Anketa

Jaký tablet si vyberete?

iPAD od Apple
Android od ACERu
Android od Samsungu
Android od ASUSu
Android od jiného výrobce
Windows 8 od Microsoftu
Tablet považuji za zbytečnostVýsledky
Další ankety

Účastníků: 6625
Komentářů: 2038

Doporučujeme

Zajišťujeme na míru kurzy a školení kybernetické bezpečnosti a informační bezpečnosti a to jak pro běžné uživatele, tak i pro IT odborníky a manažery.

Přesuňte starost o všechno IT na cloud pro podnikání od české společnosti Algotech s non-stop zákaznickou podporou.

O nás

Informace o Palmserver.CZ a kontakty na vydavatele jsou zde. Neposkytujeme rady ohledně software ani hardware! Není to v našich silách. Prosíme, abyste kontaktní informace nezneužívali pro výše uvedené účely.

Samsung Galaxy M21, M31 a M41: Známe nové informace

Sponzorované odkazy:


Nedávno se na internetu objevily nové informace o nadcházející sérii M od Samsungu.

Galaxy M21 bude využívat čipovou sadu Exynos 9609, kterou již najdeme ve smartphonu Motorola One Action. Smartphone dále nabídne RAM o kapacitě 4GB, 24MP hlavní snímač a 5MP hloubkový snímač.

Jako další je tu Galaxy M31, který bude mít Snapdragon 665, RAM o kapacitě 6GB a pravděpodobně i trojitý systém snímačů – 48MP hlavní snímač, 12MP ultraširoký snímač a 5MP hloubkový snímač.

A konečně známe více detailů o smartphonu Galaxy M41, který se bude moct pochlubit čipovou sadou Exynos 9630 SoC a RAM o kapacitě 6GB. Exynos 9630 SoC bude sloužit jako nástupce Exynosu 9610 a bude údajně rovněž napájet budoucí smartphony patřící do série Galaxy A. Po stránce snímačů Galaxy M41 nabídne 64MP hlavní snímač, jímž by mohl být nový ISOCELL Bright GW1 senzor, a dále 12MP ultraširoký snímač a 5MP hloubkový snímač.

Zdroj zprávy je zde.

Sponzorované odkazy:
Publikováno: 11.09, 2019  Autor: Vendula Kreplova   Téma: Android
 

Související odkazy

Hodnocení článku

Průměrné hodnocení: 0
Účastníků: 0

Zvolte počet hvězdiček:

Výborný
Velmi dobré
Dobré
Povedený
Špatné

Možnosti

Související témata

Android

"Samsung Galaxy M21, M31 a M41: Známe nové informace" | Přihlásit/Registrovat | 5 komentářů | Vyhledávání v diskusi
Komentáře vlastní jejich autoři. Neodpovídáme za jejich obsah.

seo (Hodnocení: 0)
Od: Anonym - Neděle, 18.09. 2022 - 18:24:14
This printing https://www.digitekprinting.com/architectural-drawings offers a wide array of services which I am very satisfied with because of their high-standard quality. The service I received from them was superb and I would definitely recommend them to people who are in need of such services. More power to the company!


[ Odpovědět ]

Re: Samsung Galaxy M21, M31 a M41: Známe nové informace (Hodnocení: 0)
Od: Anonym - Čtvrtek, 16.02. 2023 - 09:31:22
I was looking for another article by chance and found your article majorsite I am writing on this topic, so I think it will help a lot. I leave my blog address below. Please visit once.


[ Odpovědět ]

CNC drilling insert (Hodnocení: 0)
Od: Anonym - Pátek, 10.03. 2023 - 05:08:57
You can be wearing an artsy looking products for a small fraction of the cnc cutting insert original price. Order one through this site, and you can RCMX Turning Inserts rest assured that the fak carbide inserts you will be carbide cnc inserts getting is of remarkable quality - just like the real thing.If you are tired of seeking for ccmt insert a reliable designer best, we believe you will be Shoulder Milling Inserts satisfied with our product best carbide inserts.


[ Odpovědět ]


Solid Carbide Inserts (Hodnocení: 0)
Od: Anonym - Pátek, 25.08. 2023 - 10:56:07
Being a provider http://onlooker.livedoor.biz/ [onlooker.livedoor.biz] of total solutions, carbide insert https://millinginserts.mystrikingly.com you http://easytouse.blog.jp/ [easytouse.blog.jp] can surely indexable drill bit benefit and enjoy http://standard.ldblog.jp/ [standard.ldblog.jp] the best possible carbide round rod production tungsten long rods grooving inserts manufacturers https://turninginserts.bloggersdelight.dk condit

Přečíst zbytek komentáře...


[ Odpovědět ]
Vzhled vytvořil Webdesign Dra-Go Copyright Œ 2007-2008. Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.14 sekund