Anketa

Jaký tablet si vyberete?

iPAD od Apple
Android od ACERu
Android od Samsungu
Android od ASUSu
Android od jiného výrobce
Windows 8 od Microsoftu
Tablet považuji za zbytečnostVýsledky
Další ankety

Účastníků: 6625
Komentářů: 2039

Doporučujeme

Zajišťujeme na míru kurzy a školení kybernetické bezpečnosti a informační bezpečnosti a to jak pro běžné uživatele, tak i pro IT odborníky a manažery.

Přesuňte starost o všechno IT na cloud pro podnikání od české společnosti Algotech s non-stop zákaznickou podporou.

O nás

Informace o Palmserver.CZ a kontakty na vydavatele jsou zde. Neposkytujeme rady ohledně software ani hardware! Není to v našich silách. Prosíme, abyste kontaktní informace nezneužívali pro výše uvedené účely.

V Praze vyrostlo město robotů

Sponzorované odkazy:


V pražském obchodním centru Chodov dočasně vzniklo město robotů. Jedná se o mezinárodní interaktivní výstavu, na které lze vidět 72 nejmodernějších robotů z USA, Japonska, Jižní Koreje, Velké Británie a Ruska i další technologie budoucnosti. Výstava potrvá do 25. srpna.

Na návštěvě u robotů

Nejmodernější roboty lze nejen vidět, lze s nimi také komunikovat. Na výstavě je možné si například popovídat s francouzským robotem Reeti či s robotickým hercem Tespianem. Tespian se s vámi rád podělí o svůj příběh a dokonce vám i zazpívá píseň. Kromě toho se umí pohybovat a gestikulovat jako kdyby byl skutečný člověk.

Jaké to je jít na rande s robotem? Na interaktivní výstavě „Město robotů“ si to můžete vyzkoušet na vlastní kůži. Jděte na rande s robotem Matthewem či s robotem Kevinem, kteří nebudou šetřit komplimenty.

V Městě robotů sídlí robotická dívka, která se těší na vaše objetí i robotický chlapec, který by se rád s vámi spřátelil. Najdeme tam také robota Sociobota, jehož domovem je Anglie. Tento robot vládne schopností napodobovat emoce a měnit obličeje.

Roboti v roli zvířat i v roli pomocníků

V Městě robotů je možné se setkat s robotickou rybou nebo si ochočit japonského robotického psa. Čeká vás také nevšední zážitek v podobě tance s robotickým pavoukem, zatímco s jiným robotickým pavoukem překonáváte překážky. Roboti se osvědčili jako vynikající pomocníci. Někteří z nich jsou připraveni udělat za vás všechny domácí práce, jako je například mytí oken, dohlédnou také na děti nebo domácí mazlíčky. Vy se zatím můžete posadit a vychutnat si kávu od robotického baristy.

Show budoucnosti

Jak tančí blesky? Přesvědčte se o tom na Tesla show, ve které nechybí ani hudba. Čeká vás také návštěva robotického divadla, ve kterém hrají robotičtí herci. Roboti se mohou stát také vašimi společníky při vědeckých pokusech. Vrcholem show je exkurze Městem robotů, ve které se dozvíte vše o jednotlivých robotech.

Místo, kde se setkává reálný svět s virtuální realitou

Město robotů je místem, kde nejsou rozdíly mezi reálným světem a virtuální realitou. Po celou dobu návštěvy tohoto zajímavého města se budou nad vašimi hlavami i kolem vás vznášet hologramy. Nepotřebujete žádné speciální brýle, abyste je viděli. Hologramy můžete nejen pozorovat, lze si je také chytit.

Světelný meč není pouze ve Star Wars, najdeme ho také ve Městě robotů. Je připraven posloužit vám jako skvělá zbraň v boji s mimozemšťany. Vůbec nevadí, že jste nikdy neměli meč v ruce. S tímto světelným mečem se přesto dokážete vypořádat s mimozemskými protivníky,

V Městě robotů vás čeká také dobrodružná cesta po galaxii, cesta na Mars a další nevšední zážitky. Můžete například vyslat svůj hlas do vesmíru a poslechnout si, jak zní jejich obyvatelům.

Robotická dílna

Součástí Města robotů je robotická dílna, ve které si můžete během jedné hodiny sestavit robota a odnést si ho domů. To není vše. V této unikátní dílně se nabízí také možnost vyzkoušet si kresbu 3D perem nebo sestavit kostým pro svého robota.

Zdroj:mestorobotu.com centrumchodov.cz informuji.cz prague.eu

Sponzorované odkazy:
Publikováno: 01.08, 2019  Autor: Evzenie Janovska   Téma: Všeobecné a nadplatformní záležitosti
 

Související odkazy

Hodnocení článku

Průměrné hodnocení: 0
Účastníků: 0

Zvolte počet hvězdiček:

Výborný
Velmi dobré
Dobré
Povedený
Špatné

Možnosti

Související témata

Všeobecné a nadplatformní záležitosti

"V Praze vyrostlo město robotů" | Přihlásit/Registrovat | 3 komentářů | Vyhledávání v diskusi
Komentáře vlastní jejich autoři. Neodpovídáme za jejich obsah.

Parting And Grooving Inserts (Hodnocení: 0)
Od: Anonym - Pátek, 10.03. 2023 - 05:10:22
Through our convenient online shop you can order products. And Shoulder Milling Inserts when we cnc carbide inserts say "best", then we parting tool inserts mean a drilling inserts suppliers carbide inserts that is just as good as the original!We are one of the biggest carbide inserts Probus Soafuia manufacturers and offerors in China. A lot of styles with superior quality at an affordable price wnmg carbide inserts are in hot sale here.


[ Odpovědět ]


Korloy Inserts (Hodnocení: 0)
Od: Anonym - Pátek, 25.08. 2023 - 10:58:29
The mechanical http://wellwell.blog.jp/ [wellwell.blog.jp] clamping type avoids the Carbide Turning Inserts influence and limitation parting and grooving inserts of the welding central and intermediate inserts process, facilitates http://carbideinserts.blog.jp/ [carbideinserts.blog.jp] the selection of inserts of tungsten tig rods various materials milling inserts factory tungsten honing carbide round rod according to the processing object, carbide insert<

Přečíst zbytek komentáře...


[ Odpovědět ]
Vzhled vytvořil Webdesign Dra-Go Copyright Œ 2007-2008. Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.14 sekund