikováno: 30.05, 2019  Autor: Vendula Kreplova   Téma: Koncepty
 

Hodnocení článku

Průměrné hodnocení: 0
Účastníků: 0

Zvolte počet hvězdiček:

Výborný
Velmi dobré
Dobré
Povedený
Špatné

Možnosti

Související témata

Koncepty

"LG patentovalo průsvitný skládací smartphone" | Přihlásit/Registrovat | 0 komentářů
Komentáře vlastní jejich autoři. Neodpovídáme za jejich obsah.
Vzhled vytvořil Webdesign Dra-Go Copyright Œ 2007-2008. Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.35 sekund