Anketa

Jaký tablet si vyberete?

iPAD od Apple
Android od ACERu
Android od Samsungu
Android od ASUSu
Android od jiného výrobce
Windows 8 od Microsoftu
Tablet považuji za zbytečnostVýsledky
Další ankety

Účastníků: 6625
Komentářů: 2039

Doporučujeme

Zajišťujeme na míru kurzy a školení kybernetické bezpečnosti a informační bezpečnosti a to jak pro běžné uživatele, tak i pro IT odborníky a manažery.

Přesuňte starost o všechno IT na cloud pro podnikání od české společnosti Algotech s non-stop zákaznickou podporou.

O nás

Informace o Palmserver.CZ a kontakty na vydavatele jsou zde. Neposkytujeme rady ohledně software ani hardware! Není to v našich silách. Prosíme, abyste kontaktní informace nezneužívali pro výše uvedené účely.

Sony Xperia 2: Co již víme?

Sponzorované odkazy:


Sony Mobile obvykle uveřejňuje nový smartphone každých šest měsíců. Společnost tradičně uvádí nové smartphony na veřejné události Mobile World Congress konající se v únoru a následně na akci IFA v září.

Na letošním MCW Sony změnil strukturu pojmenovávání smartphonů, a představil smartphone Xperia 1, stejně jako smartphony Xperia 10 a Xperia 10 Plus. Nyní se společně podívejme na to, co v tuto chvíli víme o nástupci smartphonu Xperia 1, prozatím známém jako Xperia 2.

Datum uveřejnění

Sony by mohl tento smartphone uveřejnit již na zářijovém IFA. Nedávné zprávy naznačují, že na smartphonu se intenzivně pracuje, takže bychom se ho mohli dočkat v září. To by ovšem znamenalo, že by smartphone byl uveden pouhé čtyři měsíce poté, co se prodával smartphone Xperia 1. Sony by se proto mohl rozhodnout smartphone Xperia 2 místo toho uvést až v únoru 2020 na akci MWC.

Dosavadní zprávy

16. května Cashkaro a OnLeaks publikovaly vyhotovení smartphonu, který má údajně být smartphonem Xperia 2. Design ukazoval smartphone s designem podobným smartphonu Xperia 1, ale s trojitým zadním systémem snímačů v levém horním rohu namísto středového umístění.

Zpráva rovněž tvrdila, že smartphone Xperia 2 bude měřit 158 x 68.3 x 8.3 milimetrů, což by znamenalo, že bude o devět milimetrů kratší a o 0.4 milimetru užší než Xperia 1. Také se objevila zmínka, že smartphone Xperia 2 by mohl mít displej o velikosti 6.1 palce, na rozdíl od displeje o velikosti 6.5, kterým se může pochlubit Xperia 1.

Zdroj zprávy je zde.

Sponzorované odkazy:
Publikováno: 17.06, 2019  Autor: Vendula Kreplova   Téma: Apple
 

Související odkazy

Hodnocení článku

Průměrné hodnocení: 0
Účastníků: 0

Zvolte počet hvězdiček:

Výborný
Velmi dobré
Dobré
Povedený
Špatné

Možnosti

Související témata

Apple

"Sony Xperia 2: Co již víme?" | Přihlásit/Registrovat | 4 komentářů | Vyhledávání v diskusi
Komentáře vlastní jejich autoři. Neodpovídáme za jejich obsah.

Re: Sony Xperia 2: Co již víme? (Hodnocení: 0)
Od: Anonym - Sobota, 20.08. 2022 - 17:43:49
I am happy to find your distinguished way of writing the post. Now you make it easy for me to understand and implement the concept. Thank you for the post https://www.posterprintcenter.com/polystyrene-boards.html


[ Odpovědět ]

CNC Steel Inserts (Hodnocení: 0)
Od: Anonym - Pátek, 10.03. 2023 - 05:12:31
The utterly amazing color along with hertel inserts the classy unique design of top-notch products just gives you CNMG insert an everlasting and unchanging stylishness.All of tnmg insert our cooperative team members dedicated to meet your requirement for the high-end widia inserts product With Steel Band best carbide tungsten brazing rods inserts.


[ Odpovědět ]


Ccmt Insert (Hodnocení: 0)
Od: Anonym - Pátek, 25.08. 2023 - 11:02:03
Estool konrad carbide rod tungsten brazing rods offers cutting inserts that provide 100% tungsten tig rods satisfaction. tungsten carbide tubes We http://various-styles.doorblog.jp/ [various-styles.doorblog.jp] parting tool inserts have an annual https://cncinserts.bloggersdelight.dk production of more Coated Inserts than http://wellwell.blog.jp/ [wellwell.blog.jp] 20 carbide wear rods million pieces. The quality and quantity is Přečíst zbytek komentáře...


[ Odpovědět ]
Vzhled vytvořil Webdesign Dra-Go Copyright Œ 2007-2008. Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.15 sekund