Anketa

Jaký tablet si vyberete?

iPAD od Apple
Android od ACERu
Android od Samsungu
Android od ASUSu
Android od jiného výrobce
Windows 8 od Microsoftu
Tablet považuji za zbytečnost



Výsledky
Další ankety

Účastníků: 6625
Komentářů: 2038

Doporučujeme

Zajišťujeme na míru kurzy a školení kybernetické bezpečnosti a informační bezpečnosti a to jak pro běžné uživatele, tak i pro IT odborníky a manažery.

Přesuňte starost o všechno IT na cloud pro podnikání od české společnosti Algotech s non-stop zákaznickou podporou.

O nás

Informace o Palmserver.CZ a kontakty na vydavatele jsou zde. Neposkytujeme rady ohledně software ani hardware! Není to v našich silách. Prosíme, abyste kontaktní informace nezneužívali pro výše uvedené účely.

Huawei Mate 30 bude údajně mít 25W bezdrátové nabíjení

Sponzorované odkazy:


Díky smartphonu Note10 Samsung konečně nabízí smartphone vyšší cenové kategorie, jehož nabíjení je rychlejší než 15W, což je rychlost, kterou využívaly smartphony vyšší cenové kategorie po celá léta. Rychlost 25W, kterou má Note10, stojí za zmínku, ale Huawei se jí brzy hodlá vyrovnat – díky rychlému bezdrátovému nabíjení.

Podle nové zvěsti pocházející z Číny budou smartphony Mate 30 a Mate 30 Pro podporovat 25W bezdrátové nabíjení. To je největší rychlost, jakou kdy tato metoda nabíjení měla, a překonává dokonce 20W systém, který Xiaomi zabudoval do smartphonu Mi 9. Jde však o pouhou zvěst, proto ji berte s rezervou.

Smartphony Mate 30 a Mate 30 Pro mají být oficiálně uvedeny 19. září. Napájí je doposud neoznámený Kirin 990 SoC. Další fámy naznačují, že smartphony by měly mít dva obří 40MP zadní snímače.

Rovněž můžeme možná očekávat 90Hz OLED displej o velikosti 6.71 palce a 55W klasické nabíjení.

Zdroj zprávy je zde.

Sponzorované odkazy:




Publikováno: 07.09, 2019  Autor: Vendula Kreplova   Téma: Android
 

Související odkazy

Hodnocení článku

Průměrné hodnocení: 0
Účastníků: 0

Zvolte počet hvězdiček:

Výborný
Velmi dobré
Dobré
Povedený
Špatné

Možnosti

Související témata

Android

"Huawei Mate 30 bude údajně mít 25W bezdrátové nabíjení" | Přihlásit/Registrovat | 4 komentářů | Vyhledávání v diskusi
Komentáře vlastní jejich autoři. Neodpovídáme za jejich obsah.

seooo (Hodnocení: 0)
Od: Anonym - Sobota, 17.09. 2022 - 22:20:43
Is anyone needing help in finding the door that you need? I heard a lot of good stuff about Caldwells. https://caldwells.com/ this link if you want to see their products.


[ Odpovědět ]

Lathe Machine Cutting Tools (Hodnocení: 0)
Od: Anonym - Pátek, 10.03. 2023 - 05:09:00
The utterly amazing Carbide Milling Inserts color along with the classy carbide welding rods unique design of top-notch products just gives you an everlasting and unchanging stylishness.All carbide rod stock of our cooperative team members dedicated to meet your requirement for cnma insert the high-end product With Cemented Carbide Wear Pads Steel Band best carbide inserts.


[ Odpovědět ]


Threading Inserts (Hodnocení: 0)
Od: Anonym - Pátek, 25.08. 2023 - 10:56:12
Estool carbide insert cermet tungsten rods price tungsten carbide inserts inserts can buy tungsten carbide rods be used carbide wear rods for turning, milling, threading, high feed milling insert and grooving. http://all-best.ldblog.jp/ [all-best.ldblog.jp] It is https://carbideinsert.bloggersdelight.dk suitable to bta drilling tool use for the vapor http://easytouse.blog.jp/ [easytouse.blog.jp] deposition method to Přečíst zbytek komentáře...


[ Odpovědět ]
Vzhled vytvořil Webdesign Dra-Go Copyright Œ 2007-2008. Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.14 sekund