Anketa

Jaký tablet si vyberete?

iPAD od Apple
Android od ACERu
Android od Samsungu
Android od ASUSu
Android od jiného výrobce
Windows 8 od Microsoftu
Tablet považuji za zbytečnostVýsledky
Další ankety

Účastníků: 6628
Komentářů: 2039

Doporučujeme

Zajišťujeme na míru kurzy a školení kybernetické bezpečnosti a informační bezpečnosti a to jak pro běžné uživatele, tak i pro IT odborníky a manažery.

Přesuňte starost o všechno IT na cloud pro podnikání od české společnosti Algotech s non-stop zákaznickou podporou.

O nás

Informace o Palmserver.CZ a kontakty na vydavatele jsou zde. Neposkytujeme rady ohledně software ani hardware! Není to v našich silách. Prosíme, abyste kontaktní informace nezneužívali pro výše uvedené účely.

Samsung Galaxy M20s by mohl mít obří baterii

Sponzorované odkazy:


Ke konci července se na internetu vynořily zprávy, že Samsung pracuje na smartphonu s údajnou kapacitou baterie 6000 mAh, jímž by měl být nadcházející Galaxy M20s – nástupce smartphonu Galaxy M20. Tvrdilo se, že smartphone s modelovým číslem SM-M207 by měl mít baterii o kapacitě 5830 mAh s produktovým kódem EB-BM207ABY.

Nový teaser pak potvrdil, že opravdu dostaneme smartphone série Galaxy M s obří kapacitou baterie, a spekuluje se, že půjde právě o Galaxy M20s. Plakát na daný smartphone odhaluje číslo 6000 společně se sloganem "Get ready to #GoMonster," čímž poukazuje na velikost baterie nadcházejícího smartphonu.

Kromě informací o baterii o tomto smartphonu v současnosti nic dalšího nevíme, ani na jakých trzích se objeví. Na více informací si tak budeme muset prozatím počkat.

Zdroj zprávy je zde.

Sponzorované odkazy:
Publikováno: 22.09, 2019  Autor: Vendula Kreplova   Téma: Android
 

Související odkazy

Hodnocení článku

Průměrné hodnocení: 0
Účastníků: 0

Zvolte počet hvězdiček:

Výborný
Velmi dobré
Dobré
Povedený
Špatné

Možnosti

Související témata

Android

"Samsung Galaxy M20s by mohl mít obří baterii" | Přihlásit/Registrovat | 6 komentářů | Vyhledávání v diskusi
Komentáře vlastní jejich autoři. Neodpovídáme za jejich obsah.

Re: Samsung Galaxy M20s by mohl mít obří baterii (Hodnocení: 0)
Od: Anonym - Neděle, 17.05. 2020 - 02:16:57
You make so many great points here that I read your article a couple of times. Your views are in accordance with my own for the most part. This is great content for your readers. black breeding


[ Odpovědět ]

seo (Hodnocení: 0)
Od: Anonym - Středa, 06.04. 2022 - 14:40:56
I chose https://www.digitekprinting.com/architectural-drawings to work with the wallpaper in my bedroom and closet because I saw that they have good reviews. They provide different types of printing techniques for its own purpose.


[ Odpovědět ]

Re: Samsung Galaxy M20s by mohl mít obří baterii (Hodnocení: 0)
Od: Anonym - Čtvrtek, 01.09. 2022 - 05:54:33
Autorčino psaní je skvělé a váš článek se mi moc líbí.V poslední době se mi líbí tato elektronická cigareta a sdílím ji s vámi. vapeciga.com [www.vapeciga.com]


[ Odpovědět ]

Threading Inserts (Hodnocení: 0)
Od: Anonym - Pátek, 10.03. 2023 - 05:08:38
we proud to offer a magnificent portfolio Tungsten Carbide Insert of the finest and most unique best carbide inserts chipbreaker insert in the world. Our aim is to surpass your expectations both online and beyond the sale.Welcome to the SNMX Milling Inserts website! We APKT insert are reliable provider dedicating to CNMM Turning Inserts offering our customers a wide range o

Přečíst zbytek komentáře...


[ Odpovědět ]


Grooving Tools (Hodnocení: 0)
Od: Anonym - Pátek, 25.08. 2023 - 10:55:35
Over the years, turning inserts price our commitment parting and grooving inserts to provide tungsten rods price the buy tungsten carbide rods special inserts right tungsten carbide inserts product http://salegoods.blog.jp/ [salegoods.blog.jp] carbide insert quotation to all customers has carbide rod blade been consistent. Backed by http://onlooker.livedoor.biz/ [onlooker.livedoor.biz] our team of experienced engineers, we can support all your tooling requirements. Přečíst zbytek komentáře...


[ Odpovědět ]
Vzhled vytvořil Webdesign Dra-Go Copyright Œ 2007-2008. Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.14 sekund