Anketa

Jaký tablet si vyberete?

iPAD od Apple
Android od ACERu
Android od Samsungu
Android od ASUSu
Android od jiného výrobce
Windows 8 od Microsoftu
Tablet považuji za zbytečnostVýsledky
Další ankety

Účastníků: 6628
Komentářů: 2039

Doporučujeme

Zajišťujeme na míru kurzy a školení kybernetické bezpečnosti a informační bezpečnosti a to jak pro běžné uživatele, tak i pro IT odborníky a manažery.

Přesuňte starost o všechno IT na cloud pro podnikání od české společnosti Algotech s non-stop zákaznickou podporou.

O nás

Informace o Palmserver.CZ a kontakty na vydavatele jsou zde. Neposkytujeme rady ohledně software ani hardware! Není to v našich silách. Prosíme, abyste kontaktní informace nezneužívali pro výše uvedené účely.

Apple uveřejní svůj první 5G iPhone v roce 2020

Sponzorované odkazy:


Ve výzkumné zprávě sdílené s investory analytik Ming-Chi Kuo odhalil, že Apple svůj první iPhone s 5G uveřejní v roce 2020. Je důležité poznamenat, že Apple pak letos uveřejní hned tři nové iPhony, ovšem žádný z nich nebude mít podporu pro 5G.

V roce 2020 Apple následně uveřejní tři nové iPhony. Dražší z nich by měly mít OLED displeje o velikosti 5.4 palce a 6.7 palce, a samozřejmě již zmíněnou 5G podporu. Třetím z nich bude cenově dostupný model s OLED displejem o velikosti 6.1 palce, ale bez 5G.

Od společností Qualcomm a Samsung se očekává, že poskytnou 5G modemy pro tyto iPhony. Od roku 2021 nahoru by pak všechny iPhony měly mít 5G. Kuo rovněž zmínil, že Apple začne od roku 2022 používat své vlastní mobilní modemy.

Zdroj zprávy je zde.

Sponzorované odkazy:
Publikováno: 23.06, 2019  Autor: Vendula Kreplova   Téma: iPhone
 

Hodnocení článku

Průměrné hodnocení: 0
Účastníků: 0

Zvolte počet hvězdiček:

Výborný
Velmi dobré
Dobré
Povedený
Špatné

Možnosti

Související témata

iPhone

"Apple uveřejní svůj první 5G iPhone v roce 2020" | Přihlásit/Registrovat | 3 komentářů | Vyhledávání v diskusi
Komentáře vlastní jejich autoři. Neodpovídáme za jejich obsah.

Common Turning Inserts (Hodnocení: 0)
Od: Anonym - Pátek, 10.03. 2023 - 05:12:19
The utterly amazing color along with the classy unique cast iron inserts design of top-notch WNMG insert products just gives you an everlasting and unchanging stylishness.All of seco inserts our cooperative team members dedicated to meet vnmg insert price your requirement wnmg insert for the high-end product With Steel Band best carbide inserts.


[ Odpovědět ]


Cnc Turning Tool (Hodnocení: 0)
Od: Anonym - Pátek, 25.08. 2023 - 11:01:42
Our company is SNMM Inserts dedicated high feed milling insert tungsten rods from space special inserts to buy tungsten carbide rods tungsten carbide inserts threading inserts providing cast iron inserts the threading insert best and newest designer carbide china products at a fraction of bta drilling the turning inserts cost.There are many different types and Přečíst zbytek komentáře...


[ Odpovědět ]
Vzhled vytvořil Webdesign Dra-Go Copyright Œ 2007-2008. Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.14 sekund