Anketa

Jaký tablet si vyberete?

iPAD od Apple
Android od ACERu
Android od Samsungu
Android od ASUSu
Android od jiného výrobce
Windows 8 od Microsoftu
Tablet považuji za zbytečnostVýsledky
Další ankety

Účastníků: 6628
Komentářů: 2039

Doporučujeme

Zajišťujeme na míru kurzy a školení kybernetické bezpečnosti a informační bezpečnosti a to jak pro běžné uživatele, tak i pro IT odborníky a manažery.

Přesuňte starost o všechno IT na cloud pro podnikání od české společnosti Algotech s non-stop zákaznickou podporou.

O nás

Informace o Palmserver.CZ a kontakty na vydavatele jsou zde. Neposkytujeme rady ohledně software ani hardware! Není to v našich silách. Prosíme, abyste kontaktní informace nezneužívali pro výše uvedené účely.

Huawei Mate 30 a Mate 30 Pro: Již známe kapacitu baterie

Sponzorované odkazy:


Huawei Mate 30 a Mate 30 Pro, nadcházející smartphony od Huawei, by údajně měly mít doposud nejrychlejší 25W bezdrátové nabíjení a klasické 55W nabíjení. Ale co jejich kapacita baterie?

Podle příspěvku na čínském Weibo by Mate 30 měl dostat baterii o kapacitě 4200 mAh, zatímco model Pro obdrží baterii o kapacitě 4500 mAh.

To by znamenalo navýšení kapacity o pět procent oproti předchozímu modelu pro smartphone Mate 30 a navýšení o sedm procent pro Mate 30 Pro ve srovnání se smartphonem Mate 20 Pro. Přidejte k tomu čipovou sadu Kirin 990, která by měla údajně být velmi efektivní, a životnost baterie by se rovněž měla navýšit oproti smartphonům Mate z roku 2018.

Zdroj zprávy je zde.

Sponzorované odkazy:
Publikováno: 19.09, 2019  Autor: Vendula Kreplova   Téma: Android
 

Související odkazy

Hodnocení článku

Průměrné hodnocení: 0
Účastníků: 0

Zvolte počet hvězdiček:

Výborný
Velmi dobré
Dobré
Povedený
Špatné

Možnosti

Související témata

Android

"Huawei Mate 30 a Mate 30 Pro: Již známe kapacitu baterie" | Přihlásit/Registrovat | 8 komentářů | Vyhledávání v diskusi
Komentáře vlastní jejich autoři. Neodpovídáme za jejich obsah.

Re: Huawei Mate 30 a Mate 30 Pro: Již známe kapacitu baterie (Hodnocení: 0)
Od: Anonym - Úterý, 09.06. 2020 - 01:30:24
Exceptionally decent blog and articles. I am realy extremely glad to visit your blog. Presently I am discovered which I really need. I check your blog ordinary and attempt to take in something from your blog. Much obliged to you and sitting tight for your new post. Oven cleaning Brisbane


[ Odpovědět ]
Re: Huawei Mate 30 a Mate 30 Pro: Již známe kapacitu baterie (Hodnocení: 0)
Od: Anonym - Čtvrtek, 01.09. 2022 - 10:11:18
 
I have read a few of the articles on your website now. and I really like your style of blogging. I added it to my favorites blog site list and will be checking back soon. Please check out my site as well and let me know what you think.
best vape shop


[ Odpovědět ]

Re: Huawei Mate 30 a Mate 30 Pro: Již známe kapacitu baterie (Hodnocení: 0)
Od: Anonym - Úterý, 05.04. 2022 - 23:35:56
I have read all the comments and suggestions posted by the visitors for this article are very fine,We will wait for your next article so only.Thanks! https://www.posterprintcenter.com/large-format-printing/same-day-printing.html


[ Odpovědět ]

Re: Huawei Mate 30 a Mate 30 Pro: Již známe kapacitu baterie (Hodnocení: 0)
Od: Anonym - Čtvrtek, 01.09. 2022 - 10:13:13
The author's writing is really good. I like it very much. I recently discovered a good electronic cigarette product, and I recommend it to you here.
vapeciga.com


[ Odpovědět ]

Re: Huawei Mate 30 a Mate 30 Pro: Již známe kapacitu baterie (Hodnocení: 0)
Od: Anonym - Čtvrtek, 02.02. 2023 - 05:49:36
I was looking for another article by chance and found your article totosite [clients1.google.fi] I am writing on this topic, so I think it will help a lot. I leave my blog address below. Please visit once.


[ Odpovědět ]

grooving inserts manufacturers (Hodnocení: 0)
Od: Anonym - Pátek, 10.03. 2023 - 05:08:48
The dnmg insert price products offers unparalleled elegance cnmg insert appealing only the the most demanding of clients, the ones that demand only the finest.All the original details, style and mechanisms have been AXMT Milling Inserts exactly to in our Carbide Cutting Tools product. But the most unbelievable thing is tungsten carbide inserts their price - The bests from our site are manifold much cheaper.


[ Odpovědět ]


Grooving Insert (Hodnocení: 0)
Od: Anonym - Pátek, 25.08. 2023 - 10:55:51
Estool Positive Angle CNC http://allbest.blog.jp/ [allbest.blog.jp] inserts are made of superior CNMM Inserts central and intermediate inserts carbide http://various-styles.blog.jp/ [various-styles.blog.jp] grades for longer life and a smoother finish. Install them into a matching https://estool.edublogs.org central and intermediate inserts holder. threading insert When a cutting edge parting tool inserts https://carbideinserts.

Přečíst zbytek komentáře...


[ Odpovědět ]
Vzhled vytvořil Webdesign Dra-Go Copyright Œ 2007-2008. Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.17 sekund