Anketa

Jaký tablet si vyberete?

iPAD od Apple
Android od ACERu
Android od Samsungu
Android od ASUSu
Android od jiného výrobce
Windows 8 od Microsoftu
Tablet považuji za zbytečnostVýsledky
Další ankety

Účastníků: 6511
Komentářů: 1858

Doporučujeme

Zajišťujeme na míru kurzy a školení kybernetické bezpečnosti a informační bezpečnosti a to jak pro běžné uživatele, tak i pro IT odborníky a manažery.

Přesuňte starost o všechno IT na cloud pro podnikání od české společnosti Algotech s non-stop zákaznickou podporou.

O nás

Informace o Palmserver.CZ a kontakty na vydavatele jsou zde. Neposkytujeme rady ohledně software ani hardware! Není to v našich silách. Prosíme, abyste kontaktní informace nezneužívali pro výše uvedené účely.

iPhone 11: Kdy se ho dočkáme?

Sponzorované odkazy:


Oznámení společnosti Apple o nových iPhonech se obvykle odehrávají v první polovině září a předcházejí uvedení iPhonu o přibližně 1,5 týdne později. Do září zbývá ještě skoro celý měsíc a Apple se doposud oficiálně nevyjádřil, ale nedávné komentáře od prezidenta japonské Softbank by mohly být dobrým ukazatelem toho, co Apple plánuje.

Během dřívější srpnové konference mířené na investory obdržel Ken Miyauchi otázku, jaké jsou plány Softbanku ohledně uvedení iPhonu 11.

Z jeho odpovědi vyplynulo, že by k uveřejnění série iPhone 11 mohlo dojít v pátek 20. září. Toto datum se perfektně shoduje s obvyklým rozvrhem společnosti Apple – vloni se tak například iPhone XS začal prodávat v pátek 21. září. Novinka rovněž naznačuje, že by předčasné objednávky mohly začít o týden dřív, v pátek 13. září.

Co se oficiálního oznámení týče, Apple zpravidla pořádá své tiskové konference v úterý. Pokud se společnost bude držet této strategie, sérii iPhone 11 by pravděpodobně mohla představit 10. září. Oficiální cena iPhonu 11 doposud není potvrzena, ale společnost by se mohla držet svých současných cen. Cena za iPhone 11R by tudíž začala na 749 dolarech, zatímco iPhone 11 a iPhone 11 Max by mohly stát 999 dolarů a 1099 dolarů.

Co můžeme od tohoto tria čekat?

Od série iPhone 11 se očekává představení více různých vylepšení snímačů. Zadní systémy snímačů všech tří iPhonů by nyní měly nabídnout velké, čtvercové moduly snímačů a zahrnout extra snímač navíc.

Nové modely údajně budou mít 12MP primární snímač a dále 12MP telephoto snímač. Jako bonus uživatelé dostanou 12MP ultraširoký snímač. Ten by měl podporovat novou funkci nazvanou “Smart Frame”, která zachytí oblast mimo rámeček fotografie nebo videa. To uživatelům umožní upravovat rámování nebo ořezávání záběru poté, co ho již pořídili. Aby také respektovali soukromí uživatelů, dodatečná informace je údajně uložena pouze po krátkou dobu a poté dojde k jejímu automatickému vymazání.

Příští generace iPhonů od Apple by neměla vypadat odlišně od současných modelů, aspoň když dojde na přední část iPhonů. Vylepšený 12MP selfie snímač by nicméně měl být přítomen, stejně jako vylepšený Face ID systém, který by měl nyní fungovat na kratší vzdálenost a ze širších úhlů.

Očekává se, že série iPhone 11 bude využívat nový A13 procesor od Apple, stejně jako iOS 13. Další novinka zahrnuje větší baterie pro všechny tři iPhony jako součást strategie vylepšit životnost baterie a umožnit jiným přístrojům, jako například Apple Watch nebo AirPods, být nabíjeny skrze zpětné bezdrátové nabíjení.

Zdroj zprávy je zde.

Sponzorované odkazy:
Publikováno: 14.08, 2019  Autor: Vendula Kreplova   Téma: iPhone
 

Hodnocení článku

Průměrné hodnocení: 0
Účastníků: 0

Zvolte počet hvězdiček:

Výborný
Velmi dobré
Dobré
Povedený
Špatné

Možnosti

Související témata

iPhone

"iPhone 11: Kdy se ho dočkáme?" | Přihlásit/Registrovat | 1 komentář | Vyhledávání v diskusi
Komentáře vlastní jejich autoři. Neodpovídáme za jejich obsah.

Re: iPhone 11: Kdy se ho dočkáme? (Hodnocení: 0)
Od: Anonym - Čtvrtek, 22.04. 2021 - 17:07:31
No už jsme se dočkali. Jak se objevil iP XR šel jsem do něj, měli jsem ho rok, šel jsem do iP 11 a teď konečně mám iP 12. Rozdíl??? Velký v displeji. A to už stojí za to :) .


[ Odpovědět ]
Vzhled vytvořil Webdesign Dra-Go Copyright Œ 2007-2008. Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.32 sekund